Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:01 21.05.24 
Градове
   >> Варна
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Паркинги  
Автор roum (приятел)
Публикувано10.11.08 12:33



Чудех се какво ли ще правят в градинката срещу БМФ и накрая попаднах на следната статия:






Тема Re: Паркингинови [re: roum]  
Автор Бapбapeлa (петата стихия)
Публикувано10.11.08 12:51



аман с тия паркинги. слезте от тия железарии и вървете на два крака като човеци . не ми е ясно на мен - повечето ревете че горивото било скъпо, а не слизате от тия коли. ревате че били ниски заплатите ви и отново не слизате от тия коли.

то и сега има паркинги из центъра, но стоят празни, защото са платени. селянията напълнила Варна иска да паркира безплатно. паркирането в тия паркинги ще е по-скъпо, понеже освен всичко друго има и инвестирани пари в тия съоръжения, което трябва да се изплати.

егати и досадата - паркинги, та паркинги.





Тема Re: Паркингинови [re: Бapбapeлa]  
Автор KMETA HA HETA (Честни сини очи)
Публикувано10.11.08 15:04



селянията напълнила Варна

А къде да ходи, да работи селянията според теб!? И защо да нямат хората с коли, правото да искат безплатни паркинги, другарко гражданка!?

P.S. Да подчертая, аз съм шофьор, но нямам кола. Да не помислиш, че заради себе си питам. Опс, забравих... Аз и от село не съм - от тук съм си.

Редактирано от KMETA HA HETA на 10.11.08 15:05.



Тема Re: Паркингинови [re: KMETA HA HETA]  
Автор roum (приятел)
Публикувано10.11.08 16:13



Много уважаавам мнението ти Барабарелче и смятам че си права, но си мисля че може да си останем само двамата с това мислене, затова са необходими паркинги.
Като казвам горните думи обаче да се има в предвид че не съм съгласен да се правят паркинги в градинките( визирам това което видях до централен подлез в градинката).
За да се облекчи движението е необходимо всички лутащи се да търсят място за паркиране, да го намират по-бързо.




Тема Re: Паркингинови [re: roum]  
Автор KMETA HA HETA (Честни сини очи)
Публикувано10.11.08 23:38



И ако е под земята паркинга, с какво той пречи на градинката!?



Тема Назад към природатанови [re: Бapбapeлa]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано11.11.08 06:02








Единствената досада в темата си ти,ама тва е отделен въпрос.

не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Re: Назад към природатанови [re: *Плaмeн*]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано11.11.08 06:08





не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Re: Паркингинови [re: Бapбapeлa]  
Автор roum (приятел)
Публикувано11.11.08 08:33



Още едно място което са оградили и не се знае какво ще става ...
На червения площад над 1 частна аптека ... Те бараките там наистона бяха грозна работа.
Барбарелче ти жена ли си? А как смяташ се предвижват деца под 2год. от владиславово до морската градина ? Може би не трябва да ги изкарваме, а?
Или с кенгуруто и на колелото пък каквото стане.
Снимките по-горе са показателни, еко транспорт - каруци ( л..на на всеки ъгъл) и приятна миризма на оборска тор, точно до фонтаните.
За да можеш ти да караш колело трябва алеята да е направена и на нея да няма спрени коли, обаче за да ги глобят че са спрели там, трябва да има къде да паркират... То е като боклука и кошчетата, ако има кошчета може да се глобяват хората че си хвърлят боклука по земята, обаче ако няма ... къде да го хвърлят ...




Тема Re: Паркингинови [re: roum]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано11.11.08 10:57



ако има кошчета може да се глобяват хората че си хвърлят боклука по земята, обаче ако няма ... къде да го хвърлят ...

В Кушадъсъ няма кошчета...топло е и отпадъците в тях ще се размиришат бързо, а и птици могат да ги разнасят.
Обаче...в което и магазинче да влезеш с боклук от хартийка, кесийка, празна кутия цигари и т.н. дребни, улични боклуци, то усмихнат продавач ти го взема и хвърля някъде отзад, където му е коша. И това не е свързано с покупка на нещо от магазинчето





Тема Re: Паркингинови [re: roum]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано11.11.08 12:23



В отговор на:

Барбарелче ти жена ли си?




Жена и половина е даже,но ако се съди само по възраста и и килограмите и.За деца не и говори.Това е тема-табу за нея.

не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.