Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:05 27.06.24 
Градове
   >> Варна
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Сдружение Лоржананови  
Автор K_kristi (непознат )
Публикувано01.10.08 15:55



Да пробвам и тук...Ако някой от вас има достъп до Дакси или друга с-ма, с възможност за търсене на фирми, спешно ми трябва адреса на сдружение Лоржана(Булстат 127637684). Минавали са по домовете да събират пари уж за някакво болно дете. Изкарали са акъла на детето ми-бил е сам в къщи и си е изпразнил касичката, само и само да си тръгнат. Сумата е смешна, за да занимавам полицията или да подам оплакване...но все пак искам да ги издиря. Иначе са му издали и разписка....



Тема Re: Сдружение Лоржананови [re: K_kristi]  
Автор bObbO (понякога bobo)
Публикувано01.10.08 16:30



Сдружение Лоржана
Шумен
ул. Генерал Драгомиров 54, ет.3, ап.20
тел 054 801320
089 7771648
Снежана Димитрова Данева
Илка Тодорова Данева
Койка Тодорова савова



Тема Re: Сдружение Лоржананови [re: bObbO]  
Автор K_kristi (непознат )
Публикувано01.10.08 16:50



Много благодаря!!!



Тема Re: Сдружение Лоржананови [re: K_kristi]  
Автор KMETA HA HETA (Честни сини очи)
Публикувано02.10.08 01:48



изпразнил касичката, само и само да си тръгнат.

Т.е. те все пак са настоявали, детето ти, да им даде някакви пари ли? И това, ако не е наглост... Независимо от това, дали имат разрешение или нямат, да събират тези пари, но с децата пък така да постъпват...



Тема Re: Сдружение Лоржананови [re: K_kristi]  
Автор stoyanov (добрият)
Публикувано04.10.08 14:23



Защо смятате, че винаги тези сдружения са измамници... На мен също ми позвъниха на вратата от някакво сдружение и дадох 2 лв. за болно дете, но преди това се запознах с документите на това дете... Вярно е, че има и измамници, но има и такива деца и родители с нужда от помощ... и, ако ние не си помогнем сами, тогава кой? Или се сещаме само за коледа и нова година,че има и болни деца.

"Животът е като един филм... Доброто и любовта винаги побеждават!"


Тема Re: Сдружение Лоржана [re: stoyanov]  
Автор KMETA HA HETA (Честни сини очи)
Публикувано04.10.08 17:34



Защото има и

случаи...

Хората закъсняващи за среща, винаги са много по-весели от хората, които ги чакат.

Тема Re: Сдружение Лоржананови [re: KMETA HA HETA]  
Автор Пaвчyko (непукист)
Публикувано04.10.08 19:10



Ужас! Това хюмне еза затвора!



In potem kot bi ogenj bili moč ugasne luč

Тема Re: Сдружение Лоржананови [re: Пaвчyko]  
Автор KMETA HA HETA (Честни сини очи)
Публикувано05.10.08 01:49



А видя ли линка, дето преди няколко години тука се е изживявал, като наркоман? Бях го пуснал малко по-надоло в мненията.

Хората закъсняващи за среща, винаги са много по-весели от хората, които ги чакат.



Тема Re: Сдружение Лоржананови [re: KMETA HA HETA]  
Автор stoyanov (добрият)
Публикувано05.10.08 12:15



Аз съм съгласен, че има и такива хора, които са измамници... но повярвайте ми има стотици и хиляди в нужда, особено за спешни операции и т.н. На моята бележка също пише "Лоржана" на стойност 2 лв. Никой не ме е изнудвал!!! Когато едни родители имат болно дете се обръщат към сдружение за помощ, защото просто нямат друг изход. Богдана Карадочева какво беше казала в едно интервю: "Може да дасеш 10 ст., но да е от сърце, има един дето гледа отгоре..." Не мисля, че съм обеднял с 2 лв. Жената, която ми позвъни беше изключително любезна и ми показа документите на момчето (мисля, че даже беше непълнолетно)... Аз лично се почувствах добре след това, защото съм помогнал (2 лв. е по-малко от кутия цигари) и така... Аз също съм бил болен и знам колко е тежко и, когато си в нужда... Особено на майка ми, когато е трябвало да взема на заем пари преди години... После аз ги връщам и т.н. Съдби човешки... Така, че мисля, че не трябва да се възмущаваме, че някой ни позвънил за помощ, защото утре този някой може да си ти... Когато човек е здрав и му е хубаво на душата си мисли,че е застрахован, но за съжаление не е така... Вчера гледах една жена по "Море от любов" как се е борила с рака на гърдата и как го е преживяла... няма да коментирам. Това е моето мнение.

"Животът е като един филм... Доброто и любовта винаги побеждават!"


Тема Re: Сдружение Лоржананови [re: stoyanov]  
Автор KMETA HA HETA (Честни сини очи)
Публикувано05.10.08 12:25



Изкарали са акъла на детето ми-бил е сам в къщи и си е изпразнил касичката, само и само да си тръгнат.

Как мислиш, дали едно дете, току така може да се стресне лесно? Теб не са те изнудили, защото си голям човек. Иначе нямам нищо против такива организации. Когато мога, помагам и аз. Дали с лев или десет, или сто, това няма значение. Въпроса тук, вече е морален. А линка го пуснах, просто за да видиш, че има и такива хора, като посочения гъз в линка. Нищо лично против теб или някой друг. Просто ти зададе въпрос и аз исках да ти покажа и другата страна на палачинката, че тя никога не е като първата.

Хората закъсняващи за среща, винаги са много по-весели от хората, които ги чакат.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.