Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:20 13.06.24 
Градове
   >> Варна
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Напускам форума завинаги!нови  
Автор palasto (Варненец)
Публикувано06.08.08 00:39



Няма да търпя тук разни самозабравили се кретенчета и духовно осакатени изродчета като Стерн да обиждат интелекта и убежденията ми по толкова долен начин. На тези, на които ще им липсват моите постинги, ще им кажа, че съжалявам много, но не мога да стоя повече в едни форум с такъв лумпен. На Акоста специални поздрави! Беше ми приятно да дискутирам с тебе тук. Също и на Танасхубав, на Бат' Ваньо и на другите, на които също им е било приятно да разменяме мнения. Надявам се да съм Ви бил от някаква, макар и неголяма полза. А на това долно същество ще кажа за последно: не се надявай никак, че ще изчезна скоро от лицето на земята. Имам още много години да живея и творя. Далеч съм още от пенсия, а камо ли от гроба. Ако не знаеш, нямам още 50, а на преврата на 10 ноември нямах дори 30. Аз създавам работни места и национален доход, а ти злост! Слава Богу, че в България има и много свестни млади хора, които ме карат да съм оптимист за нейното бъдеще. Няма обаче как ти да бъдеш между тях, нищожество. Отрепки като теб са без бъдеще!!! Също като комунизма и комунистите! А ти ще си умреш сам, задавен със злоба!

Repetitio est mater studiorum...
Ignoratio non est argumentum!


Тема Re: Напускам форума завинаги!нови [re: palasto]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано06.08.08 08:29



Бай, бай, Смешко.
Въпреки, че пак ще се появиш - спазване на обещание е класово незряла постъпка.
Впрочем знам за другия ти ник от 2006 г....ще разбера и за следващия, който ще регистрираш. Знам че ти звучи непонятно, но вземи прочети Оруел - вярно, той не е ръководител на секция Етногенезис на балканските народи и историческа география на Балканите при БАН, по време, когато същата тази комунистическа БАН пренаписваше историята ни да звучи класово правилно и няма да ти е интересен Оруел, но опитай.



Тема Re: Напускам форума завинаги!нови [re: palasto]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано06.08.08 08:29





Кво пак стана беАз май съм пропуснал някой сеир

не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Re: Напускам форума завинаги! [re: *Плaмeн*]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано06.08.08 08:43



Мда, пропусна


В августовската скука се появи неочаквано един форумен шут; един пенявещ се комунист, дал на късо
Първо се опита да убеждава, че Бг е център и люлка на планетата, после почна да се "уповава" на "гонени от комунистите учени", единия от които се оказа "прогонен" като ръководител на секция Етногенезис на балканските народи и историческа география на Балканите при БАН, точно в периода, в който БАН пренаписваше комунистически "правилната" ни история (например, че македонците - имам предвид жителите на Бившата Югорепублика Македония, както е името й в ООН - нямат нищо общо с Бг и с българите), а другия - "прогонен" в Юридическия факултет на СУ...как ли са страдали нещастниците, не е като да са били на почивка в "Слънчев ден" и в Скравена.
А после почна да се пеняви, че е антикомунист, ама го правеше толкова според изучаваното в АОНСУ, че чак прозира.
Та беше весело, но шута реши да се оттегли...с този си ник, де, има поне още един, а вероятно вече и нов...ще го пипнем пак; ценен е, умее да забавлява с простотията си



Тема Re: Напускам форума завинаги!нови [re: Cтepн™]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано06.08.08 08:55



Къв му беше предния ник?



не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Re: Напускам форума завинаги!нови [re: *Плaмeн*]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано06.08.08 09:05



еми този горе.
Тази тема е последното му ползване, после го смени.



Тема Re: Напускам форума завинаги!нови [re: Cтepн™]  
Автор Alykard ()
Публикувано06.08.08 20:22



Този трябва да е много голяма риба във форума,щом напускането му засяга толкова много хора,че чак пуска тема.сега да не чака да го молиш да остане?



Тема Re: Напускам форума завинаги!нови [re: palasto]  
Автор Bat_Vanio (селтак)
Публикувано06.08.08 21:32



По-леко го раздавай, това е само форум и тук хората разпускат, а не се напрягат!





Тема Re: Напускам форума завинаги!нови [re: palasto]  
Автор CтpeйнджъpМодератор (змийче усойче)
Публикувано06.08.08 21:44



Ще помоля Всички да се придържат към добрия тон, без обиди и излишни емоции! Смятам, че темата следва да бъде заключена!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.