Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:51 28.09.24 
Градове
   >> Варна
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема КУЧЕнови  
Автор 7 V 7 (непознат )
Публикувано03.08.08 22:16



Имате ли куче и какво ви е мнението хората отглеждащи кучета в града ?



Тема Re: КУЧЕнови [re: 7 V 7]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано03.08.08 23:46



Имам кучище


Нямам мнение за хората които отглеждат,както и не ми дреме за мнението на другите относно моето кученце.





не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Re: КУЧЕнови [re: 7 V 7]  
Автор SKN (turbo)
Публикувано05.08.08 10:38



Имам мнение за тия, които вземат куче, а после го хвърлят на улицата!





Тема Re: КУЧЕнови [re: 7 V 7]  
Автор ls1 (Варна)
Публикувано05.08.08 11:11



Много нагли хора има сред кучевъдите. Отвързал си собаката и тя ходи души хората наред. Ми аз не ща, кфо праим?

Взел съм на жената кучегон, носи го в джоба, в момента в който питомеца на някой тръгне към нас с ясната цел да души, досажда, лае и се приближи под един-половин метър - му гръмват ушите (но не и нашите). Хуманно за мастията - спокойствие за нас. Защото в противен случай трябва да се намесват обувките ми 46 номер и тогава става лошо.

Всъщност хора всякакви, има такива които са отделили някой лев за възпитание на кучето и то ходи до тях в крачка и не се впечатлява от чужди хора, крясъци и подобни. А има и други които много държат кучетата им да тичат като изтребители, да маркират всяко дръвче и храстче, а те се умиляват когато кученцето им се 'качи' на някой на коляното и почне да го работи. Ех че смях, хаха, голям е сладур.

Между другото същото важи и за възпитанието на децата, но това една друга тема.



Тема Re: КУЧЕнови [re: 7 V 7]  
Автор Бapбapeлa (петата стихия)
Публикувано05.08.08 11:46







Тема Re: КУЧЕнови [re: Бapбapeлa]  
Автор ls1 (Варна)
Публикувано05.08.08 13:01



Прочети отдолу мненията на кучкарите, страшна работа. 'Човек убивам кучето не си гоня' и подобни.



Тема Re: КУЧЕнови [re: ls1]  
Автор Bat_Vanio (селтак)
Публикувано05.08.08 13:25



Ами преобладающата част от БГ кучкарите нямат по голям коефициент на интелигентност от любимците си.



Тема Re: КУЧЕнови [re: Бapбapeлa]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано05.08.08 13:50



Отдавна го правят това из цивилизацията, дано го приемат и тук.

Иначе аз имам приятел с куче, което много ме изнервя, но той е виновен, защото му позволява всичко. Вкл. му поръчва храна в заведение и слага чинията на пода да яде кучето от там. Чесно това ме потриса и не знам как заведенията не реагират, сервитьорките само се хилят... Кучето понякога скача по хората по другите маси и въобще, не знам как някой не ги е набил до сега. Аз вече избягвам да излизам с него и все се чудя как да му откажа като звъни амаааа ми е кафа.... това на нищо не прилича.



тинтири-минтири

Тема Re: КУЧЕнови [re: Bat_Vanio]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано05.08.08 18:21



Да те пробвам нещо?


Как се мери IQ на кучетата
Ако ми отговориш,ще те призная че си по-умен от тяхЧестно!!

не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Re: КУЧЕнови [re: ls1]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано05.08.08 18:26



Мене ако питаш,най-вероятно има нещо особено в миризмите които излъчва жената ТИ



не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.