Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:39 25.06.24 
Градове
   >> Варна
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема INTERBILD избухнаха с офертанови  
Автор tube ()
Публикувано03.08.08 00:25



от INTERBILD пуснаха смазващи цени. Видяхте ли. Какво мислите
http://www.interbild.net/prices

15 mbps нет = 30 лв
25 mbps нет = 35 лв

платих за 25 и тегля с 3 МЕГАБАЙТА в секунда !





Тема Re: INTERBILD избухнаха с офертанови [re: tube]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано03.08.08 10:34



Доколкото виждам всъщност офертата е 15 мбпс интранет + 15 мбпс интернет за 30 лв. и съответно 25 + 25 мбпс за 35 лв.
Така, рекламно, представена е наистина смразяваща, дори и в София няма такива...говоря за 15/25 мбпс интернет...метро-свързаността не е интересна.
Ами да видим как ще бъде на практика, нека ползвателите споделят.
Защото икономически такава скорост за тези пари няма как да се получи във Варна.
Предполагам, че уловката ще е вездесъщото ДО 15/25 мбпс Интернет...1-2 мбпс в натоварените часови зони, 5-7 мбпс нормално и отделни среднощни отскоци до 10-20 мбпс релен Интернет влиза в посочените параметри


Дано е по-добро, че и другите да ги последват.

ПП: Тези 3 МБ/с би ли споделил откъде са теглени? Торенти, Дта.бг, ФТП на ИБ? Или са реално изтеглен голям обем информация от физически разположен в Зап. Европа сървър?



Тема Re: INTERBILD избухнаха с офертанови [re: tube]  
Автор Julian (доктор)
Публикувано03.08.08 11:30



Тези цена са само за нови абонати. На спектрума за 27лв имаш 20мбита(2.5мегабайта в секунда) за цяла Бълграия и 10mbit за извън БГ. Няма проблем с натоварени и ненатоварени часови зони.

Всичко отдалечено от морето е провинция. Ъ. Хемингуей


Тема Re: INTERBILD избухнаха с оферта [re: tube]  
Автор Бapбapeлa (петата стихия)
Публикувано03.08.08 12:21



И като гръмне навън гръмотевица или енегрото спре електричеството и 'забие' някой свич по трасето , стоиш няколко часа без интернет, докато намерят къде по трасето е повредата - избухващата оферта ' пламва'. а как се 'дели ' трафика между клиентите на 'клона' - защо не го коментираш.

мерси - бях клиент на Интербилд 6 години . от близо две години не съм и не съжалявам изобщо.



Тема Re: INTERBILD избухнаха с офертанови [re: Бapбapeлa]  
Автор {Max4o} (непознат )
Публикувано03.08.08 12:36



И аз бях към интербилд за около 2 години и мога да ги запомня само с лошо. Който се прикачва към тях или не е с всичкия си или не е запознат с качеството на услугите им..



Тема Re: INTERBILD избухнаха с офертанови [re: tube]  
Автор Jay Gould (студенокръвен )
Публикувано04.08.08 02:11



Мисля, да вземат да си го начукат. 10 метра кабел, сгънат на няколко ката ще свърши работа



Тема Re: INTERBILD избухнаха с офертанови [re: tube]  
Автор SKN (turbo)
Публикувано05.08.08 10:35



Бях 2 години абонат на ИБ.
Незнам сега как са като качество на предлаганите услуги и на на последно място - отношение към абонатите си, но през тези две години не останах с добри впечатления и по двата горепосочени критерии.
В крайна сметка в 95% и нагоре от времето на човек не му е нужна ужасно бърза връзка, той се нуждае от стабилна такава!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.