Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:47 25.06.24 
Градове
   >> Варна
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Да им таковам на концертаааа  
Автор KMETA HA HETA (Честни сини очи)
Публикувано30.07.08 01:16



Нямам нищо против концертите. И кой каквато музика си слуша да си ходи на тях. Обаче не мога да си обясня, как няма да си ограничат звука в рамките на приемливото. То е ясно, че тези които живеят в района на самото мероприятие пак, ще я чуват данданията, но поне малко от малко. Концерта на "Планета - Пайнер" беше на стадион "Спартак", аз живея в цветния, но в горната част, която е на околовръстното. Имах чувството, че всички певци не да си говорят с мен, а направо ми бяха вътре в главата и крещят с мегафон. Не изтърпях на дивотията и си излязох от нас. Отидох да видя един приятел, който си има заведение, на "Патриарха". Е познайте, то и там се чуваше. Толкова ли не можа общината, да съобрази някои неща и да даде някакво ограничение на мощноста на звука? Имам чувството а и почти съм убеден, че озвучаването се равняваше на 100 киловата.

Аз съм много готин мъж, хвани ме и здраво дръж



Тема Re: Да им таковам на концертаааанови [re: KMETA HA HETA]  
Автор Пaвчyko (непукист)
Публикувано30.07.08 01:19



Миналата година докато още не бяха бутнали Стадиона, същото беше в "Чайка"... Наложи ми се да се евакуирам в центъра...



Če ne odpremo oči, ne vidimo svetlobe. Če ne odpremo srca, ne zagledamo ljubezni...

Тема Re: Да им таковам на концертаааанови [re: KMETA HA HETA]  
Автор _Mepakлия_ (Инженер)
Публикувано30.07.08 12:57



Аз съм на Електрон и там се чуваше музиката, дори отначало си мислех че концерта е на стадион Тича тъй като е по-близо.



Тема Re: Да им таковам на концертаааанови [re: _Mepakлия_]  
Автор lnjener4eto (честен)
Публикувано30.07.08 14:06



Наистина да им го натаковам У концерта.
Просто беше ужасно, живея с/у улица Подвис, и по едно време явно по финала, като се рагърмя и разтрещя всички аларми на автомобилите засвириха едновременно.
Басите бяха ужасни, то не беше кънтене, то не беше чудо. Добре, че е един път в годината.



Тема Re: Да им таковам на концертаааанови [re: lnjener4eto]  
Автор tanashubav (ентусиаст)
Публикувано30.07.08 14:19



Абе тея чалгаджии определено не са в ред. Като гръмна в 9ч. някаква бомба си помислих че нещо много голямо се е взривило. После разбрах че имало концерт. За канонадата на завършека няма к'во да споменавам - сигурно и в Аксаково са чули за какво става дума





Тема Re: Да им таковам на концертаааанови [re: tanashubav]  
Автор iya2 (наблюдаваща)
Публикувано30.07.08 14:55



Аз съм над Трета гимназия - гърмежите в полунощ бяха поразителни - просто нямаше аларма на кола, която да не пищи... ужас!!! А аз не знаех за концерта и се чудех какво е това чудо





Тема Re: Да им таковам на концертаааанови [re: KMETA HA HETA]  
Автор KMETA HA HETA (Честни сини очи)
Публикувано30.07.08 18:18



Не се шашкайтеее, днеска един познат ми каза, че се чувало и до фабрика "Христо Ботев", даже отишъл да се кара на съседа си дето усилил бил радиото. Обаче изненадаааа, съседите му и те били на улицата за да видят какво става...

Аз съм много готин мъж, хвани ме и здраво дръж



Тема Re: Да им таковам на концертаааанови [re: KMETA HA HETA]  
Автор pm228O (Стреля точно !)
Публикувано30.07.08 20:47



Абе каква фабрика "Хр.Ботев" , то в Албена се чуваше...пък и на колегата, който минавал Босфора му се заклатила мачтата....





Тема Re: Да им таковам на концертаааанови [re: pm228O]  
Автор KMETA HA HETA (Честни сини очи)
Публикувано30.07.08 22:59



Абе майтапиш се ти, но нека да дойдат на твоята глава другия път.

Аз съм много готин мъж, хвани ме и здраво дръж



Тема Re: Да им таковам на концертаааанови [re: KMETA HA HETA]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано01.08.08 15:24



Ей тука всички сме комшии бе

. И при нас се чуваше няма кво да коментирам. После от любопитство питах едва тиинка дето ходила как е било и тя ми каза, че хората били малко, което ме израдва както се досещате. ЧАЛГАТА УМИРА ЙЕЕЕ!!!!



тинтири-минтири


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.