Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:23 27.06.24 
Градове
   >> Варна
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Варненската агломерация!нови [re: SKN]  
Автор Пaвчyko (непукист)
Публикувано07.07.08 22:58



Има запазено място за движение, което може да бъде устроено по начин, че да не могат други превозни средства да минават по него (т.е. ще се движи бързо) и не замърсява градската среда...

To je bil tvoj dan ljubezni, najlepši dan ki ne mine nikdar...


Тема Re: Варненската агломерация!нови [re: akosta]  
Автор Alykard ()
Публикувано07.07.08 23:02



те нямат интерес да ги обевяват и реди съм го казвал от най-малката до най-голямата фирма в бг гледа да не плаща данъци,между другото порових във въпросните форуми и се оказа ,че всяка по-голяма бг компания има какви ли неща казани

което въобще не ме учудва имайки предвид манталитета на българите



Тема Re: Варненската агломерация!нови [re: Пaвчyko]  
Автор SKN (turbo)
Публикувано07.07.08 23:06



Запазеното място наистина е много голям плюс, обаче голямо строителство трябва да падне за да се изгради нещо подобно. Поначало улиците са доста тесни, а ако се отнеме не малко ширина за трамваи не ми се мисли просто.
Само аз ли не си го представям.





Тема Re: Варненската агломерация!нови [re: SKN]  
Автор Пaвчyko (непукист)
Публикувано07.07.08 23:56



Е, не е казано навсякъде да минава успоредно на улиците - някъде може отдолу, другаде отгоре... Има инженери, които се занимават с тези неща и винаги намират решения - това им е работата. Като инженер ти го казвам, макар и не строителен.



To je bil tvoj dan ljubezni, najlepši dan ki ne mine nikdar...

Тема Re: Варненската агломерация!нови [re: akosta]  
Автор tanashubav (ентусиаст)
Публикувано08.07.08 02:01



Хе хе! За парфюмираните мадами дето ходят по моловете тъкмо си съставих мнението

. Нали знаете, както се казваше в 1 амер. филм - най добри са мацките от продаващи в парфюмерийните магазини - приятни, подържани и без особени амбиции.
А що се отнася до труженичките в заводите те не ме интересуват. Важното е че са полезни за БГ като цяло.
Но ако тр. да си говорим сега Варна е "нъмбър уан" и това е положението! Нека се трудят във вътрешността



Тема Re: Варненската агломерация!нови [re: tanashubav]  
Автор Пaвчyko (непукист)
Публикувано08.07.08 02:10



Горките женици дето се трудят... Поне от куртоазия да беше премълчал, че не те интересуват. Бива ли такова отношение бре, Танасе?



To je bil tvoj dan ljubezni, najlepši dan ki ne mine nikdar...

Тема Re: Варненската агломерация!нови [re: Пaвчyko]  
Автор tanashubav (ентусиаст)
Публикувано08.07.08 02:15



Еее, стига де! Млади сме, живее ни се! Да живеят и готините мацки във Варна (а те са наистина мниоооого)





Тема Re: Варненската агломерация!нови [re: akosta]  
Автор Mишo Шaмapa (най-добрия)
Публикувано08.07.08 17:13



ти се научи, че на български Е, не се замества с И.
пример:
ЕбанЕ, а не ибани - вЕнтилация, а не вИнтилация

Думите "нен"-ова възможност се пишат с двойно Н. пустинен, пустинни; вентилационен - вентилационни.

Твой Мишо

За другите икономисти - България е по-близко като възможности за икономическо до държавите от ИЕ и в частност Словакия, Чехия, Литва и Латвия и малко до Гърция и Португалия. Испания и Италия са прекалено големи и всякакво сравнение е неуместно.



Тема Re: Варненската агломерация!нови [re: akosta]  
Автор ivssxxxl (новак)
Публикувано12.07.08 20:02



След като видео-стените и менящите билбордовое са нищо особено, защо ги е имало в Шумен преди цели ...5...години, а тук не??????
дето се вика гроздето е кисело, защото е високо.
рекламния пазар в града е свит и това е притеснително. за това говорих .
това мнение беше споделено и от директора на голден пейджис. във варна е слаба рекламната дейност. ако града е наистина номер едно ( за мен е , това са притеснениш за бъ7дещето му) не може да няма развити основни сектори от икономиката, да не говорим, че такъв голям град , като население да има само един свестен кетъринг е малко учудващо.
И не разбирам защо се ядосваш?
споделяме мнения. Ако с думи създавахме нещата тогава щяхме наистина да сме номер едно даже в европа.
това яе си говорим тук колко велик град е нашия е малко притеснително. аз просто светкам червената лампичка.
прояетете в "Дневник" за суперБургас и за много други проекти из страната и ще разберете за какво говоря.
те скоро и волейбола ще ни вземат, защото хората строят нови зали, а ние спим.
В днешно време спиране на едно място за малък период от време е с огромнен негативен ефект за дълъг период от време.
Света е динамичен.
И аз си мислих, че Пловдив е зле, но това което споделих с Вас определено ме опроверга. Застой няма.
И затова и тук не трябва да се спира с развитието, ако го има.
А само прочетете колко негативни мнения има срещу всеки нов проект за нещо във Варна.
за това говоря.
както казват в рекламата за "Джони" - продължавай да вървиш.



Тема Re: Варненската агломерация!нови [re: ivssxxxl]  
Автор Пaвчyko (непукист)
Публикувано12.07.08 21:54



Не мога да разбера защо рекламата трябва да е мярка за някакъв просперитет. Не стига, че повечето хора ходят като билбордове навлечени с някакви "маркови" парцали с щампи с еееееееееееееееееее-й такива букви, че да се чете от километър, ами сега и още реклама... е, стига толкова... Аз съм за чисто публично пространство, свободно от реклама!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.