Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:46 01.07.24 
Градове
   >> Варна
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Хайде ние да започнемнови [re: SKN]  
Автор Пaвчyko (непукист)
Публикувано02.07.08 12:56



Страх лозе пази... Виж как карат българските шофьори в България и в чужбина - нищо общо, щото знаят, че като ги засекат в чужбина няма да им се размине, а и глобите са доста по-солени.



Тема Re: Хайде ние да започнемнови [re: SKN]  
Автор Пaвчyko (непукист)
Публикувано02.07.08 13:04



Може и да ти звуча като някой дядо, но в чантата си винаги имам един найлонов плик за подобни боклуци. Каквото и да става, на улицата не можеш да ме накараш да хвърля отпадък... Асоциирам го с циганите и в никакъв случай не искам да се утъждествявам с тях...



Тема Re: Хайде ние да започнемнови [re: Пaвчyko]  
Автор SKN (turbo)
Публикувано02.07.08 21:21



Не те мисля за дядо, нито виждам нещо лошо в това да се носи подобно пликче, но в крайна сметка считам поставянето на достатъчно голям брой кошчета за по-ефикасен начин за справяне с боклуците.

Като говорим за това как българите са "други" хора в чужбина, прави ли ви впечатление, че и чужденците са "други" в България или поне дават воля на част от действията, които не си позволяват да правят в родината си, сякаш местоположението те моделира по свой си начин.



<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от SKN на 02.07.08 21:22.</EM></FONT></P>

Редактирано от SKN на 02.07.08 21:23.



Тема Re: Хайде ние да започнемнови [re: SKN]  
Автор Пaвчyko (непукист)
Публикувано03.07.08 11:22



Зависи от чужденците и в каква среда са. Това основно англо-саксонците го правят.
Мои приятели от Франция, Словения и Хърватска като идват се държат съвсем естествено...



Тема Re: Хайде ние да започнемнови [re: Пaвчyko]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано03.07.08 14:03



Аз също имам торбичка за боклук в чантата. Освен това вечер като ходя да изхвърлям боклука обирам и тоя който намеря във входа, пред него и на улицата... Въобще не се срамувам и не ми пука. Нека ме гледат и да се учат!





Тема Re: За найлоновите торби и Варнанови [re: Пaвчyko]  
Автор _Mepakлия_ (Инженер)
Публикувано04.07.08 10:09



По телевизията преди около 2 месеца, непомня по бтв, канал 1 или нова казаха че във Варна една от веригите магазини за хранителни стоки използвали торбички които били направени от картофи и изглеждали коато обикновенни найлонови торбички. Неказаха за кои магазини става въпрос за да не правят реклама.



Тема Re: За найлоновите торби и Варнанови [re: _Mepakлия_]  
Автор Пaвчyko (непукист)
Публикувано04.07.08 10:50



То и от царевица се правят полимери разни, но май се разграждат само в компостна среда, където е влажно и температурата е малко по-висока от тази в нормалната околна среда, заради гниенето на разни органични отпадъци в компоста.



Тема Re: Хайде ние да започнемнови [re: 3aиpa]  
Автор Пaвчyko (непукист)
Публикувано05.07.08 02:35



Ми то от срама полза няма - най-много вреда... Нали виждаш тия, дето "много ги е срам" какви глупости вършат... Примери не един и два...

Иначе по въпроса за боклука - аз правя забележка като си оставят торбите пред вратата и въобще не ги бръсна за сливи като ме гледат на кръв и урина - те сами си се тровят в злобата си. Особено сега в жегите хич не е приятно да излезеш на стълбището и да те лъхне на разложение от нечии гниещи отпадъци... Това навсякъде има хора, които го правят - не само в България...

To je bil tvoj dan ljubezni, najlepši dan ki ne mine nikdar...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.