Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:32 18.06.24 
Градове
   >> Варна
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Билла във Варна  
Автор bandar (непознат )
Публикувано24.06.08 15:19



Разбрах преди малко повече от месец, че във Варна най-накрая ще отвори магазин Билла. Даже в момента се строи.
Той ще се намира на втория етаж на търговския център "Маркет Варна", който се строи до Пазара.

Ако някой има подобна информация нека сподели.

Информацията ми е от един от ел.техниците на обекта.



Тема Re: Билла във Варнанови [re: bandar]  
Автор morfias (загрижен)
Публикувано24.06.08 16:12



Аз до колкото знам Billa ще бъде в един от следващите МОЛ-ове

- чувствайте се поканени

Тема Re: Билла във Варнанови [re: morfias]  
Автор Don_Lino (varnaaddicted)
Публикувано24.06.08 16:15



Аз пък чух, че ще е към Цветния..



Тема Re: Билла във Варнанови [re: bandar]  
Автор akosta (Приморски)
Публикувано24.06.08 17:16



Аз видях обяви, че търсят ръководни кадри за Варна, но не знам къде ще са!Може и да имат супремакет в Маркет Варна. Търговията във Варна я очаква ужасна конкуренция. Бурлекс го продадоха напълно. Спасиха се навреме.





Тема Re: Билла във Варнанови [re: akosta]  
Автор Пaвчyko (непукист)
Публикувано24.06.08 18:25



Сега при тая конкуренция ще почнат да се надлъгват кой ще продаде по-голям боклук в по-лъскава опаковка...





Тема Re: Билла във Варнанови [re: Don_Lino]  
Автор Emona_d (познат)
Публикувано24.06.08 21:32



Наистина ще е тук на Цар Иван Страцимир 2,
Имам инфо от водопроводчика...





Тема Re: Билла във Варнанови [re: Emona_d]  
Автор morfias (загрижен)
Публикувано25.06.08 14:27



А някви сведения от собствениците или от строителната фирма ?

- чувствайте се поканени

Тема Re: В Цветния ....нови [re: Don_Lino]  
Автор alexsist (непознат )
Публикувано25.06.08 16:15



То не е лъжа май само Цветния още не се е сдобил с хипермаркет .. там наистина само малки мизерни магазинчета .Някой чувал ли е нещо по въпроса ???Няма ли някой от веригите да направи един хубав хипермаркет .. Вериги бол , а в Цветния няма един супер дето да си напазурава човек от до ????



Тема Re: Билла във Варнанови [re: Emona_d]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано25.06.08 18:42



Това зад Колхозния ли се пада?
Чудно ми е как ли ще се провират камионите за зареждане из онази теснотия, дето сега и с кола трудно се минава.



Тема Re: В Цветния ....нови [re: alexsist]  
Автор review (новак)
Публикувано25.06.08 20:48



Е " Палах център " малко ли е ? :)
Има и 2-3 магазина на ЦБА в Цветния също. Но наистина си прав, че трябва да се направи нещо по-големичко. Но по-добре малко разходка до Палах, и без това е доста застроено. Няма терени за един голям хипермаркет.

Редактирано от review на 25.06.08 20:49.



Тема Re: Билла във Варнанови [re: morfias]  
Автор Emona_d (познат)
Публикувано25.06.08 21:05




Сградата ще има подземен паркинг, но уличките каквито са тесни, как ще се достига до там, не знам.



Тема Re: В Цветния ....нови [re: review]  
Автор Emona_d (познат)
Публикувано25.06.08 21:09



Напълно те подкрепям, предпочитам Пикадили в Палах център да е единствения близък магазин, отколкото да се застроява иначе така спокойния квартал.



Тема Re: В Цветния ....нови [re: Emona_d]  
Автор roum (приятел)
Публикувано27.06.08 12:34



И в Аспарухово и Галата няма




Тема Re: Билла във Варнанови [re: bandar]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано28.06.08 14:04



Аз пък не искам Билла във Варна. Тук имаме Пикадили, където цените са си прилични. Тая Била колко пъти се опитваха да я засадят някъде, то не бе Чайка, не бе центъра, не бе околовръсното.... вече 6 г. им подливат вода и не им дават терен или ги прецакват в последния момент. Дълга им е историята и не мога да разбера за какво се бутат на Варненска земя, като виждат, че от началотоне им върви

.



Тема Re: Билла във Варнанови [re: 3aиpa]  
Автор morfias (загрижен)
Публикувано28.06.08 14:22



Koнкуренция може би ?

- чувствайте се поканени

Тема Re: Билла във Варнанови [re: 3aиpa]  
Автор Morticia_Adams ()
Публикувано28.06.08 14:26



пикадили отдавна не е това, което беше - и нещата се влошиха след като се продадоха

цените не са вече от най-добрите за съответното качество, а реда в магазина, или поне в този до нас - просто нямам думи - до гуша ми е дошло да прескачам струпаните за разтоварване кашони и палети насред пътеките в магазина, празни найлони и картони, да чакам не дни, а няколко седмици да заредят даден изчерпан продукт, писнало ми е да си зареждат стоките по рафтовете по време, когато магазина работи с клиенти, изумих се и когато без малко да купя току що заредено на рафта плодово бебешко пюре с изтекъл преди десет дни срок

, ценови етикети - пак на бебешки храни, с подвеждащо грешно изписано съдържание, което на опаковката съвсем не е такова
да не продължавам
та добре дошли са и билла, и карфур, и всички други конкуренти на пазара
а билла отдавна щяха да имат магазини във варна, ако съвсем съзнателно не им пречеха за това, хората, които може би се чувстват не особено подготвени да отговорят на конкуренцията



Тема Re: Билла във Варнанови [re: Morticia_Adams]  
Автор morfias (загрижен)
Публикувано28.06.08 14:29



Тва с конкуренция си жив монопол - ниско качество на високи цени с цел бърза печалба



- чувствайте се поканени

Тема Re: Билла във Варнанови [re: Morticia_Adams]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано28.06.08 15:26



Хм, не знам за кое пикадили говориш - аз съм между Център, Чаталджа и ХЕИ и чесно казано нито в едното нямам оплаквания.... Ама никога не ми стига времето да обръщам внимание какво пише по етикетите с цените

все търча може би. Специално в Център винаги намирам това което търся (дори камамбер, ако някой знае къде другаде в града има....), до сега не съм намирала стока с изтекъл срок на годност... И аз няма да продължавам, защото съм доволна .



Тема Re: Билла във Варнанови [re: Morticia_Adams]  
Автор Пaвчyko (непукист)
Публикувано28.06.08 19:27



За изтеклия срок на годност пробвай при комисията за защита на потребителите...



Тема Re: Билла във Варнанови [re: Emona_d]  
Автор ADMlN$ (...реже наред.)
Публикувано28.06.08 20:13



Това е интересно!
Стила ти на изказване и разсъждения не предполага, че имаш контакти с водопроводчици.

The world ain't what it seems, is it?

Тема Re: Билла във Варнанови [re: bandar]  
Автор ADMlN$ (...реже наред.)
Публикувано28.06.08 20:22



Търговски център? Човек остава с впечатленето, че Варна ще стане с най-много молове ( търговски центрове ) на глава от населението!



The world ain't what it seems, is it?

Тема Re: Билла във Варнанови [re: Пaвчyko]  
Автор Morticia_Adams ()
Публикувано28.06.08 22:35



ами обадих се на най-близката служителка да ги махнат
не бях купила, за да се оплаквам в защита на потребителя

макар че се бях засилила
добре че винаги проверявам годност, съдържание... особено ако е за детето



Тема Re: Билла във Варнанови [re: bandar]  
Автор ADMlN$ (...реже наред.)
Публикувано29.06.08 18:33



Това


ли ще е?

Прав е Стерн - там няма място за да се разминат две коли. Иначе ще си има и ескалатор.

The world ain't what it seems, is it?

Тема Re: Билла във Варнанови [re: bandar]  
Автор яcтpeбa (sashtia)
Публикувано04.07.08 19:46



Да там ще е билата на 1вия етаж,ама аз по-рано от есента не го виждам да е готов обекта,има паркинг подземен за коли,ще има и товарни асансйори мисля че от паркинга ще се зареждат,шото няма откьде другаде.Тьрговски центрове и молове ще има още много да се строят,защото сме в ЕС и чуждестранните фирми тьрсят нища тук в Бг.Хубавото е че с тези молове и центрове градьт ни става по красив и приятен

По принцип вьв нашия град по проекти са някьде 9-11 мола Поне толкова бяха допреди няколко месеца.



Тема Re: Билла във Варнанови [re: яcтpeбa]  
Автор HOlyGanGs7eR (feld-marshal)
Публикувано06.07.08 19:05



Не ви трябва Билла!!!!! Наскоро отвориха във Велико Търново и отидох да си напазарувам точно по български да не изпусна нещо в новия магазин...... гледам евтини натурални сокове, риба... купих си. "Натуралния" сок беше по зле от степче, а рибата беше вмирисана. Като отидох да им я върна ми казаха, че не могат да я подменят, защото всичката била такава.....

makedonijo , makedonijo so kje praime so tebe


Тема Re: В Цветния ....нови [re: alexsist]  
Автор KMETA HA HETA (Честни сини очи)
Публикувано07.07.08 00:23



То не е лъжа май само Цветния още не се е сдобил с хипермаркет ..

Ние тука и не искаме да имаме хипермаркет. За чий ни е? Малко ни е дето направиха околовръстното, като промишлена зона сякаш... А и си имаме вече "Палах център"

Нямам нищо общо, с грозните момичета изобщо



Тема Re: Билла във Варнанови [re: HOlyGanGs7eR]  
Автор palasto (Варненец)
Публикувано09.07.08 01:53



BILLA въобще не струва! Даже едно тъпо METRO и/или KAUFLAND е по-добре...

Repetitio est mater studiorum...
Ignoratio non est argumentum!


Тема Re: Билла във Варнанови [re: bandar]  
Автор xmusicbox (непознат )
Публикувано18.07.08 21:12



Билла ще има на 100% във Възраждане между "Оркид Хилс" и "Кауфланд" - сградата се строи в момента и ще е готова някъде средата на 2009-та. 11 етажна сграда, като целия партерен етаж ще е Билла!

Редактирано от xmusicbox на 18.07.08 21:15.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.