Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:57 28.09.24 
Градове
   >> Варна
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Ледена пързалканови  
Автор roum (приятел)
Публикувано17.06.08 14:40





Още една ледена пързалка, кмета май е решил да премести Банско при нас, особенно като направи и двете ски писти ....




Тема Re: Ледена пързалканови [re: roum]  
Автор Пaвчyko (непукист)
Публикувано17.06.08 15:34



Кметът да си оправи инфраструктурата на града и тогава да мисли да развива зимен туризъм...



Тема Re: Ледена пързалканови [re: Пaвчyko]  
Автор roum (приятел)
Публикувано17.06.08 16:18



Съжалявам братле ама темата е друга за инфрастуктурата на града има един куп други теми - не че не е важна но тука става дума за друго - гледане на сеир, точно като този за МОЛ-овете.




Тема Re: Ледена пързалканови [re: roum]  
Автор morfias (загрижен)
Публикувано17.06.08 20:02



Бе те първо да отворят тази в Младост и в МОЛ-а да направят Акт 16 и след това да му мислят за трета

- чувствайте се поканени

Тема Re: Ледена пързалканови [re: morfias]  
Автор akosta (Приморски)
Публикувано17.06.08 20:22



И аз така мисля, че първо трябва да отворят тази в Малдост.





Тема Re: Ледена пързалканови [re: akosta]  
Автор Forest_fan (пътуващ)
Публикувано17.06.08 22:14



Тя на практика е готова за действие, но проблемът идва от пожарната, които не дават разрешително. Оказва се, че българските противопожарни изисквания и стандарти са по-големи от германските такива.



Тема Re: Ледена пързалканови [re: Forest_fan]  
Автор morfias (загрижен)
Публикувано17.06.08 22:25



Да бе и аз така знам от познат който работи в пожарната . Ама не ми стана ясно за кви изисквания трябва да покрива . Кво може да стане да се запали огън и да се разтопи ледата и да се издавят хората . Е то трябва да има и спасител тогава



- чувствайте се поканени

Тема Re: Ледена пързалканови [re: morfias]  
Автор roum (приятел)
Публикувано18.06.08 08:47



Тази в младост е като найлонов балон може би това е причината да има по-големи изисквания.




Тема Re: Ледена пързалканови [re: roum]  
Автор CтpeйнджъpМодератор (змийче усойче)
Публикувано18.06.08 11:47



По-скоро си мисля, че така ще махнат детския кът... ще замажат очите ни с пързалката... след това тя ще бъде преместена и хоп, ще изникне поредния търговски комплекс. А и както се видя по новият ОУП (бъдещ) там ще минава път, какво по-хубаво до път да има разни офис/жилищни сгради и хотели.



Тема Re: Ледена пързалканови [re: Forest_fan]  
Автор Пaвчyko (непукист)
Публикувано18.06.08 12:57



Ами като са я строили да са спазвали българските изисквания - все пак я строят в България, а не в Германия. По каква логика българските изисквания трябва да са по-ниски от германските?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.