Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:52 25.06.24 
Градове
   >> Варна
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема За молове, магистрали и ... Интербилд...нови  
Автор vip4o (прям и откровен)
Публикувано19.06.08 23:57



.... Някак си не мога да си обясня пропуска в клуба за

и .... или просто са им спрели нета на Интербилдци, че не пишат! А може и да няма "членове" на клуба които да с акъм тази фирма (макар че на примависта се сещам за поне 4).
Та как бихте коментирали акцията на НСБОП? Като борба към нелоялната конкуренция.... като борба за защита на авторските права .... като опит от конкуренцията за сплашване и завземане на територия.... и много подобни като има още но ги оставям за Вас!



Тема Re: За молове, магистрали и ... Интербилд...нови [re: vip4o]  
Автор ls1 (Варна)
Публикувано20.06.08 01:28



Не виждам какво те притеснява в цялата история.

'като борба към нелоялната конкуренция' това не го разбирам много като изречение. Имаш предвид че Интербилд са нелоялна конкуренция благодарение на локалния си сървър - спрямо останалите доставчици?

'като борба за защита на авторските права' ами извинявай ама отдавна мина времето кога кварталната ланка пльоскаше терабайти с филми и софтуер всеки да точи. Въпроса даже не е защо са погнали Интербилд, а кой ги е оставил да си развяват коня досега.

'като опит от конкуренцията за сплашване и завземане на територия' да, ей сега локалните варненски доставчици купиха полицията да плаши Интербилд, как пък не.

Изобщо не обръщам внимание на воплите на горките бити и пребити от полицаите служители на фирмата. Падания за дузпа сме гледали колкото щеш. Ако някой е бит - да ходи да си направи медицинско и да съди полицаите. Останалото са стойки.


Според мен историята е много простичка. Интербилд са били предупреждавани предупреждавани и пак предупреждавани да позачистят малко сървъра си, но те са си правили оглушки. В един момент им се показва че оглушките са дотук. Толкоз. Няма никакви световни и полицейски конспирации против горката фирма.



Тема Re: За молове, магистрали и ... Интербилд...нови [re: vip4o]  
Автор Пaвчyko (непукист)
Публикувано20.06.08 01:31



Не знам каква е истината, ама явно служителите са си изкарали медицински. От тук насетне трябва да се види дали полицията ги е била или са подкупили лекар да им направи медицинските. И в двата случая става въпрос за груби нарушения.



Тема Re: За молове, магистрали и ... Интербилд...нови [re: Пaвчyko]  
Автор ls1 (Варна)
Публикувано20.06.08 02:11



Ако са ги били - разбира се че е грубо нарушение и полицаите трябва да си понесат последствията, спор няма.



Тема Re: За молове, магистрали и ... Интербилд...нови [re: ls1]  
Автор Пaвчyko (непукист)
Публикувано20.06.08 02:30



Между другото няма да се учудя ако наистина са се държали грубо без особена причина, защото по същия начин бяха нахлули в офиса на един от Интернет доставчиците в Горна Оряховица, където работи един мой познат и ги бяха свалили всички по очи на пода барабар с клиентите без да дават каквито и да било обяснения, взели две машини с Линукс, които в последствие дори не могли да подкарат (за техническата компетентност на хората от въпросните служби въобще няма да отварям тема) и си тръгнали. По разказа на този мой познат е било като на филм: маски, крясъци и т.н. В конкретния случай никого не са удряли, но такова грубо отношение по никакъв начин не мога да оправдая при положение, че не е оказвана каквато и да била съпротива. На всичко отгоре след това се оказа, че въпросната фирма е чиста.
Не защитавам Интербилд обаче мутрите-полицаи в това число и Явор Колев не си знаят мярката и си мислят, че всичко може като са с униформи.

Редактирано от Пaвчyko на 20.06.08 02:39.



Тема Re: За молове, магистрали и ... Интербилд...нови [re: vip4o]  
Автор akosta (Приморски)
Публикувано20.06.08 09:12



Аз съм към Интербилд. Рано или късно щеше да се случи. Аз го очаквах. Ядме е само за онлайн филмите друго почти не ползвах!





Тема Re: За молове, магистрали и ... Интербилд...нови [re: akosta]  
Автор vip4o (прям и откровен)
Публикувано20.06.08 10:26



Да разбирам ли че са спрели онлайн сървъра?!?!
Интересно ми е кога ще го пуснат пак





Тема Re: За молове, магистрали и ... Интербилд...нови [re: ls1]  
Автор vip4o (прям и откровен)
Публикувано20.06.08 10:32



...че Интербилд са нелоялна конкуренция благодарение на локалния си сървър - спрямо останалите доставчици... - А не смяташ ли, че това е така?

...Въпроса даже не е защо са погнали Интербилд, а кой ги е оставил да си развяват коня досега... - Точно това имах и аз предвид.

...да, ей сега локалните варненски доставчици купиха полицията да плаши Интербилд... - Нееее, по-скоро от Интербилд трябва да си разгледат сега ценовата политика, след спирането на локалният филмов сървър, защото струва ми се, че ако не го направят ги очаква голям отлив на клиенти. Но ми се струва, че и те са очаквали подобен удар, след като в началото на годината започнаха да приканват абонатите си да сключват 1 и 2 годишни договори





Тема Re: За молове, магистрали и ... Интербилд...нови [re: vip4o]  
Автор akosta (Приморски)
Публикувано20.06.08 18:04



Напълно е спрян. Едва ли ще го пуснат повече след този бой!





Тема Re: За молове, магистрали и ... Интербилд...нови [re: akosta]  
Автор morfias (загрижен)
Публикувано20.06.08 18:12



Аз залагам 10 ст. че след по-малко от 2 седмици сървъра ще е отново на линия

- чувствайте се поканени


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.