Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:04 21.06.24 
Градове
   >> Варна
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема макар и да съм от варнанови  
Автор 998 white (presidente)
Публикувано14.06.08 08:17



зимата ми допада много повече от колкото лятото. .. много по готин сезон е зимата.лятото е пълен буламач.
интересно ми е има ли някой друг споделящ мнението ми



Тема Re: макар и да съм от варнанови [re: 998 white]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано14.06.08 13:11



Аз...в частта за лятото...много ми е противно като сезон - топло, задушно, миризливо, комари, мушици, разголени 100 килограмови женища.
Но и зимата не ми харесва особено, макар че когато ти е студено винаги можеш да сложиш още един пуловер, за разлика от лятото, когато можеш да се разсъблечеш най-много до кожа


Предпочитам есента - топло, но не горещо; ветровито, но не мразовито. И всички досадници от лятото са се разкарали

Редактирано от Cтepн™ на 14.06.08 13:13.



Тема Re: макар и да съм от варнанови [re: Cтepн™]  
Автор 998 white (presidente)
Публикувано14.06.08 14:08



дам и есента... есента и зимата си е друго.. не е като безхарактерната никва междинна пролет и миризливото задушно мушичесто лято пълно със сяква паплач. добре си го казал



Тема Re: макар и да съм от варнанови [re: 998 white]  
Автор tanashubav (ентусиаст)
Публикувано14.06.08 14:14



Зимата си е ОК стига да не духа





Тема Re: макар и да съм от варнанови [re: 998 white]  
Автор bandar (непознат )
Публикувано14.06.08 15:06



И на тримата ви има нещо



Тема Re: макар и да съм от варнанови [re: bandar]  
Автор gen. Stolipin ()
Публикувано14.06.08 15:18



Тва за мене някой да не харесва лятото във Варна е меко казано ку-ку





Тема Re: макар и да съм от варнанови [re: gen. Stolipin]  
Автор tanashubav (ентусиаст)
Публикувано14.06.08 16:58



Хм. Аз лично казвам че ми харесва и зимата, не че не харесвам лятото.



Тема Re: макар и да съм от варнанови [re: 998 white]  
Автор Poceн Жeлeв (-)
Публикувано14.06.08 17:31



Мамка му, аз си мислех че на мен не ми е добре. Но явно имам съмишленици!!! Обичам студа, обичам да ми е студено.



Тема Re: макар и да съм от варнанови [re: 998 white]  
Автор Emona_d (познат)
Публикувано15.06.08 08:05



Не искам да гадая възрастта ви, но съм забелязала, че на младите най-много им харесва лятото - плажове, разходки, дискотеки на открито. Не им е горещо и не ги притесняват тълпи и комари.
И на мен лятото ми беше любим сезон, но ... вече харесвам пролетта - приятно слънце, свежест, зеленина.
Есента е измамно красива - единия ден топло и многоцветно, а на следващия - дъжд, вятър и голи клони.
А зимата във Варна не е зима - вятър до костите.

Разумът е даден на човека, за да разбере, че не може да се живее само с разум.


Тема Re: макар и да съм от варнанови [re: Cтepн™]  
Автор JoroAce ()
Публикувано15.06.08 17:34



Пффф... ОБИЧАМ ДА МИ Е ТОПЛО! Обичам и жените да ходят по-разсъблечени, обичам да ходя на плаж, обичам да ходя по летни заведения, обичам да усещам живота в този град. Зимата е пълен спек, духа ужасно и освен да се завреш в някоя опушена дупка или да си останеш във вас няма други алтернативи. Не знам... който казва, че не харесва лятото или е пенсионер, или не му се живее. А за досадниците - никога, никой не ми е пречил, да не говорим, че голяма част от тези досадници вече живеят постоянно тук, така че...

God Is God

Редактирано от JoroAce на 15.06.08 17:36.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.