Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:34 04.07.24 
Градове
   >> Варна
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: макар и да съм от варнанови [re: gen. Stolipin]  
Автор tanashubav (ентусиаст)
Публикувано19.06.08 09:30



Това че имат висок ик. растеж се дължи на ниската начална база. Нали се сещаш че ако имаш една фабрика и направиш още една на теория имаш 100% растеж. А ако имаш 100 фабрики и направиш още 1 ще имаш 1% растеж. Сам се сещаш обаче коя е по-развитата страна


Примерно Китай които са 3-та иконимика в Света имат толкова нисъл БВП на човек, че са след Албания дори. Даже и когато след 10г. станат икономика номер 1 пак населението ще е много по-бедно отколкото която и да е страна в ЕС. Количествено за сметка на качествено натрупване



Тема Re: макар и да съм от варнанови [re: tanashubav]  
Автор Alykard ()
Публикувано19.06.08 09:56



имено,много хора наричат Китай икономически дракон и тн,а всъщност не никакъв дракот като им видиш населението,БВП-то им трябва да изпреварва 5-6 пъти това на САЩ за да се каже ,че наистина са мощна икономика



Тема Re: макар и да съм от варнанови [re: Alykard]  
Автор 998 white (presidente)
Публикувано19.06.08 10:48



пишман икономисти ми се извъдихте всички... не ставайте смешни.
пък сащ е пътник...

Редактирано от 998 white на 19.06.08 10:48.



Тема Re: макар и да съм от варнанови [re: JoroAce]  
Автор 998 white (presidente)
Публикувано19.06.08 10:49



?



Тема Re: макар и да съм от варнанови [re: 998 white]  
Автор Пaвчyko (непукист)
Публикувано19.06.08 11:04



Съгласен съм - да се закрива!





Тема Re: макар и да съм от варнанови [re: marta_s]  
Автор 998 white (presidente)
Публикувано19.06.08 11:04



всичките тези неща когато са в комплект ..



Тема Re: макар и да съм от варнанови [re: 998 white]  
Автор Пaвчyko (непукист)
Публикувано19.06.08 11:07



И аз обичам зимата - ходя да карам сноуборд, а лятото се потя и е пълно с мухи...



Тема Re: макар и да съм от варнанови [re: JoroAce]  
Автор Пaвчyko (непукист)
Публикувано19.06.08 11:12



Е, както през лятото можеш да стоиш с коктейл на брега на морето, така през зимата изпитам удоволствието да летя през някоя гора със сноуборда.

Във всеки сезон може да се намери по нещо хубаво - просто трябва да гледаш позитивно.



Тема Re: макар и да съм от варнанови [re: tanashubav]  
Автор gen. Stolipin ()
Публикувано19.06.08 11:39



На мене това ми е пределно ясно все пак съм икономист по образование.Но погледни напр Австралия , Тайван, Сингапур.... Много добре си живеят хората там-хем пари си имат ,хем е вечно лято.Русия се изключва от списъка понеже разчита главно на добива на полезни изкопаеми.Аз лично като ми е студено мисля само как да се стопля, какво остана за работа.

P.S. Лед и скреж харесвам само в чашата

Редактирано от gen. Stolipin на 19.06.08 11:41.



Тема Re: макар и да съм от варнанови [re: Пaвчyko]  
Автор JoroAce ()
Публикувано19.06.08 12:03



Прав си, всеки сезон е хубав с нещо, но за мен специално няма място за сравнение между лятото и зимата. Вече казах защо... :) А да не говорим, че лятото не е задължително човек да бъде на море, аз лично съм бил 3-4 пъти на планина през юни-юли и е супер!

God Is God



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.