Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:21 10.05.24 
Градове
   >> Варна
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Ама какво стана със стадиона и велоалеята???нови  
Автор Bat_Vanio (варненец)
Публикувано09.04.08 13:38



Няма да ги има ли? Толкова се раздуха за тях и в крайна сметка - нищо. Забравиха се и работата потъна в дълбока стагнация. Алеята явно беше чист предизборен блъф. А стадиона??? Събориха стария и така ще си седи? Моля ви, дайте актуална информация за двата обекта ако имате!





Тема Re: Ама какво стана със стадиона и велоалеята???нови [re: Bat_Vanio]  
Автор akosta (Приморски)
Публикувано09.04.08 14:18



Mи ще прережат лентичките за следващите избори!





Тема Re: Ама какво стана със стадиона и велоалеята???нови [re: akosta]  
Автор tanashubav (ентусиаст)
Публикувано09.04.08 15:42



Едва ли! Киро няма да се кандидатира за 4-ти мандат, така че зевентуално за по-следващите избори





Тема Re: Ама какво стана със стадиона и велоалеята???нови [re: Bat_Vanio]  
Автор issd (непознат)
Публикувано09.04.08 15:56



бате Ваньо,
стадиона се стопира от софийско. проектът е на немска фирма и в българия нямало кой да го легализира. от министерствата отказвали .
помощта на държавата особено когато става въпрос за други градове,а не за софия се губи. същото е и с високите сгради. разрешенията се издават от някакви служби, които упорито съботират всякакъв проект за високи сгради из страната.
но за риофиса дават първи клас инвеститор при положение, че е сеизмична зона.
както каза Гриша Ганчев : - не знам защо някой упорито и тъпо се опитва да направи от софия мегаполис, а не вижда че не става така. -край на цитата

Редактирано от issd на 09.04.08 15:59.



Тема Re: Ама какво стана със стадиона и велоалеята???нови [re: akosta]  
Автор morfias (загрижен)
Публикувано09.04.08 16:45



Е нали уж построяването беше до към 2009 година никой ли не бачка там ?

- чувствайте се поканени

Тема Re: Ама какво стана със стадиона и велоалеята???нови [re: issd]  
Автор Bat_Vanio (варненец)
Публикувано09.04.08 18:20



Наглостта, меркантилизма и алчността на стоящите в държавната власт минава всякакви предели, не смятате ли? Те ще доведат България до катастрофа, трета национална. С този стремеж София да бъде святая светих няма да се стигне до нищо добро. Останалите градове ще замрат тотално, тази свръхцентрализация и свръхпопулация на София ще продължи и ще се случи страшното. Това е все едно един сит човек да се тъпче и тъпче насила с храна докато не започне да ... сещате се. Е не съм ли прав?

Отвратен съм от всичко това. Вече ми се струва, че нарочно спират развитието именно на Варна, тъй като тя единствена има потенциала да се доближи по икономически параметри до столицата.

Редактирано от Bat_Vanio на 09.04.08 18:24.



Тема Re: Ама какво стана със стадиона и велоалеята???нови [re: issd]  
Автор tanashubav (ентусиаст)
Публикувано09.04.08 19:59



Наистина ли вярваш че на някой в София му пука какво се прави във Варна! Не се заблуждавай, никой не е тръгнал да саботира тукашния стадион





Тема Re: Ама какво стана със стадиона и велоалеята???нови [re: Bat_Vanio]  
Автор JoroAce ()
Публикувано09.04.08 20:32



Ванко, не се излагай, бе! :) Варна разчиташе на моряците си, Корабостроителницата и туристите. В началото на 90те Варна беше по-напред от София. После моряците си дадоха парите на пирамидите, затвориха Корабостроителницата, а туристите вече не са щедри чичковци и лелки от СССР и Германия, а бедни баби и дядовци, румънци и ученици от Русия. Какво и остана на Варна? :) Сезонна работа за 350лв. Бъди сигурен, че на никой не му пука за градовете и не крои пъклени планове. Просто при нас се усети доста сериозно Прехода и ни се отрази многократно по-зле, отколкото в София. Ти сериозно ли смяташ, че някой си в Сф е решил да спре строежа на стадиона, защото го е яд, че ще е много хубав? :) А за Третата национална катастрофа... тя е факт отдавна.

Човеко-льохман, знам с кой ник се подвизаваш тук!


Тема Re: Ама какво стана със стадиона и велоалеята???нови [re: Bat_Vanio]  
Автор gen. Stolipin ()
Публикувано09.04.08 21:32



Само едно мога да добавя- във Варна (като иключим крайните квартали) не съм виждал каруци от 10 години , а в София от автогарата до края на града видях 3 на брой и това е при положение че не съм гледал специално за каруци ами ми се набиха в очите направо.



Тема Re: Ама какво стана със стадиона и велоалеята???нови [re: JoroAce]  
Автор akosta (Приморски)
Публикувано09.04.08 23:45



Все пак трябва да знаеш Жоро, че разликата между София и Варна не е толкова фрапираща. Колкото София към останалите. Примерно София внася само 23% от данъците в държавата. Това без разни големи данъкоплатци, който с в София, но икономическата им дейност се извършва на територията на цялата страна.


стр.16 в Годишник на НАП (2006г.)





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.