Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:02 07.07.24 
Градове
   >> Варна
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Варна фантазиянови [re: toxic-alert]  
Автор akosta (Приморски)
Публикувано19.04.08 14:36



В крайна сметка някой във Варна да те е набил или ограбил, че ни мразиш толкова много.
Не ми изглежда сериозно цели яд ти се състои в една табела, няколко кучета, че ни се намерил бар и в буквите на рекламата!





Тема Re: Варна фантазиянови [re: gen. Stolipin]  
Автор toxic-alert (непознат )
Публикувано19.04.08 14:40



Ах колко болиииииииииииии -аре стига злост



Тема Re: Варна фантазиянови [re: toxic-alert]  
Автор akosta (Приморски)
Публикувано19.04.08 14:41



Ми то в момента реконструират летния театър във Варна.



Сега ще пусна ония снимки на Бургас от 7 септември 2007 да ги видат и Варненци. От тях се вижда, че и вие не можете да имате претенции. Пак ти повтарям аз харесвам Бургас, но ми е смешно, че там всичко е с любов пък тук живеем....?

































Тема Re: Варна фантазиянови [re: akosta]  
Автор toxic-alert (новак)
Публикувано19.04.08 14:47



Ти ли с тоя камион съсипа улиците ,аааааааа ?



Тема Re: Варна фантазиянови [re: toxic-alert]  
Автор akosta (Приморски)
Публикувано19.04.08 14:57







































Тема Re: Варна фантазиянови [re: toxic-alert]  
Автор akosta (Приморски)
Публикувано19.04.08 15:05







Тема Re: Варна фантазиянови [re: toxic-alert]  
Автор toxic-alert (новак)
Публикувано19.04.08 15:32



Братовчедка ми изчете всичко написано от мен и вас и заключи -"ВРЕМЕ Е ВАРНЕНЦИ ДА ГЛЪТНАТ ХАПЧЕТО И ДА ИЗЛЯЗАТ ОТ МАТРИЦАТА "


ПП. Това за SUPER MARIO оцеляването във Варна е също нейна мисъл :)



Тема Re: Варна фантазиянови [re: toxic-alert]  
Автор roum (приятел)
Публикувано19.04.08 15:35



Хора дайте да му я дадем тая табела щом толкова го дразни, аз примерно не се впечатлявам от нея - живота ми не се промени, няма да се промени и ако я няма. Дайте я на Бургас примерно та да ходят всички да създават там задръствания, що да се тълпят заеади една табела или пък да ни дразнят по форумите. Дайте ще пъшем на кмето да я подари на друг.






Тема Re: Варна фантазиянови [re: roum]  
Автор toxic-alert (новак)
Публикувано19.04.08 15:43



Ма те заради табелата ли идвали бе,божеееееее ,ма нормално извращенията винаги са привличали зяпачи ;)
Няма какво да ти се променя в живота като си свикнал с мизерията и не я забелязваш.
А задръствания има не защото сте мегаполис а защото имате тесни пътища с дупки.
А на кмета Йорданов ,му пиши да се вземе в ръце и да пооправи квото не е в ред ,че само новата табела лъщи в целия град .



Тема Re: Варна фантазиянови [re: toxic-alert]  
Автор bandar (непознат )
Публикувано19.04.08 15:45



Ти откъде беше неразбрах - Бургас ли?
Човек като иска да покаже недостатъците на някой, първо гледа своите и тогава говори. Братовчедка ти това не го ли знае? Бахти и дразнителя дето си! Ама пък поне гледай каква посещаемост има темата. То за две седмици такова нещо не е имало. Ако мненията не минат 100 до седмица пък на. Забелязвам, че най-активните теми са тези, в които някой напада Варна или София или пък когато се спомене нещо против Варна в някоя от темите с различно заглавие. Явно варненци си обачаме мръсния град. Който не го харесва, да си ходи в Бургас :)
Най-обичам събота и неделя, защото става много тихо, бързо се стига до всяка част на града, няма задръсвания, града става една доза по-чист. Всичко що не е родено във Варна, бега към дома.
Обясни ми тога, защо като е толкова гаден града, всеки от Източна България идва насам. Без обаче да приказваш глупости, а вкарай малко логика и мисъл.
Междудругото парите не са основното, за което преиждат хора от другите градове насам, защото заплатите тук не са кой знае колко по-високи от тези в малките градове. Разликата е толкова, колкото да се покрие наема. НОРМАЛНО ЛИ Е ЕДНО ТЪПО КАФЕ да е 5лв!

Редактирано от bandar на 19.04.08 16:01.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.