Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:48 02.07.24 
Градове
   >> Варна
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: Варна фантазиянови [re: bandar]  
Автор toxic-alert (непознат )
Публикувано19.04.08 02:18



Bandar, много съм щастлив да видя че все пак във Варна няма само самозаблудени егоцентрични курниди ,а и трезво мислещи хора -евала все пак Варна има шанс с точно такива хора като теб.
Моите уважения към Варна и нейната история .
Вероятно ,написаното от мен макар и вярно е доста саркастично-ИЗВИНЕТЕ -но ставам малко злобен когато ежедневно ми се натрапва мизерията задушаваща цялата страна -а чашата преля с вашата табела ,която като че стои за да ни заблуди и набие в съзнанието някаква цветна но нереалистична картинка.

ПП. Ти май скоро не си ходил из морската на Бургас ,а ? Не че и в Бургас всичко е прекрасно като цяло ,но конкретно към градината забележки никакви -чистота,лъснати пейки,потдържани алеи и приятно аранжирани градинки ,за летният им театър да не говорим пък въобще, в какво невероятно модерно съоръжение го превърнаха миналата година с цената на кървави пари от градският бюджет разбира се ...но това е друга тема.



Тема Re: Варна фантазиянови [re: toxic-alert]  
Автор gen. Stolipin ()
Публикувано19.04.08 03:22



Момко, форум приказки е малко по- надолу. Варна не е просто град -ВАРНА Е НАЧИН НА ЖИВОТ





Тема Re: Варна фантазиянови [re: gen. Stolipin]  
Автор toxic-alert (непознат )
Публикувано19.04.08 10:01



другия ненормалник -нямам какво да ти кажа чичо.



Тема Re: Варна фантазиянови [re: toxic-alert]  
Автор roum (приятел)
Публикувано19.04.08 10:03



Ти да не си от Бургас, че толкова завиждаш?
Не се притеснявай скоро като се свържат двата града в един може да отстъпим името

ама ще запазим административният център
Майтапя се, не го вземай на сериозно, аз така си правя като видя някой да се впряга за глупости като тези - кой е по най.
На мен ми харесва повече на село защото улицата си я поддържам сам и каквато ми харесва такава я правя, няма шум, няма задръствания, зеленина колкото щеш, пък и архитектурата е доста специфична. Вече и заведения има, е МОЛ-а е доста по различен ама затова пък след 5 мин съм на другия край.




Тема Re: Варна фантазиянови [re: toxic-alert]  
Автор Bat_Vanio (варненец)
Публикувано19.04.08 12:10



Мисля, че България е прекалено огромна страна за да може да се управлява ефективно. Предлагам да се разделим на държавички - Варна, Бургас, София, Пловдив, всяка със свой официален език, своя история, свой етнос. И тогава да започне голямата надпревара между държавичките. Само недостатъка е, че рано или късно някоя ще обяви война на друга.





Тема Re: Варна фантазиянови [re: toxic-alert]  
Автор JoroAce ()
Публикувано19.04.08 13:16



Нямах намерение да пиша по темата, но този младеж вече обижда не само града, но и съгражданите ми.
Ти си определено един болен и комплексиран мозък. В безсилието си, си решил да пуснеш обидна и провокативна тема, с която показваш единствено селския си манталитет. Доказателство за това е, че акцентът не пада върху основни проблеми, а по-скоро върху думата "барчИ", табелата в началото на града, буквите на х-л Ч.Море и ескалаторите. Още по-интересен е фактът, че си пуснал темата също и в клубовете "Бургас", и "София". Явно търсиш внимание, което можеш да привлечеш само с простотия. Ясно е, че си неграмотен и може би това е една от причините да бъдеш подтискан, и мачкан в обществото. Но пък си си намерил отдушник - Варна. Не знам какво повече да кажа за теб. Прочитайки първоначално написаното от теб, човек е подразнен, но в следващия момент изпитва по-скоро съжаление. Ти си дребна душа, един необразован тинейджър с психика на кокошка и огромно количество злоба, и завист в душата. Жалкото е, че думите ми не са обида, а съвсем реална оценка. Прочети след около месец какво си написал, замисли се дали това е начинът да кажеш нещо и може би ще разбереш за какво говоря.

Dressed Smart Like A London Bloke


Тема Re: Варна фантазиянови [re: Bat_Vanio]  
Автор toxic-alert (непознат )
Публикувано19.04.08 13:22



Ми виж то си е абсурдно на държава два хуя по диагонал да има Софиа -столица,Варна -морска столица,Пловдив -културна столица ,Русе -речната столица и Търново -старата столица -тва малко ми бие на синдром на провинциален комплекс за малоценност и незначимост :)

Ма да се делим ко кажете :)



Тема Re: Варна фантазиянови [re: JoroAce]  
Автор toxic-alert (непознат )
Публикувано19.04.08 13:30



Факт ,обаче е твоята дребна душица не издържа на предизвикателството .
Акцента не е върху барчИто и буквите на хотела -препоръчвам ти, ти да четеш написаното в продължение на цял месец за до го схванеш .



Тема Re: Варна фантазиянови [re: toxic-alert]  
Автор JoroAce ()
Публикувано19.04.08 13:48



Прав си, не издържах на простотията ти.

Dressed Smart Like A London Bloke


Тема Re: Варна фантазиянови [re: toxic-alert]  
Автор gen. Stolipin ()
Публикувано19.04.08 14:25



Ми нормално е да няма какво да ми кажеш , нали бягаш подир козите някъде край Етрополе и е нормално да си в шок- научаваш че в България имало град????Събирал си 4 месеца от закуски и си си купил билет да видиш в крайна сметка какво е това за което всички говорят.... обаче какво става.... пристигаш във Варна : шок и ужас - коли ,хора калабалък дет се вика.Луташ се цял ден но не знаеш какво става- изведнъж виждаш 2 бездомни кучета, казваш си това е друга работа, все пак да видиш нещо познато наделеч от вкъщи е страхотно чувство , сядаш до тях и си мажеш кумат хляб с дебел слой мас (все пак си на почивка и може да се поотпуснеш).Неусетно е дошла вечерта -виждаш шепа млади хора, почесваш се по темето и не след дълго решаваш да поемеш след тях ,опитваш се да влезеш в клуба в който и те са влезли- естествено биваш изхвърлен моментално-разярен и засрамен си постилаш вестник на плажа и прекарваш нощта там, плюейки всичко варненско.На другия ден се връщаш на село и решаваш да си отмъстиш на тези подли варненци по най бруталния начин да напишеш че буквите на хотел Черно море не светят.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.