Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:03 16.06.24 
Градове
   >> Варна
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Варна фантазиянови [re: akosta]  
Автор SKN (turbo)
Публикувано21.04.08 22:22



Срещу пазар Чаталджа откъм бул. Чаталджа, а в Лондон бях на 5 мин от Тауър Бридж, като прозореца ми гледаше към Комършъл Роуд -



Инак правилно казахте, че организацията на движението и транспорта е в пъти по-добра там.



Тема Re: Варна фантазиянови [re: Bat_Vanio]  
Автор palasto (Варненец)
Публикувано22.04.08 02:29



Цели 80 мнения по повод на тази малоумна провокация!

Варна с абсолютно всичките си кусури, които ние, варненци, отлично си ги знаем, пак си е най-добрия град за живеене в България. И то не само по наше мнение, а според всички българи, участвали в допитването. Колкото до пичлеменцето, поствало тук тези глупости, за да ни дразни, бих го посъветвал първо да се ограмоти малко и да пише на правилен български език. Не знам дали той е от Бургас, (там имам много добри приятели и считам, че бургазлиите са готини хора), но определено не е достоен представител на града си. Независимо от това смятам, че за съжаление и на моите приятели там (които също си го знаят, де) Бургас винаги ще бъде след Варна във всяко едно отношение. Познавам отлично този град и в моята класация е на второ място в България след Варна, но морската му градина не е по-хубава от нашата и освен това Нефтохима периодично замърсява въздуха в града и мирише лошо на нафта. А какви комари от езерата са ме хапали в същата морска градина, не е истина!

Repetitio est mater studiorum...
Ignoratio non est argumentum!


Тема Re: Варна фантазиянови [re: palasto]  
Автор toxic-alert (новак)
Публикувано22.04.08 03:26



kato e provokaciq ti ,защо не си замълча осланяйки се на гласа интернетен народен ,ами ме нареждаш ,а ?

Ех тоя Бургас ,те ли ви мразят най-много -само Бургазлий ли могат да не харесват Варна ?

Само ми е странно с каква увереност точно така гръмко заявяваш,че Варна винаги ще е преди Бургас ?
Да ти спомена нещо логично : Варна е на над 2400г ,Бургас на около 200г и ви диша във врата ,как си с математиката -аз с буквите съм зле ,но с числата съм супер ;)



Тема Re: Варна фантазиянови [re: toxic-alert]  
Автор toxic-alert (новак)
Публикувано22.04.08 03:38



ПП : КОГАТО,ДВЕ ТЕЛА ИЗМИНАВАТ ЕДИН И СЪЩИ ПЪТ ЗА РАЗЛИЧНО ВРЕМЕ ,КОЕ СЕ ДВИЖИ С ПО-ГОЛЯМА СКОРОСТ,КОЕ Е ПО-УСКОРЕНО ?

Скорост на материална точка:

От началното или средно училище знаем, че скоростта е величина, която характеризира бързината на движение на дадено тяло. Опростеното, най-разпространено определение за скорост е, че скоростта е равна на пътя, който изминава дадено тяло за единица време.

s . t = v





Тема Re: Варна фантазиянови [re: toxic-alert]  
Автор пapaZит (бацил)
Публикувано22.04.08 05:26



А, защо ли аз си мисля, че и аз поназнайвам поне малко от "цифри"...

Все пак тая формула трябва да изглежда, така:

S=V*T

или по български обичай така:

S=V.T

Ако ти toxic-alert беше поне малко в час с "цифрите" щеше да не сбъркаш.

Колкото до Варна вс. Бургас тук пасувам, за да не стане сензация мнението ми, а и все пак съм от Стара Загора и при мен класацията започва с нея след цифрата 1.



Хайде със здраве!



Тема Re: Варна фантазиянови [re: toxic-alert]  
Автор JoroAce ()
Публикувано22.04.08 12:33



Хахах... е не, ти си откровено болен! :) Как можа да я напишеш тая формула?! Той и Рим е мн стар град, ама Ню Йорк е "малко" по-напред. Това са пълни абсурди за възрастта на един град. Пък и аз не мога да разбера с какво Бургас диша във врата на Варна... с по-усиленото застрояване ли? Ако е това ви пожелавам винаги да ни дърпате по тоя показател. Или пък Бургас е с по-високи заплати, с по-добра възможност за реализация, с по-добри учебни заведения, с по-добро здравеопазване? Чакай малко, аз преди седмица-две четох, че в Бургас нямало някакъв лекар, та се налагало да карат болните в СЗ или Вн. Ти да не искаш да кажеш, че дишаш във врата на Каварна?! :) Единственото, което мога да кажа е, че Бургас и региона посреща повече туристи, в това няма спор. Но то се дължи на повечето населени места по брега и застрояването, тук около Вн има два курорта и това е... вилната зона е застроена с къщи на обикновените хора, а не с хотели. Друго какво? С нощен живот ли ни диша във врата? Или с културни мероприятия, с исторически забележителности, музеи, галерии? Не знам... кажи ми ти, може и да греша. И не си мисли, че сега изкарвам Варна голямата работа, но просто не виждам с какво са подплатени думите ти.

А пък на паразита му благодаря, че се е въздържал от коментар. :)
Токсик, а формулата ти изобщо няма да я коментирам, той паразита е казал достатъчно. :)

Dressed Smart Like A London Bloke

Редактирано от JoroAce на 22.04.08 12:43.



Тема Re: Варна фантазиянови [re: JoroAce]  
Автор Bat_Vanio (варненец)
Публикувано22.04.08 12:42



ААА пичове спрете да спорите с тоз, това няма да има край! Мойта тема с 249 мнения за населението не искам да бъде изпреварвана от тази



И като стана въпрос за население, Бургас няма как да ни диша във врата по този параграф, щото ако не се лъжа Варна е 2 Бургаса и отгоре



Тема Re: Варна фантазиянови [re: Bat_Vanio]  
Автор Mr_Anderson (непознат )
Публикувано22.04.08 15:09



Много готини снимки, аз не разбрах, ти май с тях искаше да покажеш, че Бургас действително заслужава наградата, а не Варна, нали така? :) За "Г"-то на хотел България - споко, свети си и няма как иначе. За мангалите, по изчисления понеже сте били 2 пъти Бургас по население (ахаахах, пълни глупости, Бургас почти ви настига по население) и мангалите са ви 2 пъти повече, само че нашите са в гетата извън града, а вашите са в центъра - Максуда ли беше, заедно с бесните мастии, дето гонят колите. Хубаво е да си харесваш града, но понякога е хубаво да си отвориш и очите, а не само да ревеш от злоба. И докато си вярвате, че още сте най и отново избрахте смотяния сми кмет, той пак няма да направи нищо, докато други градове се развиват.



Тема Re: Варна фантазиянови [re: toxic-alert]  
Автор njakoya...(тaм) ()
Публикувано22.04.08 15:10



Бургас не ни диша никъде.Бъди уверен в това.А ако Варна ти е скъпа,като цени - мога да си обясня злобата ти към града ни





Тема Re: Варна фантазиянови [re: Mr_Anderson]  
Автор njakoya...(тaм) ()
Публикувано22.04.08 15:14



Какви гета имате?В кой свят си изобщо?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.