Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:39 16.06.24 
Градове
   >> Варна
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Варна фантазиянови [re: bandar]  
Автор toxic-alert (новак)
Публикувано19.04.08 15:58



Нямам намерение да ставам протектор на Бургас -той си има неговите проблеми ,ама да си прочел табела с НАЙ -нам кво си на влизане там ?

пп. И незнам кво си гледал ма до колкото помня сградата на хотел България е първо със светещи букви ,второ не е боядисвана защото естеството на материалите от които е направена не са за боядисване има медни орнаменти ,които не зная как си видял точно оранжеви и трето е скъп 4 звезден хотел а не евтин ебалник като ЧРО МОЕ , и да и той е грозна комунистическа архитектура но поне не прилича на тъп блок.



Тема Re: Варна фантазиянови [re: toxic-alert]  
Автор bandar (непознат )
Публикувано19.04.08 16:06



Чесно ти казвам, вече изпростяваш с тази табела.

П.П. нямаш вкус човече!



Тема Re: Варна фантазиянови [re: bandar]  
Автор toxic-alert (новак)
Публикувано19.04.08 16:11



Както споменах на acosta в Бургаския форум (щото той и там се появи) -вземете да си я претопите и да си направите каски така разходката ви из Варна няма да е потенциално последна от нещо срутило се ,а и аз ще мирясам ;)



Тема Re: Варна фантазиянови [re: toxic-alert]  
Автор Bambimira (любопитна)
Публикувано19.04.08 16:12



Най-обичам събота и неделя, защото става много тихо, бързо се стига до всяка част на града, няма задръсвания, града става една доза по-чист. Всичко що не е родено във Варна, бега към дома. И каква стана тя сега ааааааааааа???????????Ми то почти всички от Града са от село





Тема Re: Варна фантазиянови [re: Bambimira]  
Автор toxic-alert (новак)
Публикувано19.04.08 16:18



То мила това е общонационален градски синдром -няма лошо човек да е от село , има когато не съумява да се култивира в градската среда и от него струи яхърско поведение и оборско образование ;)



Тема Re: Варна фантазиянови [re: bandar]  
Автор Bat_Vanio (варненец)
Публикувано19.04.08 16:20



Тя братчедка му е в предучилищна сигурно.



Тема Re: Варна фантазиянови [re: bandar]  
Автор Bat_Vanio (варненец)
Публикувано19.04.08 16:23



Ама стига сте спорили с простаци бе, съграждани!



Тема Re: Варна фантазиянови [re: Bat_Vanio]  
Автор toxic-alert (новак)
Публикувано19.04.08 16:25



Тя братовчедка ми е този тип жени които ти никога няма да чукаш щото за месец сигурно не изкарваш колкото за ежедневните и консумативи -пиле ;)

Тва е от нея ,че не и се регистрира в дира ;)



Тема Re: Варна фантазиянови [re: toxic-alert]  
Автор Bat_Vanio (варненец)
Публикувано19.04.08 16:29







Тема Re: Варна фантазиянови [re: toxic-alert]  
Автор ADMlN$ (...реже наред.)
Публикувано19.04.08 16:30



Уникален си! Като няма какво да кажеш - минаваш на бедния си речник с обидни думички.
Какво разбрахме от статията ти?
- Че си минал по главната - едно пределение което не съм чувал от устата на варненец. Чувал съм го за други улици в други градове.
- Че си срещнал кучета. Ами навсякъде ги има. Нищо ново и изненадващо.
- Че имало изгорели светлини от надписа на хотел Черно море.
- Че не си намерил барчИ след 23 ( защо казваш барче всъщност? ) Не търсиш където трябва.


Виж сега! Във Варна има много неща които не ми харесват и ще ги напиша но не в твоя заядлив стил на пре***на мома
- Основните пътни артерии където наистина трябва сериозен ремонт а не кърпене. Някой каза че ремонтирали - това не е ремонт а козметична закърпване преди сезона. До месец ще зейнат отново.
- Непрекъснатите строежи. Страшно е досадно на всеки втори светофар да се сблъскваш с натоварен бетоновоз бълващ дим.
- Абсолютно неориентирания градски транспорт с убийственно разписание което се "спазва"
- Задръстванията за които лично според мен е виновна общината. Една добра транспортна схема може да пооправи нещата.
- Пълната незаинтересованост от запазване на автентичноста на сградите. Има(ше) толкова красиви но неподържани сгради - сега на тяхно място има стъкло алуминий и бетон. Моля ви - погрижете се поне малко да запазите страия красив вид на града.
И последно - прав е Столипин като казва, че Варна не е град а Начин на живот момко.

The world ain't what it seems, is it?


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.