Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:50 21.06.24 
Градове
   >> Варна
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: Варна фантазиянови [re: Mr_Anderson]  
Автор gen. Stolipin ()
Публикувано22.04.08 19:10



Айде крайно време е да си ходиш на село.Остави ни нас варненци да си живеем в неведение колко сме изостанали. В крайна сметка не ви е мястото във варненския форум само да серете простотии.Като дораснете за смислена дискусия може да се върнете, но това едва ли ще стане.Пасете си добитъка на село и не се занимавайте с нас- повярвай ми много сме си добре

все пак съм роден в най красивия град на света

Редактирано от gen. Stolipin на 22.04.08 19:12.



Тема Re: Варна фантазиянови [re: JoroAce]  
Автор Mr_Anderson (непознат )
Публикувано22.04.08 19:11



JoroAce, напълно съм съгласен с последното ти мнение. Просто ми писна да слушам от варненци как всичко им било "най". При положение че въобще не е така. Аз като бургазлия знам, кое е по и най в Бургас и кое във Варна. Това за университетите беше тъпо - Бургас има 2 + 4 колежа. Да не говорим, че свободния е най-модерния на балканския полуостров. В някой неща Варна е по, в други Бургас, но варненци си мислят, че във всичко са най, дори със София се конкурират. Да си чул бургазлия да каже, че сме ви минали по население - никога, ние си знаем, че няма да ви минем скоро, както и вие Пловдив. Това не са 10-20 души, а хиляди.

Редактирано от Mr_Anderson на 22.04.08 19:13.



Тема Re: Варна фантазиянови [re: JoroAce]  
Автор Bat_Vanio (варненец)
Публикувано22.04.08 19:12



По-лесно е да тръгнем с нашата армия да нападаме САЩ или Китай, отколкото да тръгнем на борба срещу българската простотия.



Тема Re: Варна фантазиянови [re: gen. Stolipin]  
Автор Mr_Anderson (непознат )
Публикувано22.04.08 19:12



gen. Stolipin - явно не си излизал много от Варна. Ако знаеш какви градове има по света, няма да си спомняш за Варна никога. :) Не знам защо всеки варненец тук обижда на "селянин" някакви комплекси ли усещам?



Тема Re: Варна фантазиянови [re: Mr_Anderson]  
Автор Bat_Vanio (варненец)
Публикувано22.04.08 19:14



Ама кой, аджеба, говори, че Варна била нумеро уно във всичко???



Тема Re: Варна фантазиянови [re: Bat_Vanio]  
Автор Mr_Anderson (непознат )
Публикувано22.04.08 19:17



Умен въпрос. :) Няма да съм аз във всеки случай, в някой от всички варненци в този форум, които само спорят колко били като население, големина, и т.н. :)



Тема Re: Варна фантазиянови [re: Mr_Anderson]  
Автор Bat_Vanio (варненец)
Публикувано22.04.08 19:21



Да ти кажа, тези спорове за население, икономика, колко заводи, молове и хипермаркети имало и пр. не са патент на варненци и в последно време по мои скромни наблюдения са се превърнали в национален спорт...Русе и Зарата така люто са се "тровели" и продължават /конкретно за свещеното 5 място в БайГаньо Ланд/, ние нищо не сме
Поправи ме ако греша.





Тема Re: Варна фантазиянови [re: Mr_Anderson]  
Автор gen. Stolipin ()
Публикувано22.04.08 19:22



О определено съм ходил повече от тебе по света все пак и живея от доста време в чужбина - по красив град от Варна не съм виждал.



Тема Re: Варна фантазиянови [re: Mr_Anderson]  
Автор akosta (Приморски)
Публикувано22.04.08 19:23



Образованието ти май е доста ниско, това с данни за области, а не за градове. Май не правиш разлика между град и област!

Ти за Грао да си чувал?

по настоящ адрес към 14.03.2008
Бургас 203 775
Варна 348 991
Пловдив 376 501



Редактирано от akosta на 22.04.08 19:25.



Тема Re: Варна фантазиянови [re: gen. Stolipin]  
Автор Bat_Vanio (варненец)
Публикувано22.04.08 19:26



Воалааа, дайте сега да поспорим и за красотата


Очаквам мнения - кой е по-красив, мммм?!?

Варна vs. Бургас форевър




Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.