Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:01 16.06.24 
Градове
   >> Варна
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: Варна фантазиянови [re: Face Off]  
Автор Kpucтuaнceн ™ (пристрастен)
Публикувано22.04.08 18:56



Във всеки град има хипермаркети където ги няма другъде.Примерно в Бургас има Пикадили и Ритони,Киров,Домко,Горжо и др.Които в СЗ не знам дали има а в Стара загора има някой пък които ги няма в Бургас и на други места

Редактирано от Kpucтuaнceн ™ на 22.04.08 19:05.



Тема Re: Варна фантазиянови [re: Mr_Anderson]  
Автор JoroAce ()
Публикувано22.04.08 18:56



Искам да изкажа искрени съболезнование на СЗ,Добрич и моите съграждани от Варна. С изнесените "факти" от кухнята на Матрицата става ясно, че нито СЗ заслужава титлата "Център на Вселената", нито Добрич вече заслужава прозвището "Дрийм Сити". Ние от малкото градче Варна си подаряваме табелата на мегаполиса Бургас. Предстои тържествено преместване на Парламента и Президентството от София в посока "Дрийм сити, център на Вселената, номер едно в страната и столица на България" Бургас (съкратено ДСЦВНЕСИСБ - Бургас)! Ще има заря по случая, ние от Варна ще я гледаме, всички останали може да проследите празненствата по К1 от 20:30ч, веднага след централната емисия на "По света и у нас". За приятелите от Токио ще бъде излъчен подробен репортаж на 23.04 от 10:00ч местно време. Нюйоркчани ще могат да наблюдават церемонията на живо по СиЕнЕн.

Dressed Smart Like A London Bloke


Тема Re: Варна фантазиянови [re: njakoya...(тaм)]  
Автор Mr_Anderson (непознат )
Публикувано22.04.08 18:56



njakoya - вместо да си безмълвна - вземи го провери. :)



Тема Re: Варна фантазиянови [re: Mr_Anderson]  
Автор njakoya...(тaм) ()
Публикувано22.04.08 18:58



Не ме разсмивай моля ти се.Като си научил едно Черно море..... и край.Какво искате изобщо.Не харесвайте Варна и си пазете мнението за себе си.А небостъргача ви ще е точно като - на свинче.....звънче.Хайде ....със здраве.И стига сте мътили водата във форума.Има и по-интересни неща в живота.



Тема Re: Варна фантазиянови [re: Mr_Anderson]  
Автор Bat_Vanio (варненец)
Публикувано22.04.08 18:58



Тая язвителна гротеска срещу Варна /която е абсолютно безпочвена/, която афиширате ти и твойто съселянче Токсито е по-зле от селяния.
Акоста малко ли факти ви изведе че и аз да се занимавам?
Плюя ли аз Бургас за щяло и нещяло? Щом толкоз много ни плюете, работата е ясна - не ви изнася нещо. Но какво ли...
Ако изказа ми е бил селски на моменти, то е защото си изтървам нервите вече от вашето невежество,тъпизъм и откровена злоба.


Варненци и по-точно тези варненци които пишем тук в НАШИЯ си форум е най-добре да постъпим както големите породи кучета - малките се дерат да ги лаят и се скъсват да се ежат срещу тях, а големите най-спокойно си минават и не им обръщат внимание, даже не ги поглеждат. Най - голямото наказание за един лумпен е когато никой не се интересува от циркаджилъците му.

Апропо, точно с мен да не се заяждаш на тема "гражданин-селянин" те съветвам.



Тема Re: Варна фантазиянови [re: JoroAce]  
Автор Mr_Anderson (непознат )
Публикувано22.04.08 19:00



JoroAce - изпростя, май нямаш какво да кажеш вече и се убеди сам, че не сте най-големи във всичко. :) Кристиансен е прав(а) за хипермаркетите. Всеки град си има едни, които в другите ги няма. Но остави го старогъзореца, той си вярва, че това прави един град голям. Не, просто го прави областен център. :)



Тема Re: Варна фантазиянови [re: Bat_Vanio]  
Автор Mr_Anderson (непознат )
Публикувано22.04.08 19:04



Бат Ваньо, вярвам ти, имате доста мастии по центъра, сигурно от тях си взел примера. :) За "някоя" - и на вас ви стоят смешно толкова МОЛ-ове , след като не може да се стигне до тях по нормален, равен път, но пък все пак живеем в България. А и отново Ваньо, не знам как оприличаваш един пост като селяния. Хората ти изнасят факти - ти го наричаш селянин, просто защото не ти изнася. После псуваш и обиждаш, но се провъзгласяваш за голям гражданин. :) Ехехе.



Тема Re: Варна фантазиянови [re: Mr_Anderson]  
Автор JoroAce ()
Публикувано22.04.08 19:05



Говоря за обидите, не за фактите. И за начинът, по който поднасяш фактите. Защо е тази злоба?!
Сега да те светна, щото си мн отворен за летищата. Във Варна си каца Джъмбо Джет съвсем спокойно. :) Казах ти да не говориш наизуст.
Това, на което му викаш Коледна украса всъщност стои от години. Коледната украса на Варна не е това, което ти си мислиш. Неинформиран си за някой неща и говориш глупости. За други си прав и не споря! Но малко смекчи тона, защото се излагаш в стремежа си да изтъкнеш какъв рай е Бургас.
И като ми говориш за университети, защо в Бургас нямате? :) И можеш да бъдеш сигурен, че след като се изучат една голяма част от бургазлии, старозагорци, добричлии и т.н. остават тук. Вярно е, че средната заплата във Варна е ниска, но във Варна можеш да се развиваш и да постигнеш целите. Ако щеш Варна може да ти е един трамплин към София или чужбина, докато в СЗ и Бс заплатите са високи, но условията за постигане на нещо по-сериозно са много по-малко.
И пак ти казвам - нека Бс се развива, това е хубаво! Не злобея по адрес на Бургас, защото го чувствам близък. Морски град е и вие говорите меко, само ние си знаем какво богатсво е да живееш на брега. Затова ми е тъпо като почнете да плюете и обиждате... а би трябвало да се подкрепяме!

Dressed Smart Like A London Bloke


Тема Re: Варна фантазиянови [re: Mr_Anderson]  
Автор Mr_Anderson (непознат )
Публикувано22.04.08 19:06



За старогъзореца, който каза че били почти колкото Бургас и за варненци, които твърдят че били 2 пъти Бургас и повече от Пловдив - това пак са неща само в мечтите ви:
Blagoevgrad 341,245
Burgas 423,608
Dobrich 215,232
Gabrovo 144,150
Haskovo 277,483
Kardjali 164,019
Kyustendil 162,622
Lovech 169,951
Montana 182,267
Pazardjik 310,741
Pernik 149,856
Pleven 312,018
Plovdiv 715,904
Razgrad 152,417
Ruse 266,213
Shumen 204,395
Silistra 142,003
Sliven 218,474
Smolyan 140,067
Sofia-City 1,173,988
Sofia-Province 273,252
Stara Zagora 370,665
Targovishte 137,689
Varna 462,218
Veliko Tarnovo 293,294
Vidin Province 130,094
Vratsa 243,039
Yambol 156,080



Тема Re: Варна фантазиянови [re: Mr_Anderson]  
Автор Bat_Vanio (варненец)
Публикувано22.04.08 19:09



Не ми отговори на въпроса - АЗ или моите съграждани плюем Бургас? Аз ли си чеша крастата с безсмислени "доказателства", "неоспорими факти" и пр.?
Що не оставите града ни на мира.
Точно ти и оня токсичния взимате пример от мастиите - едната се разлаяла и дай и втората да не остане по-назад.

Редактирано от Bat_Vanio на 22.04.08 19:10.




Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.