Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:19 12.06.24 
Градове
   >> Варна
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема това да живееш  
Автор clipse_ (998)
Публикувано20.12.07 18:07



в младост възраждане или владиславово е наказание !!! особено сега през зимния сезон ( не че през летния е по малко....на километриии километрии от брега) тези бетонни лабиринти са гостоприемни колкото бункери от втората световна . ужас . винаги съм се чудил защо 2/3 от хората живеещи там могат да се разпознаят от далече с глупоста си......но като се замисли човек...то и аз да живеех в тези усойни местности и аз щях да изтъпея





Тема Re: това да живеешнови [re: clipse_]  
Автор Bat_Vanio (варненец)
Публикувано20.12.07 18:24



Стрейнджър, моля те, намеси се адекватно!





Тема ха !! ???нови [re: Bat_Vanio]  
Автор clipse_ (998)
Публикувано20.12.07 21:33



я се успокой....да ме трие или банне защото си изказвам мнението ли ?

я стига !



Тема Re: ха !! ???нови [re: clipse_]  
Автор morfias (загрижен)
Публикувано20.12.07 22:48



Приятелю не трябва да съдиш за хората по мястото на което живеят . Така често употребяваната дума "селянин" вече е придобила много значения . Мога да ти кажа че един човек от село е много по-културен от кореняк "гражданчетата" . И точно такива напатки към определена група хора в случая квартали показва кой в действителност е глупака .





Тема Re: ха !! ???нови [re: morfias]  
Автор clipse_ (998)
Публикувано20.12.07 23:34



много гадни усойни панелни лабиринти....ужас ужас



Тема Re: ха !! ???нови [re: clipse_]  
Автор Alykard ()
Публикувано21.12.07 00:01



Що не си признаеш,че живееш в избата на такъв панелен лабилинт ,а?СТИГА СИ ИЗБАВАЛ КОМПЛЕКСИ ЗА МАЛОЦЕНОСТ ПЕДЕРАСТ




IN MEMORY OF RJ

Тема Re: ха !! ???нови [re: Alykard]  
Автор clipse_ (998)
Публикувано21.12.07 00:57



ето още един живущ в коптор се обади...



Тема Re: това да живеешнови [re: clipse_]  
Автор palasto (Варненец)
Публикувано21.12.07 02:25



Много бъркаш, младеж. Аз съм кореняк варненец, но по ирония на съдбата ми се наложи да живея доста години в този район на оборотно жилище. От това обаче не съм станал по-малко интелигентен. Там живеят и доста хора, които със сигурност те превъзхождат, така че не ги подценявай. Надявам се да не си 998, който особено много ме дразнеше тук. Не всички са имали щастието да се родят във Варна. Лично за мен неудобството беше, че от години работя в центъра и това ежедневно ми струваше немалко пари за такси в 2-те посоки.

Repetitio est mater studiorum...
Ignoratio non est argumentum!


Тема Re: това да живеешнови [re: palasto]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано21.12.07 08:26



Точно той е!
И живее в центъра-малко под частната автогара.

Много си харесвам работата-мога да я гледам с часове


Тема Re: това да живеешнови [re: clipse_]  
Автор roum (приятел)
Публикувано21.12.07 08:45



Ами живей си на центъра тогава близо до Максуда

на 10м от комшийскоя прозорец.
Аз ще си живя във Владиславово и ще се мъча от мисълта дето комшията няма да види с колко жени съм бил. Много ще се ме яд, че пред блока има място къде да паркирам и не се налага да завземам мястото на пешеходците.
АМА МНОГО МЕ Е ЯД ДА ЗНАЕШ





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.