Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:59 27.06.24 
Градове
   >> Варна
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: В Русия и Полша забраната за пушененови [re: Пaвчyko]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано15.12.07 13:45



Всеки ще си прави каквото си знае, пък след време ще видим кой е бил крив и кой прав...

А, ето нещо вярно...то и тогава няма да има значение кой крив, кой прав...ще се пуши повсеместно





Тема Re: В Русия и Полша забраната за пушененови [re: Capt.Vimes]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано15.12.07 13:48



че кой те кара да доказваш?
Просто ако подплатиш мнение с факти, то става с по-голяма тежест...иначе се брои за изсмукано от пръстите...което теб едва ли те тревожи, де.



Тема Re: В Русия и Полша забраната за пушененови [re: Cтepн™]  
Автор Capt.Vimes (C219 fan)
Публикувано15.12.07 13:52



И какво каза - отделни заведения. Велиииика идея! Отсега ти казвам, ефектът ще е нулев, то и сега може да си има отделни заведения, що няма?

Знам, че не ти харесва идетя да мръзнеш отвън, докато аз си пия биричката на топло, но така е по белия свят.





Тема Re: В Русия и Полша забраната за пушененови [re: Пaвчyko]  
Автор Capt.Vimes (C219 fan)
Публикувано15.12.07 13:57



Всеки ще си прави каквото си знае, пък след време ще видим кой е бил крив и кой прав...


Що след време, аз и сега си знам





Тема Re: В Русия и Полша забраната за пушененови [re: Capt.Vimes]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано15.12.07 14:10



А, почна да схващаш...трябваше да те обидя за да четеш по-внимателно.
Няма, а вероятно няма и да има...казах го няколко пъти защо...с няколко думи - защото заведенията са частни и частника иска печалба. Него не му пука за здравето и за чувствата на непушачите, а паричките от пълните маси...а там са предимно пушачи...60% от българите пушат; 80% от младите пушат, а точно те са най-честите посетители на заведенията...елементарна икономическа логика.
Контрол? Да, държавен. Ама коя държава - тази, която с акцизната си политика стимулира всякак тютюнопушенето. Защо ли? Защото около 30% от БВП е свързано с цигари и защото има едно здраво лекарско лоби, което смучи като пиявица здравната каса и за което подобряването на общ. здраве...включително забрана на пушене на общ. места...значи пляскане по ръчичките.

Аз пък знам нещо много по-важно - че едва ли ще доживея Бг да стане бяла държава...и в този дух - няма да мръзна навън, ти ще дишаш цигарения (ми) дим. Това не е "с рогата напред", а реална констатация.



Тема Re: В Русия и Полша забраната за пушененови [re: Cтepн™]  
Автор Capt.Vimes (C219 fan)
Публикувано15.12.07 14:22



Аз пък знам нещо много по-важно - че едва ли ще доживея Бг да стане бяла държава...и в този дух - няма да мръзна навън, ти ще дишаш цигарения (ми) дим. Това не е "с рогата напред", а реална констатация.

Ей за това ми е мъчно и ме е яд. Не за цигарения дим, а по-скоро за държавата.



Тема Re: Заведения за непушачинови [re: Cтepн™]  
Автор Mohandas ()
Публикувано20.12.07 11:21



Ххахах добро и напоително обсъждане се е развихрило, както виждам :)

Аз все пак отново да ви попитам всичките - подскажете заведения, където има добри условия за хората, които не искат да дишат отровни газове и да се овоняват на цигари.

Нека да направим един списък, за да сме полезни на тези 30/40/50/60% от хората, които НЕ пушат.



Тема Re: Заведения за непушачинови [re: Mohandas]  
Автор roum (приятел)
Публикувано20.12.07 11:43



La pastariq има две зали и готвят хубаво обслужването е чудесно ама е малко скъпо все пак тези маси дето са за непушачи им се плаща патент и трябва да се избиват разходите като стоят празни






Тема Re: Заведения за непушачинови [re: roum]  
Автор Пaвчyko (непукист)
Публикувано20.12.07 16:12



Да, да...празни седят...


Айде разходи се из сайта на МЗ и намери статистиката за пушачи/непушачи да видиш кои са повече

Zdaj ne vidi se vrhov za nas
In pusti naj te nosi voda


Тема Re: Заведения за непушачинови [re: roum]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано20.12.07 18:29



Стоят празни, докато някой не си поиска пепелник



Днес в "Хепи" до ФК...имам да губя около час и решаваме да пием по кафе.
На входа любезно моме ни посочва 3 свободни маси, всичко друго пълно...ама на тях едни черни лакирани табелки "НЕПУШАЧИ"...съответно тръгваме да излизаме...момето пита защо, аз й казвам, че с кафето пушим...ооо, седнете и веднага табелата се махна и се слага пепелник




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.