Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:44 27.06.24 
Градове
   >> Варна
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: В Русия и Полша забраната за пушененови [re: palasto]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано15.12.07 12:24



Не му обяснявай, няма да схване.
Кептъна според профила си е млад човек, може и да е фотин, но единственото, което го засегна беше като му казах, че се държи болшевистки...а той прави точно това - "Който не е с нас е против нас"; "Нет (еди какво си), нет проблем".
Този маниер на държание си е негово право и може да го изповядва...това си е негов и на обкръжението му проблем.
Но с точно такъв подход още десетки години в заведенията ще има маса за пушачи и маса за непушачи в съседство и общ задимен въздух.
Такива като него могат да вадят доводи от 10 кладенеца и да си изпробват красноречието, но в заведенията ще продължават да дишат нашия въздух.

Или пък Павучко щял да вика РИОКОЗ, да вдига скандали. Браво! Не го знам кога е паднал с кошничка от Марс, но нека заповяда да го направи...познай кого ще изгони ресторантьора при един такъв скандал



В заключение - те са губещите на практика, даже и да си извоюват закона. Аз като ида на ресторант с приятели непушачи и когато човешки ми кажат, че дима им пречи - не поля на масата. Обаче 1-2 като тези сталинисти да ми подходят по този начин - по 2 ще ги паля пък да видим кого ще изгонят



Тема Re: В Русия и Полша забраната за пушененови [re: Cтepн™]  
Автор Capt.Vimes (C219 fan)
Публикувано15.12.07 12:32



Една колежка не харесала пицата в един ресторант (щото е била като подметка) и е поискала да я върне. Те отказали. Тя извикала РИОКОЗ. Резултатът - една седмица затворено заведение и по-качествена храна. Например в халбата таратор са се плацикали преди 2-3 парченца краставица, а след това като сложиш сламка вътре и тя стой права. така че нищо не се знае



Аз като ида на ресторант с приятели непушачи и когато човешки ми кажат, че дима им пречи - не поля на масата. Обаче 1-2 като тези сталинисти да ми подходят по този начин - по 2 ще ги паля пък да видим кого ще изгонят

А, мисля тук стигнахме до разбиране. До сега бях останал с впечатление, че въобще не се съобразяваш с това, че може да пречиш на някой.



Тема Re: В Русия и Полша забраната за пушененови [re: Capt.Vimes]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано15.12.07 12:37



Виж, ще пристъпя добрия тон и ще ти кажа, че си завършен идиот.

Опровергай ме с линк кога съм казал " Абе, е.. си. м...та непушач!"
Дай линк, кога съм нагрубил някого.
Дай линк, където си предложил решение.
Дай линк, кога извадих рогата.
Върни се в началото и виж колко пъти именно аз предложих решение.

Посочи тези неща и ще ти си извиня публично. Но дотогава за мен си не просто идиот, а прост идиот, който не помни какво се е казало вчера.



Тема Re: В Русия и Полша забраната за пушененови [re: Capt.Vimes]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано15.12.07 12:40



Оооо, вече не ти вярвам, ти откровено лъжеш.
Случайно да знаеш за кой точно ресторант става дума и за коя дата?


Щото аз случайно мога да проверя има ли в РИОКОЗ такъв сигнал.
Да не стане, че пак си сънувал нещо.

С такива като теб не само няма да се съобразя, ами и напук ще им димя, даже и да ми се пуши



Тема Re: В Русия и Полша забраната за пушененови [re: Cтepн™]  
Автор Capt.Vimes (C219 fan)
Публикувано15.12.07 12:42



Съжалявам, ако си се почуствал засегнат, не е това целта. "Абе..." е начина по който аз усещам отношението към мен. Не си го казал в прак текст, обаче по цялостното отношение към пушенето точно с такова впечатление оставам.



Тема Re: В Русия и Полша забраната за пушененови [re: Cтepн™]  
Автор Capt.Vimes (C219 fan)
Публикувано15.12.07 12:46



Ако нещо има невярно, значи и мен са излъгали? Ти колежката лъжкиня ли я наричаш, ам?





Тема Re: В Русия и Полша забраната за пушененови [re: Capt.Vimes]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано15.12.07 13:11



Не нея, теб.
Поне докато не чуя име и дата за мене просто е плосък опит за манипулиране



Тема Re: В Русия и Полша забраната за пушененови [re: Capt.Vimes]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано15.12.07 13:19



Не, не съм никак засегнат.
Напротив - обиждам теб директно.

Защото не го казааз усещам...Не си го казал в прак текст, а каза директно а той " Абе, е.. си. м...та непушач!"
Освен това Трябва да има някакво разбирателство по проблема, а при него никакво, с рогата напред....пак те призовавам - прочети темата от началото - поне 4-5 казах, че трябва да има отделни заведения, а точно толкова пъти вие ми отговаряте, че трябва да има тотална забрана.
В началото се опитах да ви обясня защо една тотална забрана няма да промени нещата, ама вие си знаете вашето. Дори уточних, че не ви го казвам като пушач, а като човек живееш в Бг и познаващ манталитета в Бг. И чак тогава извадих рогата за да ви кажа, че преди всичко ще се съобразявате къде живеете и тогава или ще си търпите или сменете държавата.

Вече ти го казах - не си мисли, че си по-умен от мен и не се опитвай да ми манипулираш думите...особено по толкова плосък начин.

Редактирано от Cтepн™ на 15.12.07 13:22.



Тема Re: В Русия и Полша забраната за пушененови [re: Cтepн™]  
Автор Пaвчyko (непукист)
Публикувано15.12.07 13:41



Не, няма да ме изгони, а аз сам ще си тръгна... И въобще не ми дреме за отношението му после към мен. Просто въпросният ще остане накован накрая.

И престанете с този спор, щото до никъде няма да стигне... Всеки ще си прави каквото си знае, пък след време ще видим кой е бил крив и кой прав...

Zdaj ne vidi se vrhov za nas
In pusti naj te nosi voda


Тема Re: В Русия и Полша забраната за пушененови [re: Cтepн™]  
Автор Capt.Vimes (C219 fan)
Публикувано15.12.07 13:44



Вярвай, в каквото си искаш. Нямам намерение да доказвам, че нямам сестра.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.