Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:22 17.06.24 
Градове
   >> Варна
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Какво обеща Димо Гяуровнови  
Автор Bat_Vanio (варненец)
Публикувано17.10.07 12:39



В-к Дневник, 14.10.2007 г.

Варна Димо Гяуров: Отсега трябва да се заложи трасе за бъдещо метро

В оставащите дни до местните избори на 28 октомври "Дневник" ще ви представи позициите на кандидатите за кметския пост в десет града: Варна, Бургас, Пловдив, Русе, Велико Търново, Плевен, Видин, Стара Загора, Благоевград и Несебър. Избрали сме ги заради концентрацията на икономически интереси и политическата конфигурация в тях.

Ще можете да прочетете отговорите на тези кметски претенденти, който имат най-голям шанс да спечелят изборите според социологическите проучвания. За да сме коректни, сме задали еднакви въпроси на кандидатите от един град.

Днес "Дневник" представя основните участници в изборите за кмет на Варна. Досегашният кмет, който се кандидатира отново като независим - Кирил Йорданов, както и издигнатият от партия "ЛИДЕР" Стефан Хрелов отказаха да отговорят на въпросите на "Дневник" как възнамеряват да управляват града, ако спечелят изборите.


Кои са най-важните решения, които трябва да залегнат в бъдещия градоустройствен план на Варна? Какъв срок си поставяте за приемането му?

- Общият градоустройствен план трябва да даде облика на Варна за години напред, да запази типичния архитектурен облик на центъра и да даде новите административни, бизнес и жилищни зони на града. Още отсега трябва да се заложи трасе за бъдещо метро, което да поеме трафика в очаквания да стане милионен град Варна. Обособяването на новите жилищни комплекси не трябва да става без задължителни паркинги, площадки за деца и спорт, паркове. Защо да не се мисли и за второ ниво пътища в далечно бъдеще? Смятам, че една година е възможен срок за създаването на общ градоустройствен план.




Тема Re: Какво обеща Димо Гяуровнови [re: Bat_Vanio]  
Автор Пaвчyko (živ)
Публикувано17.10.07 12:42



Всички знаем, че Кирил ще бъде преизбран за трети мандат...



Тема Re: Какво обеща Димо Гяуровнови [re: Пaвчyko]  
Автор palasto (Варненец)
Публикувано17.10.07 19:35



Ами много жалко, че ще познаеш и още един мандат Варна ще се управлява не от Кирилка, ами от ТИМ. На мен лично ми омръзна да гледам този пияница и хомосексуалист да представлява най-хубавия град в България, което е срам за всеки варненец. И то да беше само това, с мед да го намажеш. Най-големият му проблем е, че е жалък, безволев тип, тотално зависим не само от пороците си, но и от интересите на групировката, която го финансира, а и от другите градски мафиоти като Венелин Жечев, например. И Димо Гяуров, пък и Свилен Крайчев (нищо, че е ГЕРБ-ер) биха били по-добри варианти за Варна, стига да има малко повече трезвомислещи варненци, които да гласуват за тях. Чухте ли, че Марешки ще го разследват за купуване на гласове? То и други трябва!

Tempora mutantur et nos mutamus in ilis.


Тема Re: Какво обеща Димо Гяуровнови [re: palasto]  
Автор Пaвчyko (živ)
Публикувано17.10.07 20:50



Ако беше гей преди две години едва ли щяха да се вдигат панаири панаири до Бога за забраната на общината за поставяне на информационен пункт на БГО "Джемини" за 5 дни на площад Независимост - ставаше въпрос за една шатра 3х3м. Или може би не е искал да го "разкрият"? Не, че "Джемини" са някакви цветя с тяхната криворазбрана идея за гей-права (и това, че тази организация е съставена от хора, които си мислят, че трябва да се гордееш от нещо съвсем естествено и вродено, като сексуалната ориентация

), но все пак, общината можеше да не се държи като кучка и за всяка подобна проява да взима предвид мнението на митрополията, която се управлява от педофил-алкохолик... Църквата да си гледа там вярващите и храмовете, и да стои далеч светския живот!
Не мисля, че на Киро сексуалната ориентация му пречи да си изпълнява задълженията. Виж, алкохолът е порок... И не си мисли, че ако не е Кирил кмет, то на другите няма пак някой да им дърпа конците (най-вероятно същите хора)... Така е навсякъде - не само в България. При капитализма е така...

Редактирано от Пaвчyko на 17.10.07 20:51.



Тема Re: Какво обеща Димо Гяуровнови [re: palasto]  
Автор Julian (доктор)
Публикувано17.10.07 21:03



Ти си много наивен ако си мислиш, че Варна ще се управлява от нещо различно то ТИМ. ТИМ е най-голямата икономическа групировка в БГ и няма начин да не е във Варна.
Какъв педал е кирчо. Такова яко гадже имаше. Тя май и жена му беше. Сега незнам с коя е.
Ти май не помниш каква беше Варна по времето на Кирче, че да направиш сравнение. Незнам как реши, че Димо Гяуров ще е по добър от Кирил Йорданов. Можеби защот направи хубав концер на площада?!

Всичко отдалечено от морето е провинция. Ъ. Хемингуей


Тема Re: Какво обеща Димо Гяуровнови [re: Bat_Vanio]  
Автор Пaвчyko (živ)
Публикувано18.10.07 00:37







Тема Re: Какво обеща Димо Гяуровнови [re: palasto]  
Автор Пaвчyko (živ)
Публикувано18.10.07 01:22



И Елза май ще влезе в общинския съвет и то от дясно - от страна на Димо Гяуров





Редактирано от Пaвчyko на 18.10.07 01:24.



Тема Re: Какво обеща Димо Гяуровнови [re: Julian]  
Автор palasto (Варненец)
Публикувано18.10.07 01:25



Въобще не мисля, че съм наивен. Варна заслужава нещо много по-добро като управление. Мултигруп, ВИС, СИК и т.н. изчезнаха. Ще дойде времето и на ТИМ. Ти да не си мислиш, че ще бъдат вечни? Не мога да знам, нито да бъда сигурен, че Димо Гяуров би бил по добър от Кирилка Йорданова. Но поне знам, че не е нито пияница, нито хюмне, нито пък е слугувал на ТИМ. Втората жена на кмета беше Бояна - манекенка. Брак по сметка. Той я използва за имидж, тя - него, за да се изучи във Виена. След това го заряза, защото беше младо момиче, на което й трябва истински мъж. Сега си има трета жена - рускиня. Пак брак по сметка. Карат го да се жени за пред хората. Не съм имал време за площадни концерти. С политика отдавна не се занимавам, имам по-сериозни занимания. Но знам от сигурни източници точно от тези среди, че факта, че Кирил Йорданов е пасивен хомосексуалист, е публична тайна. Тук не е Щатите и такива неща имат значение. Аз предпочитам Варна да има нормален кмет и да знам мъж ли е или жена, а не нещо средно. Ти знаеш ли факта, че той бе назначен за областен управител навремето от Филип Димитров? Минаваше за син. После остана при Любен Беров и при Жан Виденов. И като дойде на власт служебното правителство на Стефан Софиянски, тоя педал отишъл в София да го моли да остане и при него. Ей такава мъжка к*ва ти е кмета. Най-много обаче за това да стане кмет е виновно СДС. Ако не бяха издигнали оня идиот, дето сега се крие чак в Нова Зеландия, Добрин Митев за кмет, тоя никога нямаше да припари до властта повече. Навремето дори седесарите отидоха да гласуват против Добрин Митев, толкова беше омразен на всички тоя дебил.

Tempora mutantur et nos mutamus in ilis.


Тема Re: Какво обеща Димо Гяуровнови [re: palasto]  
Автор Пaвчyko (živ)
Публикувано18.10.07 01:34



И защо има значение за теб какво се случва под нечий юрган? На мен ми е през оная работа и както не ми е приятно останалите да се интересуват какво става вкъщи, така и аз не се интересувам от техния личен живот... Това с кого спиш и какво си пъхаш в задника, ако си пъхаш нещо, разбира се си е лична работа и няма никакво отношение към професионалните задължения. Извинявам се за грубия език, но е така!



Тема Re: Какво обеща Димо Гяуров [re: Julian]  
Автор palasto (Варненец)
Публикувано18.10.07 01:56



Пропуснах нещо важно според мен. Независимо дали ти не си съгласен или не ти харесва, навремето Христо Кирчев беше един добър кмет. Не съм забравил на какво "приличаше" Варна по негово време. Ти обаче явно забравяш с какъв бюджет е разполагал той и с какъв разполага сегашния кмет, както и какво беше икономическото положение в България тогава, кой я управляваше и все такива неща. Нямаше как страната да е на дъното, а Варна да процъфтява. По времето на Кирчев във Варна поне не господстваше ТИМ и нямаше такава корупция в Общината. Жалкото беше, че го отказаха от трети мандат заради оня същия Добрин Митев. Ако се беше кандидатирал тогава, сега щеше да се бори за пети мандат. Познавам го лично и мисля, че е разбран и почтен човек.

Tempora mutantur et nos mutamus in ilis.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.