Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:24 19.06.24 
Градове
   >> Варна
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Новият спортен комплекс-въпрос  
Автор maritima (непознат)
Публикувано04.10.07 01:53



В кв.Младост под магазин Бурлекс и над мед.център Санита имаше една поляна на която по случай изборите построиха спортно-развлекателен комплекс - игрища за различни спортове,водни колелета и други атракции за децата.Юркаха се да го открият за 15 септември.Много е хубаво,вярно,но колкото пъти го погледна от терасата ме боде един въпрос:това ли беше най -удачния начин за похарчване на няколко милиона общински лева/защото инвеститорът беше общината,а изпълнител Инжстройинженеринг/Като пищим,че в общинските болници няма свястна апаратура,а всичко е отпреди 20 год.защо,аджеба,слама ядем,къч хвърляме.Знае ли някой дали варненските граждани имаме някаква реална възможност да контролираме как се харчат общинските пари.че много ми се ще да задам въпрос.Част от тези пари са и мои,от моите данъци,такси и глоби.Би трябало да мога да контролирам как ги харчат



Тема Re: Новият спортен комплекс-въпроснови [re: maritima]  
Автор Morticia_Adams ()
Публикувано27.10.07 09:20



това е най-големия общински и съответно безплатен развлекателен детски и спортен комплекс
така че на мен ми харесва как се харчат парите на общината

- има къде да водя детето си
а като гледам интереса и посещаемостта на всички завършени площадки - не ми се струва да се харчат неразумно парите



Тема Re: Новият спортен комплекс-въпроснови [re: Morticia_Adams]  
Автор akosta (Приморски)
Публикувано27.10.07 17:20



Днес видях спортно-развлекателния комплекс. Завършен е на половина, но наистина нещо прекрасно и много практично. Имаше доста народ. Дори малко ми изглеждаше странно да вида езеро с водни колелета насред панелен комплекс.
Вече на човек не му се налага, да води детето си в Морската градина.



Тема Re: Новият спортен комплекс-въпроснови [re: akosta]  
Автор PyшиBapнaлиeв (член)
Публикувано28.10.07 11:26



Да,не му се налага на човек да води детето си в морската.Тъй че багерите могат да дойдат защото вече е ненужна.Новият спортен комплекс я прави излишна.



Тема Re: Новият спортен комплекс-въпроснови [re: PyшиBapнaлиeв]  
Автор Morticia_Adams ()
Публикувано29.10.07 09:38



има проблем, че има такъв център в кварталите ли??
за повечето майки с 1-2 мънички деца е трудно ежедневното слизане от единия край на града чак в морската по ред причини и затова комплекса е удобство и невероятна придобивка
какво има тука морската не ми е ясно



Тема Re: Новият спортен комплекс-въпроснови [re: Morticia_Adams]  
Автор PyшиBapнaлиeв (член)
Публикувано29.10.07 09:59



За теб може да няма нищо общо между двете неща.Но за някои хора има.Ще кажат-изберете,едното или другото.Двете наведнъж не може.Както виждаш бай Коста и строителните фирми не коментират тая тема в този аспект.



Тема Re: Новият спортен комплекс-въпроснови [re: maritima]  
Автор roum (приятел)
Публикувано29.10.07 11:30



Напълно подкрепям проекта по-добре децата ни докато са малки да виждат хубави неща. Ако сложат и охрана, за запазването на обекта ще е още по-добре.
За поликлиниките не мисли просто е въпрос на време, тъй като кабинетите са частни повечето, пък и личните лекари започнаха да се кооперират и с апаратурата (единия си купува гинекологичен стол а другиа кардиограф ) .
Ако градът е красив ще хареса на туристите и те ще харчат повече ще се дигне икономиката на градът.




Тема Re: Новият спортен комплекс-въпроснови [re: PyшиBapнaлиeв]  
Автор Пaвчyko (živ)
Публикувано29.10.07 11:42



Защото просто няма такъв аспект... Не могат да я затрият, защото ще стане огромен скандал.
Даже за строежите в северната част не съм сигурен дали общината има пръст... Не искам да ставам защитник на някого, но морската градина ми се струва, че е държавна, а не общинска собственост и съдът, който е реституирал терени там по никакъв начин не е подчинен на общината. Просто варненци трябва да я пазим от подобни набези...



Тема Re: Новият спортен комплекс-въпроснови [re: Пaвчyko]  
Автор palasto (Варненец)
Публикувано29.10.07 22:26



Видях наскоро спортния комплекс. Едно от малкото хубави неща във Варна. Жалко само, че беше предизборно мероприятие на новата ни, стара кметица.

Tempora mutantur et nos mutamus in ilis.


Тема Re: Новият спортен комплекс-въпроснови [re: palasto]  
Автор Forest_fan (пътуващ)
Публикувано29.10.07 23:59



Нали не мислиш, че изпълнението на един такъв проект, струващ милиони левове може да се реши и изпълни само за няколко месеца.... уверявам те, че подготовкато по този проект започна доста преди да се знае, кога ще бъдат местните избори през тази година и определено не беше точно предизборно мероприятие. Миналата година нямаше избори, но все пак беше направена първата крачка със спортната площадка в Морската градина.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.