Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:06 20.06.24 
Градове
   >> Варна
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема За Варненските тарикатки!нови  
Автор akosta (Приморски)
Публикувано08.09.07 00:08



Повечето хора, когато чуят Варна си представят море и красиви жени. Това си е точно така, защото в морската столица наистина е пълно с чаровни мадами. Пък за плажовете и морето - то си е ясно.

Освен че са готини, морските мацки са и доста хитри. Поне повечето от тях, според моите скромни наблюдения. Ама то си е така - с красотата към прогрес.


Но този вид напредък, естествено, си има своята цена. Всеки обаче си преценява как да живее и подреди живота си.

И така. Както е всеизвестно повечето чаровни нежни половинки от човечеството гледат да се присламчат към някой богат батко или чичко и да си уредят живота. Под уреждане, те разбират луксозно жилище, баровска кола, скъпи дрехи и парфюми и много пари. Само тези неща ги интересуват. Иначе обикновено тяхната любима половинка ги бие и тормози, държи се с тях като с парцал и въобще не се интересува от жена си. Но пък жената не се трогва от това и гледа единствено и само кинтите и лукса. Е, хора всякакви!

Сетих се да напиша това по повод една информация от варненската фирма "Обреди", която доказва тези мои скромни писания.

Жените във Варна по-често от мъжете сключват бракове с чужди граждани. Това показва статистика на “Обреди”. 80 смесени брака са сключени началото на годината в обредния дом. При 2/3 от тях младоженките са българки. Да се обрекат във вечна вярност в морската столица са идвали през тази година граждани от Австралия, Пакистан, Нова Зеландия, Швеция, Тринидат и Тубаго и други.

Това е то! Варненските красавици добре се ориентират и намират лесно начини да оплетат в мрежите си заможни мъже. И то така добре ги оплитат, че мъжете сключват брак с тях. Не че всички подобни бракосъчетания са по сметка, но със сигурност 80 на сто от тях.
Не съдя нито една от тези жени, макар, че за мен да се уредиш с пари и удобства, а да бъдеш подритвана, бита и ругана ежедневно, си е просто отвратително. Не ги разбирам как могат да се лишат от елементарната човешка обич и ласка. Но пък богатството явно наистина заслепява...за съжаление!






Тема Re: За Варненските тарикатки!нови [re: akosta]  
Автор akosta (Приморски)
Публикувано08.09.07 00:14



Според вас такива ли с жените във Варна?





Тема Re: За Варненските тарикатки!нови [re: akosta]  
Автор Пaвчyko (водолей)
Публикувано08.09.07 00:16



Всеки може да прави с живота си каквото намери за добре... А и според мен не може да се обобщава с "варненки са такива", "софиянки са онакива" и т.н. ... както и за националностите... навсякъде има всякакви хора... Аз познавам и мъже, които са готови да се продадат за малко повече лукс и пари, и да се оженят/омъжат (там където е позволено) по сметка...

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Пaвчyko на 08.09.07 00:19.</EM></FONT></P>

Редактирано от Пaвчyko на 08.09.07 01:47.



Тема Re: За Варненските тарикатки! [re: Пaвчyko]  
Автор Ritzar.vd®™ (PronoiaS)
Публикувано08.09.07 01:37



Имам един работник от Варна казва се Кирчо добро момче обаче не се разбира ме, разговора върви мъчно и трудно, голяма пот, ебати не се разбира ме, ще ни трябва преводач. Жалко за тази малка България на длан, от Азия до Европа...




Редактирано от Ritzar.vd®™ на 08.09.07 02:00.



Тема Re: За Варненските тарикатки!нови [re: Ritzar.vd®™]  
Автор Forest_fan (пътуващ)
Публикувано08.09.07 07:17



И на нас ни е трудно да те разбира ме





Тема Re: За Варненските тарикатки!нови [re: akosta]  
Автор tanashubav (член)
Публикувано08.09.07 10:20



Това е синдром не само на варненки, а на българките като цяло. Просто са готови да си зае...т живота и бъдещето заради някой лев/евро/долар/кувейтски динар и т.н. ;). Техен проблем. За щастие има (макар и малко) жени които са едновременно и красиви и умни и със страхотен характер. Имам удоволствието да познавам такива и честно казано на този фон тези лигавите златотърсачки с глупави претенции искрено ме забавляват.



Тема Re: За Варненските тарикатки!нови [re: akosta]  
Автор 998 (president)
Публикувано08.09.07 15:45



курвите да си ебат майката



Тема Re: За Варненските тарикатки!нови [re: tanashubav]  
Автор vanand (непознат )
Публикувано08.09.07 18:03



кувейтски динар : e долар.
А иначе за темата познавам и обратния вариант. Мъж иска жена от чужбина. Е това сигурно е синдрома ни





Тема Re: За Варненските тарикатки!нови [re: vanand]  
Автор tanashubav (ентусиаст)
Публикувано08.09.07 18:51



"кувейтски динар : e долар "


Незнаех,че Джордж Сорос пишел постинги в клуб Варна!



Тема Re: За Варненските тарикатки!нови [re: akosta]  
Автор gen. Stolipin ()
Публикувано09.09.07 14:53



Евала за темата , брат!!!По- меркантилни същества от варненките няма на този свят, убедил съм се на 100 % в това от край време






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.