Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:04 18.06.24 
Градове
   >> Варна
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема софия vs варна  
Автор 998 (president)
Публикувано03.09.07 02:03



кой е по добрия град? и защо
или са наравно?



Тема Re: софия vs варнанови [re: 998]  
Автор Bat_Vanio (варненец)
Публикувано03.09.07 11:37



И двата града са хубави, просто сф е столица. Предимството на сф пред вн е че има с 1 млн. и косур жители повече.





Тема Re: софия vs варнанови [re: Bat_Vanio]  
Автор srch (непознат )
Публикувано03.09.07 11:40



софия е отвратителен град. там са парите и възможностите, но за живеене не става. много е подтискащ





Тема Re: софия vs варнанови [re: srch]  
Автор krokomotzokal (Зарибен)
Публикувано03.09.07 12:32



Напълно съм съгласен - ако искаш да правиш бизнес и да изкарваш пари, дори и да се развиваш професионално - София е града, но ако говорим за живеене - Варна за мен е най-добрия град

P.S. живал съм и в София



Тема Re: софия vs варнанови [re: 998]  
Автор review (непознат )
Публикувано03.09.07 18:18



Брао е сеирджията.Не го ли усещате,че на момчето му се гледа сеир.Още се чудя как някой софиянец,пловдивчанин или бургазлия не се е обадил срещу Варна.



Тема Re: софия vs варнанови [re: review]  
Автор Bat_Vanio (варненец)
Публикувано03.09.07 19:32



Просто иска да мине по брой мнения мойта тема за населението дето направи 249 бройки!





Тема Re: софия vs варнанови [re: Bat_Vanio]  
Автор palasto (новак)
Публикувано04.09.07 00:57



Тъпо... Аз съм бил в София над 250 пъти... На третия ден се изнервям, дори и от трамваите, дето ми тракат... Винаги ще предпочета Варна и за живеене, и за бизнес, и за всичко... Спомнете си репликата на Хемингуей! Всичко, което е далеч от морето, е провинция. Адски ме дразнят шопите, като ме питат: Вие от провинцията ли сте? Аз им отговарям: Аз съм от Варна, а от провинцията сте Вие! Сори за софиянци, но това е град без абсолютно никаква атмосфера. И няма как да я има... Няма го морето, няма дори река, като при майните... Не че Марица придава някаква атмосфера на Филибето... Моята класация на градовете в България е: 1. Варна, 3. Велико Търново, 4. Несебър, 5. Созопол, 6. Бургас, 7. Русе, 8. Стара Загора, 9. Пловдив, 10. София. 2-ро място не давам! Варна е № 1. Може би на второ място бих сложил единствено и само Охрид...! Това е любимия ми български град извън пределите на днешната България...!



Тема Re: софия vs варнанови [re: palasto]  
Автор krokomotzokal (Зарибен)
Публикувано04.09.07 10:13



Вие от провинцията ли сте - хахахахха

. По тъпо от шопа нема и нема да има. Може да съм от провинцията ама нечакам с чаове всяка неделя на някоя от магистрлите за да се прибера от провинцията и на всяка кола на задното стъкло има няколко кори яйца и като отвориш багажника два петела си показват главата.



Тема Re: софия vs варнанови [re: review]  
Автор servus1 (непознат )
Публикувано04.09.07 20:07



Ами момчето явно паг го е налегнала "стагнация в мозъчната кора". То най - малкото е тъпо да сравняваш 2 коренно различни в икономическо, географско и т.н. положения. И свата града си имат и преимуществата и недостатъците. И аз съм живял в София. Имам скъпи приятели оттам, но и големи дебили съм виждал. То къде ли ги няма. Просто в Сф и манталитета и ритъма на живота е друг. Обикновенно тея неща ги пишат хора, който са живели само в единия град, а в другия са били за малко. Няма по-добър и по-лош град - има град, в който някой се чуства добре и такъв, в който се чуства зле. Скоро въпросния може да пусне тема Варна vs Ню Йорк или знам ли и аз. От писанията му остава с впечатление, че не само е от някое малко градче/селце и от 2-3 години тук вече много ги разбира нещата, но и че по-далеч от Варна не си е подавал носа даже. Ако беше попътувал малко поне в близка Европа щеше да знае, че и двата града са далеч от истината, но аз Варна си я обичам.



Тема Re: софия vs варнанови [re: servus1]  
Автор Bat_Vanio (варненец)
Публикувано04.09.07 20:28



Освен това тези сравнения се поизтъркаха вече. Обичам и Варна и София-живея в единия, родата ми е от другия, бил съм и в двата. На светлинни години назад са от Европа, ясно е, но постепенно вървят напред. Между другото единствените просперираще градове в БГ с такава скорост.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.