Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:13 02.07.24 
Градове
   >> Варна
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Ботаническата градина в Балчикнови  
Автор devilllard (минаващ)
Публикувано27.08.07 20:12



Направо не е за вярване колко прости могат да бъдат политиците ни. Да затворят ботаническата градина, най - голямата на Балканите. Тези българи ли са или не знам. Тове е възмутително, да изкорениш всички растения, 70 годишни кактуси. Все пак това беше красотата на Балчик.
А и някой знае ле къде ще местят растенията? Надявам се да направят подобна ботаническа градина във Варна.



Тема Re: Ботаническата градина в Балчикнови [re: devilllard]  
Автор akosta (Приморски)
Публикувано27.08.07 21:05



Вече не ме учудва нищо от глупавите министерства в София!





Тема Re: Ботаническата градина в Балчикнови [re: devilllard]  
Автор Пaвчyko (водолей)
Публикувано27.08.07 22:12



Растенията са в парниците на СУ и не са достъпни за посетители...
Иначе спор няма, че тъпите кратуни в София забъркаха отново еба си кашата!!!!






Тема Re: Ботаническата градина в Балчикнови [re: Пaвчyko]  
Автор palasto (непознат )
Публикувано28.08.07 00:28



Вярно ли е това?!? И това ли ще съсипят? Едно от най-красивите ни кътчета! Къде го пише това?

Редактирано от palasto на 28.08.07 00:33.



Тема Re: Ботаническата градина в Балчикнови [re: devilllard]  
Автор palasto (непознат )
Публикувано28.08.07 01:22





Потърсих и намерих това. Майор Деянов... Този комуняга не го уважавам... А сега пак обслужва някого май... То ще се чуе скоро.



Тема Re: Ботаническата градина в Балчикнови [re: palasto]  
Автор devilllard (минаващ)
Публикувано28.08.07 01:25



На мене ми е чудно къде ще сложат растенията. Надявам се да е във Варна. Направо ми е гадно, че това се случва, много ми е мъчно. От сега нататък ще си я гледаме по снимки и картички. Направо ме отвращават тези политици.



Тема Re: Ботаническата градина в Балчикнови [re: devilllard]  
Автор krokomotzokal (Зарибен)
Публикувано28.08.07 09:55



Някой има ли информация за това гласуване на парламента - колко са били за и колко против - интересно ми е, че обикновено опозицията реве и вика - а в случая няма едно компетентно изказване от страна на маймуните в парламента.



Тема Re: Ботаническата градина в Балчикнови [re: krokomotzokal]  
Автор Пaвчyko (водолей)
Публикувано28.08.07 10:55



Това е станало с решение на МС, а не на парламента


Офффф.... искам да коля, да коля, да коля...




Тема Re: Ботаническата градина в Балчик [re: Пaвчyko]  
Автор krokomotzokal (Зарибен)
Публикувано28.08.07 17:49



Представяте ли си за какъв огромен интерес става въпрос за да платиш на цял министерски съвет. Ако търсиш партньор за коленето идвам.



Тема Re: Ботаническата градина в Балчикнови [re: devilllard]  
Автор servus1 (непознат )
Публикувано29.08.07 21:51



аане си разбрал - няма да ги изкореняват! Те всяка година се месттят и после пак се засаждат. Ама да предложим на кмета вместо да се чуди как да допусне да се построи поредната дивотия в Морската Общината да осигури безвъзмедно терен САМО за ботаническата градина.Обшината и Су да се бръкнат с по няколко милиона за изграждане на база и сгради /необбходими и за научната дейност/, а после да си делят приходите /то и банка може да го финансира може би проекта/. Тя ако е във Варна ще има с пъти повече посещаемост.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.