Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:45 24.09.24 
Градове
   >> Варна
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Кухнянови  
Автор Alois (непознат )
Публикувано12.06.07 15:42



Здравейте, много ще съм благодарна, ако изкажете мнение относно фирмите за мебели във Варна.Смятам да си поръчам кухня, обаче то толкова много фирми че незнаеш на кого да се довериш. Моля да споделите вашият опит.
Благодаря.



Тема Re: Кухнянови [re: Alois]  
Автор iya2 (новак)
Публикувано12.06.07 18:32



И аз се присъединявам към апела ти. Аз също ще си правя кухня, но бих предпочела да е на модули, за да знам как да си я подредя. Моля, чакам напътствия!



Тема Re: Кухнянови [re: Alois]  
Автор Фиш (вече спокойна)
Публикувано13.06.07 01:08



Аз съм от Бургас, но си поръчах кухня и стенен гардероб, а едни приятели и пълно обзавеждане от варненска фирма - Диктатор.Ето и сайт: http://dictator.hit.bg/kuhni.html.
Доволнии сме и от цената, и от отношението, от предлагания обков и материали.Спазиха си сроковете и монтажът бе извършен за 1-2 дена.
Дано и Вие намерите решения!

Умът пресмята.Духът копнеее. А сърцето..си знае своето...


Тема Re: Кухнянови [re: Фиш]  
Автор Alois (непознат )
Публикувано13.06.07 08:48



Мерси, само тях не бях разглеждала, ще ги навестя да видя какво предлагат.
В интерес на истината не търся ниска цена, а качество. Много ме е яд да дам пари за нещо и после да му намеря хиляди кусури - надявам се на качествена добра изработка.
Имам и още един въпрос - от какви материали ти е кухнята- пдч, мдф или?
Много хубава визия имат лъскавите кухни от мдф и постформинг - но какво е качеството или привличат само с външния си вид. Имаш ли алуминиеви кантове? Вобще какви съвети ти дадоха при избора ти?



Тема Re: Кухнянови [re: iya2]  
Автор Alois (непознат )
Публикувано13.06.07 09:14



Здрасти за сега лошо впечатление ми направиха две фирми-
" стил- м" намират се на бенковска - не ти ги препоръчвам -искат 15 лв за да ти направят проект горе долу какво искаш и да ти определят приблизителна цена - за мен това е недопустимо - защото как може да искаш пари за оферта? Смешно е при такава конкуренция - имали много работа и да не си губели времето, ами ако не ти хареса проекта и цената - кво правим - подарък 15 лв. И освен това проект всеки може да си направи - още повече че има програмки в интернет за това, безплатни.
Аз си направих страхотен проект - не съм инжинер, счетоводител съм.
Търся само изпълнител и не съм се спряла на материала.
И цените съм им високи.

Другата е от пазарчето на чаталджа за цветята на долу в посока сладкарница синчец - в момента ми избяга името и - там са две фирмички, тази е срещу шрек - някаква лелка почна да ме убеждава че работела евтино и за удоволствие - аиде , айде. И като обясня какво искам почна да се изразява просташки, направо отношението й ме изгони- просто под всякаква критика.

Ще споделя и други мнения след наблюдения.
Успех и на теб.



Тема Re: Кухнянови [re: Alois]  
Автор iya2 (новак)
Публикувано13.06.07 12:03



Благодаря ти, че ме предупреди! Аз съм още в началото - посетила съм едва няколко магазина, от които Мебелната, но там или се правят, че имат много работа, или просто ги мързи да те обслужат - така и не го направиха и само присърце ни взе една чистачка, която ни напъти къде какво да питаме, ама после пък никого не видяхме.
Аз съм се ориентирала към модулите, защото кухнята ми е много особена, има нестандартни ръбове, ще бъде прекъсната от газов котел и т.н., затова хич не ми се занимава да седна да им обяснявам, че е проблемно помещението, а те да ми се правят на интересни и да ме убеждават в това и онова, както е станало при теб. Като си поръчам модули, после ще ми е по-лесно да лавирам.
Аз ходих и в Аква - срещу Метро - точно там са лъскавите и изключително скъпите. Има и полски, ама не знам какво им е качеството, иначе на дизайн биват.
Продължавам с търсенето, но преди да приключа и аз да предупредя да не ходите в един магазин, където аз се напарих и за който съм писала, че са мошеници - това е на ул. "Бенковски" срещу Идеален дом - продават плетени мебели и всякъви други, включително кухни. При мен имаше голям проблем с една рекламация, която ми я влачиха 9 м-ца, така че не рискувайте да се занимавате с тях - фирмата е ЕТ "Балю Балев". Успех и ще обменяме опит тук!





Тема Re: Кухнянови [re: Alois]  
Автор Фиш (вече спокойна)
Публикувано13.06.07 14:51



Да си призная кухнята е по мой проект..мъжът ми се предаде)))
МДФ избрахме.Аз понеже малко и съм учила във ВЛТИ и съм работила в такъв завод, имам си понятие.Предимството на МДФ е,че е формовано машинно.При ПДЧ-то най-слабото място е кантоването.
А колкото за цената, съобщаването на номинала трябва да е свързано с конфигурацията.Ако я снимам ще ти я покажа тази моя гордост.Все пак това ми е 3-та кухня

Наложи се да се прекъсне заради някакъв щранг, но това няма да никакъв проблем в момента при тези машини и технолог. решения.

Успех)

Умът пресмята.Духът копнеее. А сърцето..си знае своето...

Тема Re: Кухнянови [re: Фиш]  
Автор Alois (непознат)
Публикувано13.06.07 21:42



А къде ти я изработиха? И доволна ли си?



Тема Re: Кухня [re: iya2]  
Автор Alois (непознат)
Публикувано13.06.07 21:44



Влязох във форум бг мама и там в подфорум моят дом има много мнения и идеи за кухни. Разгледай ги.



Тема Re: Кухнянови [re: Alois]  
Автор iya2 (новак)
Публикувано14.06.07 09:05



Благодаря! Отивам.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.