Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:28 27.04.24 
Градове
   >> Варна
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Kакво става с плажната алея до трета буна?нови  
Автор vip4o (прям и откровен)
Публикувано11.06.07 12:56



Вчера реших аз да заведа семейството си на плаж - нещо като откриване на сезона

. Изборът ми се спираше или на Ной или на Трета буна, но в последният момент се реши да е на буната! Ходим с колата, тъй като има много антураж покрай това занимание и не ми се носи като магаре целият багаж после навръщане! Речено сторено. Тръгнахме.... стигнахме! Какво ми направи впечатление обаче по пътя? Спуснахме се ние откъм "Почивка" и какво да видят очите ми: през целият път до буната, всичко що се намираше като разстителност от дясната страна на пътя е отсечено и неподравнено, а от лявата страна е направено бордюрче. При това положение паркирането на колите става от страната на бордюрчето и става доста трудно разминаването на два автомобила. Не дай си боже да има и камион (което ми се случи вчера) - 45 минути излизане от плажа ми отне, придружено с много попържни и какво ли още не (добре че климатика в колата работи). Накрая се измъкнахме и там ни чакаше нова изненада.... за да се приберем, трябваше да въртим чак през долна Трака обратният завой?!?!?! Та въпросите ми са следните:
1. Знае ли някой какво ще се прави долу по плажната алея до трета буна там където дърветата са отсечени? (Дано да е паркинг и дано да си остане неплатен)
2. Защо затвориха изхода от "Почивка" дето се излизаше до Пикадили Парк, без да предложат някаква друга алтернатива за бързо включване в "магистралата" за към Варна?
3. Защо (за пореден път) това се прави сега, когато вече сезона е започнал, а не е вече приключило?





Тема Re: Kакво става с плажната алея до трета буна?нови [re: vip4o]  
Автор akosta (Приморски)
Публикувано11.06.07 19:18



Да и аз видях какво става вчера по буните. Те вестниците писаха за подобренията, който се правят на алея 1. ТИМ разширяват пътя между буните за да могат хората да си спират колите. Доколкото знам, ще е безплатно. Честно казано аз толкова много коли там никога не съм виждал през живота си.

Аз невиждан нищо лошо, че с затворили пътя за излизане към Пикадили Парк. Станало е по искане на туроператотие. Стоварват немските пенсионери с автобуси в края на Морската и ги разхождат до другия край. Досега нямаше как да стане защото, колите щяха да ги сгазят там в началото.

Пък от общината, ще се осетият, че трябва да се отвори някъде за да могат хората да обръщат, като излязат на "магистралата". Нали знаеш, че им трябва време да осъзнаят, какъв е проблема на хората.

Пък на третия въпрос на всички е ясен отговора. Никога не се свършва на време!





Тема Re: Kакво става с плажната алея до трета буна?нови [re: akosta]  
Автор astra76 (fen(ka))
Публикувано11.06.07 21:55



Изходът от страната на Пикадили по-скоро може да е бил затворен заради състезанието събота и неделя!



Тема Re: Kакво става с плажната алея до трета буна?нови [re: akosta]  
Автор vip4o (прям и откровен)
Публикувано11.06.07 22:24



...Пък от общината, ще се осетият, че трябва да се отвори някъде за да могат хората да обръщат, като излязат на "магистралата". Нали знаеш, че им трябва време да осъзнаят, какъв е проблема на хората....

А да видим колко време ще е необходимо и (дано не съм лош пророк) колко катастрофи на обратния на долна Трака

!!! Защото както отговора на третият ми въпрос всеки го знае, така в България нещата се свършват като се преобърне каруцата - примери .... бол!

Ако ТИМ направят наистина това за което си писал мога да кажа само едно голямо БРАВО. Налегнали са ме едни съмнения обаче



Тема Re: Kакво става с плажната алея до трета буна?нови [re: astra76]  
Автор vip4o (прям и откровен)
Публикувано11.06.07 22:29



Мисля, че не си ме разбрал..... самият изход откъм Пикадили може да, обаче аз говоря за изхода от плажа (края на Станчовата алея) - дето се навлиза малко в морската градина и чак след това се ползва изхода откъм Пикадили



Едит "Akosta" - може и да не е заради Германските туристки ами да е заради тези които си построиха по знаен и незнаен начин там вили - виликули!!!



Тема Re: Kакво става с плажната алея до трета буна?нови [re: astra76]  
Автор akosta (Приморски)
Публикувано11.06.07 23:08



Точно този път дето каза vip4o е затворен с колчета!





Тема Re: Kакво става с плажната алея до трета буна?нови [re: vip4o]  
Автор akosta (Приморски)
Публикувано11.06.07 23:17



В отговор на:

Може и да не е заради Германските туристки ами да е заради тези които си построиха по знаен и незнаен начин там вили - виликули!!!




Това е неофициалната версия и естествено, че истинската причина да се затвори пътя.
Немските пенсионери само разглеждат вилите и обсъждат Българската икономика. Защото подучих такъв разговор между двама немеца.



Тема Re: Kакво става с плажната алея до трета буна?нови [re: akosta]  
Автор vip4o (прям и откровен)
Публикувано11.06.07 23:20



Божеее, колко мъка има по тая Варна ..... божеее





Тема Re: Kакво става с плажната алея до трета буна?нови [re: vip4o]  
Автор PyшиBapнaлиeв (минаващ)
Публикувано12.06.07 11:52



To пък ако не сте с кола на плажа не може.Хукнали на море,решили да проветрят
тия дробове.Ама що да вървят пеш?Айде и там с колата.После се оплаквате в разни форуми."Много съм дебел/а.Как да сваля килца.Помощ!Помагайте!"Ходите в разни фитнесзали и блъскате за тоя що духа.Хвърляте пари за приумици.А природата не забелязвате.Ами то щом е за модерно,пълниш ваната с морска сол,
слагаш кварцовата лампа и готово.От туй седене на компютъра и само с колата
1000 болести ще ви дойдат.Накрая и краката ще атрофират,ще викате хамали да ви носят от къщи в колата.От колата в офиса.



Тема Re: Kакво става с плажната алея до трета буна?нови [re: PyшиBapнaлиeв]  
Автор iya2 (новак)
Публикувано12.06.07 18:42



Ако си ходил с деца на море, няма да се чудиш защо ти е кола...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.