Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:38 26.04.24 
Градове
   >> Варна
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: ГАЗ?!нови [re: akosta]  
Автор chocho_be (Познаваме ли се)
Публикувано13.05.07 11:00



Акоста,

Не ти ли писна вече да слушаш ей такива обяснения всеки път? За това говорех но Вие не ме разбрахте! За мен важното е ,че няма свършена работа не какви са причините да не бъде свършена. Фирмите с газификацията казаха,че ще оправят това което са разкопали!(нали?) Резултатите се виждат!
Знам ,че има договори и други начини,но мисълта ми е друга. Дано сте ме разбрали! Мога да събера и снимков материал на процеса на работа и да видим какво е като са почнали и какво ще е като свършат!








Тема Re: ГАЗ?!нови [re: Пaвчyko]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано13.05.07 11:17



Че има ли по-чиста и по-безопасна енергия от електрическата?



Тема Re: ГАЗ?!нови [re: chocho_be]  
Автор akosta (Пpимopckи)
Публикувано13.05.07 11:25



Искаш да кажеш, че не си възстановява разкопаното както трябва! Това е ясно! Един път като направят кръпка на пътя почти сигурно е че там ще се появят дупките. Излагция е ако дупките се появят веднага.
Вече споменах, че общината събира доста пари от такова некачествено възстановяване.
Точно на светофара, до общината има една дупка и се вижда тръбата за газта.

Иначе, за доста проблеми от инфраструктурата наистина е виновно министерство на регионалното развитие и благоустройството, а не община Варна!



Тема Re: ГАЗ?!нови [re: akosta]  
Автор chocho_be (Познаваме ли се)
Публикувано13.05.07 11:32



Най-сетне да се разберем!



Защо е нужно да ходя АЗ да подавам жалби и, какво ли още не само защото някой не си е свършил работата! Ще изчакаме и ще видим!

Най ме е яд за Алея 1,Вчера ходих в тази посока и гледката става все по грозна! То не са кратери не са боклуци на всякъде!



Тема Re: ГАЗ?!нови [re: Cтepн™]  
Автор akosta (Пpимopckи)
Публикувано13.05.07 11:51



В отговор на:

Че има ли по-чиста и по-безопасна енергия от електрическата?




При положение, че половината град има изглед към "ТЕЦ Варна" в Езерово, който в момента работи на пълни обороти за да замести АЕЦ. Досега в цялата история на ТЕЦ-а той не работил на пълни обороти.
Имаме късмет, че той работи с най-високо качествените въглища, който отделят най-малко замърсители в атмосферата.
Голямата част от ТЕЦ-те в България работят с нашите въглища, който с най- некачествените и повече замърсяват въздуха от колкото да отдават енергия.

В такива градове където има ТЕЦ-ве с български въглища хората не си оставят прането на открито!



Тема Re: ГАЗ?!нови [re: akosta]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано13.05.07 12:34



А, ти си имал предвид производството на енергия...аз писах за домашна употреба на енергия...за бита тя си е най-чиста, сигурна и удобна за ползване...за което си плащаме по-висока цена

.

За ТЕЦа си прав, но пък ток се произвежда и с АЕЦ, и с газови централи, и с ВЕЦ, и с възобновяеми източници (макар и още в зародиш).



Тема Re: ГАЗ?!нови [re: chocho_be]  
Автор akosta (Пpимopckи)
Публикувано13.05.07 20:11



Алея 1 болна история! Сега парламента ще приема закона за Черноморието и съвсем се утвърждава,че 200м. от брега е държавна собственост.
Аз като ги вида тези грозни гледки от Алея 1 благославям чиновниците от министерство на регионалното развитие и благоустройството. Особено министър Гагаузов, който подписва в последните 2 години разрешителните за строителство в морската градина и курортите. После ни гледа сеира за канализацията и свличащата.
Любимата реплика на Гагаузов "И един лев няма да дам на Варна да ги вземат от ЕС" В същото време дава 20млн. за Слънчев бряг, че там доста депутатчета имат хотели, а хотелчета им с губещи!



Не знам дали си чул, че правителство награди преди около седмица община Варна за най-добро управление на финансите. Как няма да я наградя, Варна получава най-малко държавни субсидии на глава от населението. Хората си правят експерименти варненци!



Тема Re: ГАЗ?!нови [re: Cтepн™]  
Автор akosta (Пpимopckи)
Публикувано13.05.07 20:20



Така е!За домашна употреба е най-сигурен тока.
Сега, като затварят блоковете на АЕЦ някъде около 85% от ток в България се произвежда в ТЕЦ-те.
По-принцип голямата част от произвеждания в света ток се прави от ТЕЦ-те, който
замърсяват сериозно околната среда. Другите технологии за производство на ток с привилегия на развитите страни!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.