Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:22 28.06.24 
Градове
   >> Варна
*Кратък преглед

Тема Нов смъртен случай в АГ болница Варнанови  
Автор deadreckoning (г-н Двутактов)
Публикувано13.09.06 09:07



Информация от вестник Черно море:


Млада жена почина при първото си раждане
Родилка почина в СБАГАЛ - Варна, научи в. "Черно море" вчера. Това станало, след като от нея бил изваден мъртъв плод. Лекарите положили всички усилия, но не успели да я спасят. 32-годишната варненка прекарала по време на бременността си инфекциозно заболяване. Това е довело до малформации на плода.
При постъпването си в болницата жената била с висока температура. Аутопсията ще покаже каква е причината за смъртта. Първоначалните данни сочели за сепсис.
Това била първата бременност на варненката.
От СБАГАЛ - Варна, потвърдиха за смъртния случай, но отказаха подробности. Управителят на СБАГАЛ не бе открит за коментар. Мобилният му телефон снощи даваше свободно в продължение на часове.?I

Според информация от bTV от тази сутрин обаче, мъртвият плод е бил установен при предишно профилактично посещение на жената, но тя е била отпратена да си иде вкъщи, с аргумента, че нямало екип който да извърши операцията.

Мен ако питате, това е станало, защото жената не е пожелала да плати на ръка на докторите, а може би не е имала и възможност да го направи.

Само ще припомня, че това не е първият подобен случай в АГ болница Варна, даже не е и вторият такъв случай.

И като си помисля само, че имаше вероятност жена ми да отиде там да ражда, направо изтръпвам, дееба и докторите!!!


My next?

Тема Re: Нов смъртен случай в АГ болница Варнанови [re: deadreckoning]  
Автор Virgo (Тайпан)
Публикувано13.09.06 14:28



Въобще не съм учудена....





Тема Re: Нов смъртен случай в АГ болница Варна [re: deadreckoning]  
Автор crazy_minka (непознат)
Публикувано13.09.06 17:42



ако съм на мястото на роднините на тази жена ще ги съдя до дупка - всички и лекари и болнично заведение.



Тема Re: Нов смъртен случай в АГ болница Варнанови [re: deadreckoning]  
Автор niker ( РЕАЛИСТ)
Публикувано13.09.06 19:58



Аз също се присъединявам .докторите са здници ,от кадето и да го погледнеш.






*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.