Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:29 04.07.24 
Градове
   >> Варна
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re:"Варна Мол"нови [re: akosta]  
Автор Alykard (новак)
Публикувано04.09.07 21:31



Не се бъзикам ,в сектора ,в който работи баща ми е пълно с варненски клиенти,които той ги нарича морски цигани,понеже са много стиснати и постоянно се пазарят иначе от постовете на паласто определено се разбира че не е случаен,психично болните не са случайни хора,особено в такава стпен



Редактирано от Alykard на 04.09.07 21:32.



Тема Re:"Варна Мол"нови [re: palasto]  
Автор akosta (Приморски)
Публикувано04.09.07 21:33



Pfohe Mall нямаше как да е мащабна сграда. Прекалено близо е до блоковете. Pfohe Mall изглежда супер на фона всичко останало около него панелните блоковете Пикадили и Бриколаж!

Мен лично най-много ме интересува как ще изглежда ЦУМ. Все пак той е на пешеходната ще го виждат всички варненци и туристи. Сградата няма да е никак малка с размерите на Плаза ще е. Да ли примерно ще си пасне с хотел Мусала?



Есента идва строителството трябва да започне, а никой не виждал как ще изглежда точно?



Тема Re:"Варна Мол"нови [re: Alykard]  
Автор akosta (Приморски)
Публикувано04.09.07 21:47



Варненци купуват там от където ще им излезе най-тънко и ще имат макс печалба. Купуват доматите от Асеновград за 50ст. в Златните го продават за 5лв. Лошо няма! Вие се бъхтите ние прибираме печалбите!





Тема Re:"Варна Мол"нови [re: Alykard]  
Автор akosta (Приморски)
Публикувано04.09.07 21:49



Все пак не мисля, че е много тактично да обиждаш човек, който на 50-т!





Тема Re:"Варна Мол"нови [re: Bat_Vanio]  
Автор akosta (Приморски)
Публикувано04.09.07 21:55



Предполагам, че в Grand mall, ще има. Ели Егози, който движеше проекта за "Мол София" ще привлече вътре наемател с триизмерно кино!





Тема Re:"Варна Мол"нови [re: akosta]  
Автор Alykard (новак)
Публикувано04.09.07 21:56



Ми това е ясно,за доматите ,само че те се купуват основно от първомайския регион,в асеновград много домати не се гледат,само че докато стигнат до 5 лева минават през 5 човека плюс разходи за превоз и печалбата ви не е по-голяма,само че аз нямах предвид точно земеделската продукцияа кой бил на 50-т неразбрах

Редактирано от Alykard на 04.09.07 21:56.



Тема Re:"Варна Мол"нови [re: krokomotzokal]  
Автор akosta (Приморски)
Публикувано04.09.07 22:24



По първата сграда вътре се работи усилено по довършителните работи. Плюс това Булбед с наети като подизпълнители за да може сградата да бъде завършена през есента, както е обявено.



Тема Re:"Варна Мол"нови [re: Alykard]  
Автор palasto (новак)
Публикувано04.09.07 23:30



Обикновено не обръщам внимание на обидните думи на разни пичлеменца, а особено ако са от Майнатаун. Това тук обаче мина границата ми на търпение. Ти кого наричаш психично болен бе, вчерашно фекалче? Хайде, върви си на майната си там в Майнатаун и не се бъркай в дискусиите на културните хора! Първо се научи на правопис и правоговор и едва тогава изказвай мнение, че си за смях! А за хора, които не познаваш и които те превъзхождат хиляди пъти интелектуално, просто не смей да коментираш, че ще те изям с парцалките!



Тема Re:"Варна Мол"нови [re: palasto]  
Автор Alykard (новак)
Публикувано04.09.07 23:40



Не те нарекох аз първо така ,виж в темата на бат ваньо истината за населението,аз оттам съдя,ко се отваряш на мен,на другия май не ти стискаше а



колкото за правописа ,защото тук за правоговор
и дума не може да става,просто бързам и не се старая ,пропускам някой букви,дргуги ги размествам,не се стремя към изрядни съобщения защото събеседниците ми не го заслужават,а ако аз дрънкам глупости,то ти дрънкаш пълни малоумия

Редактирано от Alykard на 04.09.07 23:50.



Тема Re:"Варна Мол"нови [re: akosta]  
Автор palasto (новак)
Публикувано04.09.07 23:46



Е, още не съм ги стигнал. Казах, че само ги гоня...

Младежът не е свикнал на обноски и уважение... Даже и мен успя да ме ядоса. Наковах го... Дано да се сети, че за подобна обида следва да се извини. Не мога да разбера какво в моите постове го е подразнило чак толкова, че да ме нарича психично болен. Мисля, че в Пловдив изживяват много драматично третото си място. Аз не мразя Пловдив, напротив, предпочитам го пред София заради стария град. Но мисля, че нищо не им дава право на пловдивчани да се заяждат с нас, да ни обиждат и плюят, само защото ги изпреварихме по развитие и по жители. Всеки има право да обича града си, но чак пък да се държи така неадекватно. Мисля, че стилът ми на писане в постовете показва, че съм сериозен човек...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.