Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:00 06.07.24 
Градове
   >> Варна
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | (покажи всички)
Тема Re: Официалното откриване ще бъде нанови [re: akosta]  
Автор Пaвчyko (непукист)
Публикувано13.06.08 21:59



Акоста, ти като си в строителството чувал ли си за някаква програма за задължително саниране на тия блокове, че с тия лъскави сгради дето вдигат наоколо още по-отвратително изглеждат...



Тема Re: Официалното откриване ще бъде нанови [re: Пaвчyko]  
Автор akosta (Приморски)
Публикувано13.06.08 22:15



Говори се много в тази посока, но аз лично не съм оптимист.


Хората от блоковете сами трябва да кандидатстват за съфинансиране.




Тема Re: "Варна Мол"нови [re: BaronHirsch]  
Автор bandar (непознат )
Публикувано13.06.08 23:19



akosta - мерси за снимките!
Аз скоро няма да мога да видя мол Варна, но от това, което видях от снимките изглежда много добре, че и по-добре от Mall Sofia и CCS. Дано само винаги да има толкова хора, колкото на откриването, които да могат да си позволят да купуват и да се забавлятат, а не само да зяпат (за съжаление май така ще стане, незнам какви са цените в магазините, но това, което видях в сайта на мола, не са от най-евтините - с няколко изключения).

Много се изненадах, като прочетох, че ще има Subway. Посетете го, ако имате възможност, много са им вкусни сандвичите (поне в САЩ), иначе Burger King - не струва. Лисват май само Dunkin Donuts и Starbucks, че да е пълна картинката :)



Тема Re: "Варна Мол"нови [re: bandar]  
Автор Пaвчyko (непукист)
Публикувано14.06.08 02:16



Да, вкусни са им саднвичите на Subway, но поне във Франция цената, която плащаш за един сандвич е 1/2 от цената на пълното меню за обяд в ресторант - не си заслужава...



Тема Re: Официалното откриване ще бъде нанови [re: akosta]  
Автор Пaвчyko (непукист)
Публикувано14.06.08 02:19



Ще започнат да падат панели като в Стара Загора...



Тема Re: "Варна Мол"нови [re: Пaвчyko]  
Автор bandar (непознат )
Публикувано14.06.08 06:29



Да, не са от най-евтините закусвални. До колкото си спомням, миналото лято платихме за три ОГРОМНИ сандвича с много месо и зеленчуци + безалкохолно, към 40 $. Предполагам, не - сигурен съм, че във варненския им брат няма да е много по-евтино. Някой, ако ходи да каже :) Иначе в сайта на subway - www.subway.com има текст, в който се чете, coming soon в Варна, само че е посочен адрес някъде на улица Девня :)



Тема Re: "Варна Мол"нови [re: bandar]  
Автор Julian (доктор)
Публикувано14.06.08 16:43



А забелязахте ли, че в мола GSM-ите са с много лошо покритие, а в много от магазините въобще няма покритие. Това важи за Ментел и Глобул, но вероятно същотото е и с Вивател. Ще трябва да се слагат антени вътре в сградата, че резила е много голям. Най-големия мол в България, а неможеш да проведеш един разговор като хората.

Всичко отдалечено от морето е провинция. Ъ. Хемингуей


Тема Re: "Варна Мол"нови [re: Julian]  
Автор tanashubav (ентусиаст)
Публикувано14.06.08 16:57



Верно е. Някои мои познати ми казаха че GSM-а ми бил изключен докато съм бил в МОЛ-а. А то всъщност е нямало връзка. Сигурно няма достатъчно антени и затова мрежата изключва.



Тема Re: "Варна Мол"нови [re: tanashubav]  
Автор morfias (загрижен)
Публикувано14.06.08 18:25



Ми то има -3 етажа под земята къв обхват в тея землянки



- чувствайте се поканени

Тема Re: "Варна Мол"нови [re: morfias]  
Автор Julian (доктор)
Публикувано14.06.08 18:38



За подземните етажи е ясно, но и при надземните е същото. На мен ми е ясно защо се получава така, но защо никой не е помислил, че трябва да се сложат клетки в сградата. Да се надяваме скоро да се вземат мерки по въпроса.

Всичко отдалечено от морето е провинция. Ъ. Хемингуей



Страници по тази тема: << 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.