Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:09 28.06.24 
Градове
   >> Варна
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Варненци, не ходете в ОАЗИС!нови  
Автор vvvvvv ()
Публикувано29.05.06 16:56



Искам само да ви предупредя за едно ново заведение на ивицата, казва се ОАЗИС. Ужасно е там, наистина. Сервитьорките са по апатични от колкото съм виждала някъде. Почти заспиват докато носят поръчките. Порциите са смешни направо, за 5 лв. сирене по шопски донесаха на мъжа ми буквално (не преувеличавам) един пръст сирене с едно резанче домат?!?!
На всичкото отгоре има 6 % сервиз....за какво е не се разбра.
Просто исках да споделя неприятният си опит за да не се излъже и някой друг. Айде чао за сега от мен



Тема Re: Варненци, не ходете в ОАЗИС!нови [re: vvvvvv]  
Автор Gergi (любимка)
Публикувано29.05.06 18:38



Поне Азис за мезе не го ли носят



Тема Re: Варненци, не ходете в ОАЗИС!нови [re: Gergi]  
Автор vvvvvv ()
Публикувано29.05.06 18:53



Ха ха ха ха ха то поне Азис да беше щях да прежаля другите наудобства



Тема Re: Варненци, не ходете в ОАЗИС!нови [re: vvvvvv]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано29.05.06 19:22



Това не беше ли до НОРД-а...имаше го и миналото лято.
За НОРД хората чакат да се освободи място, а в съседните заведения - по 1-2 заети маси



Тема Re: Варненци, не ходете в ОАЗИС!нови [re: vvvvvv]  
Автор KMETA HA HETA (Henopo4eH)
Публикувано29.05.06 19:45



Заведението съвсем не е ново. Там си е от много години, но че е гадно - спор няма. Добре е, че не си им влизала в кухнята, тогава нямаше и да ти се яде. Струва ти се, че е ново, защото са правили ремонт на фасадата.

Ай сиктир бе лимонадо...Не си газирана а ти хвърчи капачката.

Редактирано от KMETA HA HETA на 29.05.06 19:46.



Тема Re: Варненци, не ходете в ОАЗИС!нови [re: KMETA HA HETA]  
Автор vvvvvv ()
Публикувано29.05.06 20:48



Да може да се заблуждавам защото преди да "започне" сезона видях че го строят, може и там да си е било и да е било достатъчно невзрачно . Намира се малко преди "Бардак".



Тема Re: Варненци, не ходете в ОАЗИС!нови [re: vvvvvv]  
Автор KMETA HA HETA (Henopo4eH)
Публикувано29.05.06 21:07



Казва се "Бордей", което си е много стилно и класно заведение. Но от "Оазис" няма какво да очакваш. Но наистина не препоръчвам на никого, да се храни там. А ако много държите все пак да получите свтомашен дискомфорт, това е местото :)))

Ай сиктир бе лимонадо...Не си газирана а ти хвърчи капачката.


Тема Re: Варненци, не ходете в ОАЗИС!нови [re: Cтepн™]  
Автор Philip Marlowe (частен детектив)
Публикувано29.05.06 22:45



Норт-а пък щото голямото бижу ... пълни чинии и пълна мърлявщина ... всеки който има уважение към себе си, не би стъпал там ...



Тема Re: Варненци, не ходете в ОАЗИС!нови [re: Philip Marlowe]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано30.05.06 08:50



Бе че е мърляво - мърляво е...котки и кучета се разхождат м/у масите.
Но пък (поне миналото лято) правеха най-хубавите панирани рапани...поръчвал съм и в скъпи заведения, но не струват



Тема Re: Варненци, не ходете в ОАЗИС!нови [re: Cтepн™]  
Автор Philip Marlowe (частен детектив)
Публикувано30.05.06 12:19



да бяха само котките и кучетата ...

и аз когато отидох за първи и предпоследен път там ми се видя вкусно, това което си поръчах ... но като минеш през входа и тръгнеш към плажа и като метнеш един поглед вдясно и ляво и като обърнеш внимание на някои други детайли и поне на мен престана да ми е вкусно ...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.