Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:58 28.09.24 
Градове
   >> Варна
*Кратък преглед

Тема подкрепете подписката срещу циганите  
Автор maryjane222 (член)
Публикувано26.07.06 02:14



http://www.bgpetition.com/diskriminacia/index.html



Тема Re: подкрепете подписката срещу циганитенови [re: maryjane222]  
Автор Koпpинa_И_Xлopoфopм (Indiscipline)
Публикувано26.07.06 08:03



кой ти дава на теб правото да ни занимаваш с тия боклуци??
кои сте вие, като не се отъждествявате с идеите на никоя политическа партия? ако примерно поискам да подам жалба срещу вас? отварям списъка с имената на подкрепилите - имена на латиница, не значещи нищо буквени комбинации като име... натискам "подпиши писмото" - за да видя каква информация за мен ще поискате - имена, град и мейл. и можете да си се подписвате до безкрай група сърдити хорица.
е, кои сте вие, в случай, че искам да се обърна към някоя агенция или комитет примерно?

no woman is an angel all the time.


Тема Re: подкрепете подписката срещу циганитенови [re: maryjane222]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано26.07.06 08:53



А защо навсякъде е обобщено? Всички цигани ли са еднакво виновни с убийците от "Захарна фабрика", всички ли получават политически обещания да не си плащат тока, всички ли са престъпници?
Или така просто е по-лесно...къде ти да се напънем да търсим конкретните виновници...пък и да ги нмерим, какво? Ще се окаже, че някой нещастен циганин лежи в затвора за няколко откраднати кокошки, а бялата якичка, откраднала 1-2 банки или гениално продала БГА ни учи на демокрация и икономика.
Айде сичкото сиганин на сапун, че е по-лесно...и сигурно след това България ще процъфти, а?



Тема Re: подкрепете подписката срещу циганитенови [re: maryjane222]  
Автор PyшиBapнaлиeв (непознат )
Публикувано26.07.06 09:37



Циганите от оня софийски квартал(кво беше батова или баталова воденица),съвсем основателно протестират,че им събарят незаконните строежи.И аз си мисля,много българи без никого да питат струпват бетонни грамади по зелените терени в блгоустроени квартали,например във Варна.Въпросът е защо се действа избирателно?Едни се събарят,други-не.
Някои се правят на големи тарикати.В тоя смисъл съм готов да подкрепя тия
цигани.Ако трябва с подписка,ако трябва със сигнал до международни правозащитни организации.Ние като сме мнозинство нека дадем пример-как се
събаря това незаконно строителство.



Тема Re: подкрепете подписката срещу циганитенови [re: PyшиBapнaлиeв]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано28.07.06 08:00



Ами хайде!
Построй си дори и едно гаражче пред блока да видиме дали няма да дойдат да ти го бутнат!
А и как би реагирал ти ако аз си реша да си построя къща в твоя двор без твое разрешение,да докарам всичката си рода да живее там и със свинските си изпълнения да те принудя да се изселиш от твоята си къща,а?


А Стерн,всички са такива,до един повярвай!Ако не си го разбрал това то е защото не си имал достатъчно контакти с тая измет,което не ти и препоръчвам де.А всички са такива не за друго,те не се опорочават като порастнат,теса откърмени с идеята да НЕ работя,даНЕ учат.Какво очакваш от такъв човек?

Камилата може да работи една седмица без да пие.Аз мога точно обратното



Тема Re: подкрепете подписката срещу циганитенови [re: *Плaмeн*]  
Автор PyшиBapнaлиeв (непознат )
Публикувано28.07.06 09:31



Някои реститути имат терени в циганските махали.Които не могат лесно да си върнат.Във връзка с частните си интереси раздухват периодично антицигански кампании.Опитват се да ни използват като маша.Ние да им вадим кестените от огъня.Ние да им връщаме имотите по тоя начин.Те се смятат за много хитри.За по-хитри отколкото са.Имат ли личен интерес(имоти)се сещат за националността си.Същите тия хора като заграбват някое
"апетитно"теренче от общественото,като строят незаконно(или по закон с купени документи и права)на метър от жилищни блокове и още куп свинщини,изведнъж забравят тая своя национална принадлежност.Размахват тоягата,да запазят грабеното и се държат като еничари.Те на циганите задниците щяха да целуват,ако имаха някакъв интерес.



Редактирано от PyшиBapнaлиeв на 28.07.06 09:35.



Тема Re: подкрепете подписката срещу циганитенови [re: *Плaмeн*]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано28.07.06 11:29



Имало е цигани в колектив, в който съм работил преди време...повярвай бяха си чисти, спретнати и изпълнители, колкото и българите.

И да не се забравя, че ако не всички, то поне голяма част от ромските проблеми идват от защитаващите правата им

организации...които са си български и с пълни шепи усвояват целевото ромско финансиране...и токова са заети с това да крънкат и харчат това финансиране, че не им остава време да работят с циганите



Тема Re: подкрепете подписката срещу циганитенови [re: PyшиBapнaлиeв]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано28.07.06 15:00



Не ме интересува!
Имота е нечий,и никой няма право да влиза там без изричното съгласие на собственика.
Точка.
Щото иначе аз ще поискам да си скова барака до портала на Евксиноград!

Камилата може да работи една седмица без да пие.Аз мога точно обратното



Тема Re: подкрепете подписката срещу циганитенови [re: maryjane222]  
Автор tanashubav (непознат )
Публикувано28.07.06 15:20



Ей това Варна от едно време не е български град, няма и да стане! Що за българи (хора) могат да защитават циганското племе не знам?! Едва ли има човек, който да не е пострадал по някакъв начин от тая пасмина. Всеки който ги защитава плюе срещу себе си.
Може да се пише много, наистина много за издевателствата на циганите над българите-случаите са безброй. Няма смисъл обаче-за някой не всичките били такива, те били жертвите. Що за заблуден народ?




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.