Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:52 02.07.24 
Градове
   >> Варна
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Яко лято :)нови  
Автор 4a4O (непознат )
Публикувано17.06.06 17:19



как да стане?:))
какво може да се прави лятото освен плаж4ета, кафенца и дискоте4ки ?:))
направете малко "реклама" на местата които харесвате(въпросните плажове и дискотеки) !!!
може и антиреклама някой завединия направо ...

приятно лято на вси4ки!!!





Тема Re: Яко лято :)нови [re: 4a4O]  
Автор 4a4O (непознат )
Публикувано04.07.06 18:39



abeeee 6to en mi pi6ete v temata????! :)
are az 6te si p6a sam zna4i ..kvo da se pravi
vi qvno samo 6et ba4kate tova lqto :))al4ni hora !!
az ve4e imam 25 plaja ama ne sam mn dovolen ..mn mrasno vav varna ..stava za plaj samo na bunite mai (po princp e nai 4isti4ko mai) ..diskotekite pak sa mnooooogo zle taq godina ili az ostarqh? :) of



Тема Re: Яко лято :)нови [re: 4a4O]  
Автор akosta ()
Публикувано04.07.06 22:31



Като искаш по чиста вода ходи сутрин на плаж когато водата е по бистра. Следобед е вече размътена . Аз лично ходя на южния плаж и не се оплаквам . Имам си любими заведения и клубове по плажа и само там ходя. Ако имаш пари може да опознаеш цялото крайбрежие от Варна до Балчик.





Тема Re: Яко лято :)нови [re: akosta]  
Автор mettled (avramov)
Публикувано05.07.06 07:10



на южния е хубаво само да седнеш на Ла Плая и да пиеш бира...никога не съм виждал чиста вода там.



Тема Re: Яко лято :)нови [re: mettled]  
Автор akosta ()
Публикувано05.07.06 10:47



Аз също ходя на Ла Плая, не те ли кефи и A- LOUNGE.



Не съм казал, че водата на юж. плаж е винаги чиста . Казах, че аз не се оплаквам. Първата ми баня тази година беше на 4 буна.Водата беше мръсна и пълна с водорасли.Водата в целия варненски залив е една и съща. Като искам чиста вода ходя на Златните. Живея близо до южния плаж и не виждам смисъл да ходя да се пържа на буните.



Тема Re: Яко лято :)нови [re: akosta]  
Автор mettled (avramov)
Публикувано05.07.06 13:08



мда, по-добре е от буните...На Златните пък много вълнение става. На Кабакум е готино



Тема Re: Яко лято :) [re: 4a4O]  
Автор theGoddess (hot chick)
Публикувано06.07.06 15:25



за плажовете писахме скоро...аз последните няколко пъти ходя на НОЙ, но през уикенда става лудница, иначе водата не е кой знае колко чиста, последният път видях разни буклуци да плуват вътре, че и превръзка даже.


най-чиста е водата на фичоза, черноморец, паша дере

дискотеките са пълна мизерия, както всяко лято, наоколо буклуци, цигании, чалги....грозна гледка. така че препоръчителни са дискотеките на златните, слънчев брягт, несебър




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.