Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:26 31.05.24 
Градове
   >> Варна
*Кратък преглед

Тема Да поклюкарстваме...нови  
Автор Marygold_vn (Алтруист)
Публикувано16.05.06 15:26



... и така седим си три девойки в офиса / малко над БМ червения/ и чуваме полицейски сирени и глас от мегафон " Стой на място! Не се движи!"
Едната девойка / тая дето най-малко я мързеше / стана и започна да брои преминаващите полицейски коли ... изброи някъде към 25 броя...
Та знае ли някой какво се случва в нашия град?
Някой високопоставен ли е пак дошъл? Или пак са се стреляли или пък са обрали банка?

Разумът мисли, душата знае...


Тема Re: Да поклюкарстваме...нови [re: Marygold_vn]  
Автор *Плaмeн* (пристрастен)
Публикувано16.05.06 18:15



25?
Че къв ше е тоя "високопоставен"бе,баси?
То и Буш в Ирак да отиде няма да сбере толкова охрана

Ако чуя нещо ше свирна!

Чух-делегация!

Като ми се доработи,сядам и чакам да ми мине

Редактирано от *Плaмeн* на 16.05.06 18:17.



Тема Re: Да поклюкарстваме...нови [re: Marygold_vn]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано16.05.06 19:21



В пеътк на Ревиерата Първанов посреща един куп президенти...до края на седмицата Варна ще е под обсада...чух днес по радио Варна - запечатват тавански помещения по определени улици...забраняват пускане на пердета (да не се пречало на снайперистите)...забрани за паркиване...затваряне улици...събират оръжието на живеещите по маршрутите (законното, де)...абе настава хаос.

Но пък по радиото казаха и нещо великолепно - на 23 май, от 19.00, на "Независимост" ще забиват Юрая и Назарет.



Тема Re: Да поклюкарстваме...нови [re: Marygold_vn]  
Автор DaAtDi (непознат)
Публикувано17.05.06 02:16



ами да си ги посрещнат на аеропорта, да си ги качат на хеликоптери или вертолети там каквото си харесат и да си ги смъкнат направо в "Ривиера". Защо трябва да "парализират" целия град, заради държавни дела? Или ние си падаме по това да сме показни и да пречат на хората в ежедневието им. Като знам какво беше в София миналия месец



Тема Re: Да поклюкарстваме...нови [re: DaAtDi]  
Автор Marygold_vn (Алтруист)
Публикувано17.05.06 08:52



Аааааааааааааааааааааааааааааааааа
Вземам два дни отпуск и се изнасям от тоз вмирисан и блокиран град!!!!!
В "нормални " дни разстоянието от къщи до работа /5-6км/ го вземам за около 30 минути - какво ли ще е тия два дни?!?!

Разумът мисли, душата знае...


Тема Re: Да поклюкарстваме...нови [re: Marygold_vn]  
Автор maminsladak (дружелюбен)
Публикувано18.05.06 22:53



аз мога да ти кажа...мамка му и хърватски политик ( поне такова беше флагчето на колата )

пътувах от общината до автогарата 50 минути



Тема Re: Да поклюкарстваме...нови [re: maminsladak]  
Автор Heизвecтeн (Приятел)
Публикувано19.05.06 01:36



Не се оплаквай! Аз пък 20 минути съм чакал на светофара на изхода за магистралата ( мамка му, как не успях малко по-рано да се измъкна..). От друга страна беше весело..полафихме с колегите, пуснхаме по няколко псувни..и какво накрая - да минат 5-6 коли със сирени... даже им козирувах.
Всичко това ми изглежда толкова смешно. Полицаи навсякъде..ама все пак ми се струва страшно несериозно.

"Няма нищо по-хубаво от лошото време"


Тема Re: Да поклюкарстваме... [re: DaAtDi]  
Автор tintirimin (минтири тин)
Публикувано21.05.06 03:18



Така е то в провинцията - несвикнали на подобни маневри ;) Че това си е ежедневие в столиците ;)

Не бях, съм и ще бъда!



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.