Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:09 09.06.24 
Градове
   >> Варна
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: Февруарския ток?нови [re: Cтepн™]  
Автор Линдa (щастливка)
Публикувано23.03.06 18:00



Според мен няма нищо подобно.
Значи и при мен се случи същата надута сметка,като за декември имам 80 лв.,а всеки знае че най голямата консумация на ток е през този месец заради празниците.
Но те решили да засекат на 20 декември,т.е само за 20 дни е този ток,а за януари засичат чак към края на януари.
И какво се получава че всеки за декември има по малка сметка от януари.
Значи за единия месец ти засичат за 20 дни а за другия 40 дни.
И така аз получавам сметка за януари 180 лв.
Това е с 100 лв повече.
За февруари получавам сметка 140 лв а имам една и съща консумация.
Всеки месец имам едни и същи уреди които използвам.И сега може ли някой да ми обясни как се живее в такава държава и как няма да има смъртни случаи и прочие.
Върнаха ни в първобитния строй
На свещи и кандила.Е затова всички ще избягат в друга държава без да се замислят.Нека после да сме патриоти и да ни гони носталгията за тази шибана държава.





Си което бях,ще бъдеш което съм!

Тема Възможно обяснение...нови [re: Peйчъл]  
Автор dead reckoning (г-н Двутактов)
Публикувано25.03.06 11:13



Като писах в предишния си пост, този месец няколко дни подред засичах потреблението си по електромера. Елктромера ми е от тия новите с дигиталните дисплеи, които ги сложи енергото. Направи ми впечатление следното: в зависимост от осветлението (а ел. таблата по принцип се разполагат на недобре осветени места) много трудно се различават цифрите 1 и 7. Трябва да се освети дисплея с фенерче, запалка, кибрит ли каквото имаш подръка. Представи си сега, че инкасаторката е записала някоя цифрата 7 вместо 1. А сега си представи, че въпросната цифра е третата преди десетичната запетая на дисплея. Ето ти 600 киловата повече!!!



Тема Re: Ще съдя енергото!нови [re: lelq]  
Автор kotaranko ((хулиганко))
Публикувано25.03.06 15:34



Има

Ако животът ти поднесе лимон, направи си лимонада!


Тема Re: Ще съдя енергото!нови [re: kotaranko]  
Автор lelq (ентусиаст)
Публикувано25.03.06 22:31



Драсни нещо повече, де

Пътят е дълъг, пътеката-стръмна!



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.