Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:38 13.06.24 
Градове
   >> Варна
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Ток, телефон и воданови  
Автор pm228O (Стреля точно !)
Публикувано05.01.05 19:40



Разбрах, че по НЕТА, можем да проверим сметките си за ток, тел. и вода ??? Как става ??? Мерси !!!!



Тема Re: Ток, телефон и воданови [re: pm228O]  
Автор _Mepakлия_ (Инженер)
Публикувано06.01.05 09:51




тука се проверява телефона



Тема Re: Ток, телефон и воданови [re: pm228O]  
Автор r-н Двyтakтoв (two way engine)
Публикувано06.01.05 11:10




Тук можеш да си порвериш сметката за вода.



Тема Re: Ток, телефон и воданови [re: pm228O]  
Автор pm228O (Стреля точно !)
Публикувано10.01.05 21:33



Сайта на ВиК се отваря, ОК ! Другия за телефона иска някакъв абонатен № ???
Никой ли не знае сайт, от който да разберем сметките си за ток ??????



Тема Re: Ток, телефон и воданови [re: pm228O]  
Автор _Mepakлия_ (Инженер)
Публикувано11.01.05 13:12



там е написано от каде да го вземеш абонаментния номер за телефона, пише го на сметката ти за телефон и на безплатен номер можеш да го разбереш коъто е написан там кудето ти го иска в нета



Тема Re: Ток, телефон и воданови [re: pm228O]  
Автор Reallity (непознат )
Публикувано20.04.05 21:27



Moje da si rpoverish vsichki smetki i ot nai-blizkia bankomat.Az taka si plashtam smetkite za toka i telefona i po tozi nachin si spestiavam mnogo nervi i vreme da se redia po opashki.



Тема а защо само ще ги проверяваш а не ги платиш онлайннови [re: pm228O]  
Автор maminsladak (малко по-познат)
Публикувано20.04.05 23:12



Хей рМ - щом искаш да проверяваш сметките през интернет, значи имаш такъв достъп. А защо направо не си плащаш сметките през интернет?

Аз например правя така, а и видях че някой го правят и през банкомат. Има опция и през мобилен телефон.

Та накратно, ако имаш дебитна или кредитна карта издадена от банка включена в системата e-pay иди на www.datamax.bg и се регистрирай. Посочи и от коя карта искаш да извършваш плащания. Може да имаш и повече карти, не само една.

После от онлайн търговци си избери ВИК, Енерго, БТК. Има опция известяване на имейл. Така когато ти излезе сметката в този сайт, ти пращат известие на имейла. Като влезеш в сайта и отидеш на сметките за плащане, с едно две маркирания и натискане на бутон ги плащаш по банков път. Освен това има и опция вносна бележка, което е практически платежно нареждане - можеш да извършваш плащания по банков път от картата си към когото искаш - да речем университет или пари на майка си да дадеш ( какви времена дойдоха )

Таксата за регистрация на дебитна карта - 1 лв. После не ти вземат пари за месечен абонамент. Интересното е, че ако искаш интернет банкиране от самата банка издател на картата, ти дават софтуер и те скубят 3 до 5 лв на месец за поддръжка.

А тук е уеб-базирано, и можеш да извършваш операции от всяко интернет кафе.

Такси за превод: за жалост това са таксите за междубанков превод на банката издател на картата. Аз ползвам карта на Първа инвестиционна и таксата за превод е 1 лв. Тоест ако плащаш БТК, ВИК и ток ще ти удържат 3 лв от картата. Но пък е удобно, не ходиш да се редиш на опашки с изкукали баби и смърдящи старци, които се оплакват на подходящия човек-касиерката че електромера не работи като хората .

След извършване на превод, банката уведомява сайта, а той респективно теб на имейла че е бил извършен такъв превод - тоест на следващия РАБОТЕН ден един вид ти пращат онлайн мемориалния ордер, който иначе би взел на ръка от самото гише на банката.

Сигурно има и други сайтове за плащания, аз знам за този.

Хайде късмет... и да почерпиш

Редактирано от maminsladak на 20.04.05 23:14.



Тема Proverka na smetkata za el. energiaнови [re: pm228O]  
Автор tulpa ()
Публикувано16.12.05 15:06



na tel. 667200 - izbirash i vavezdash abonatnia si kod slad kato chuesh nesto si tam. Abonatnia kod - znaete ot kade:-)



Тема Re: Proverka na smetkata za el. energiaнови [re: tulpa]  
Автор Линдa (щастливка)
Публикувано16.12.05 17:06



Може ли някой да ми даде валиден сайт на енергото във Варна???



Си което бях,ще бъдеш което съм


Тема Re: Proverka na smetkata za el. energiaнови [re: Линдa]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано19.12.05 09:08








Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.