Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:43 25.06.24 
Градове
   >> Варна
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Само до редовно пишещите и регистриранитенови  
Автор CтpeйнджъpМодератор (адвокат)
Публикувано02.07.05 12:00




Скъпи клубари, дайте да направим един разбор – за или против сте писането на нерегистрирани потребители в клуба?




Тема Re: Само до редовно пишещите и регистриранитенови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор maminsladak (малко по-познат)
Публикувано02.07.05 12:22



аз съм за писането на регистрирани потребители.

Така мързеливите малоумници ще бъдат ограничени, щото ще ги мързи да се регистрират за да бълват помия.

Дет' са вика ще останат само малоумници-професионалисти а понякога с тях се получават интересни спорове

Редактирано от maminsladak на 02.07.05 15:54.



Тема Re: Само до редовно пишещите и регистриранитенови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано02.07.05 12:54



Много го мразя това изречение, ама разликата във възрастта ни е достатъчна за да го използвам - Помниш ли какво ти казах по



Та оттам можеш да вземеш гласа ми в случая

ПП: Виждам едно изречение, което съм писал тогава - Хайде да защитим младата си модераторка и да не й създаваме горчилки. Виждам, че скоро изтичат стоте ти "сладки" дни след избора, очаквай критики



Тема Re: Само до редовно пишещите и регистриранитенови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор Бapбapeлa (candy)
Публикувано02.07.05 13:52



и друг път съм казвалаи поддържам мнението си - ЗА ПИСАНЕ И ОТ НЕРЕГИСТРИРАНИ ПОТРЕБИТЕЛИ СЪМ.

Интернетът в цялата страна не е като в София - извинявай, но не го забравяй. Има дни когато има проблеми в инернетдоставките, връзката е слаба и не само аз, но и други потребители не могат да се логнат. Има един куп причини други за писане от нерегистрирани . Ако искаш да лишиш някой от мнението му тук -това е друг въпрос.

Не разбирам какво толкова пречат нерегистрираните потребители. Досега не съм видяла кой знае какви набези от такива.

Моля, не започвай и ти като Вигро в женския клуб - да си търсиш поддръжници за да наложиш нещо, което не ти харесва и да ровичкаш в минал и решен вече проблем.

Редактирано от Бapбapeлa на 02.07.05 13:55.



Тема Re: Само до редовно пишещите и регистриранитенови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор пpoвинциaлиcт (непознат)
Публикувано02.07.05 14:02



и какво като са регистрирани или нерегистрирани...... нерегистрираните не можеш ли и тях да ги баннеш - по ай пи.... щом ти пречат...обявяваш ги за комплексари и ги банваш - минувачи разни

Потребителя не е редовно пишещ, нещо повече при натискане на проверка за името му излиза „несъществуващ потребител”, така че мнението му няма да бъде зачетено.

Редактирано от Cтpeйнджъp на 02.07.05 17:00.



Тема Re: Само до редовно пишещите и регистриранитенови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор Koпpинa_И_Xлopoфopм (Indiscipline)
Публикувано02.07.05 15:32



аз съм против писането на нерегистрирани.
поне в този клуб. то е видно, че някои хора нито имат работа, нито имат мярка.
според мен.

______
alive! she cried.


Тема Re: Само до редовно пишещите и регистриранитенови [re: Koпpинa_И_Xлopoфopм]  
Автор avramov (insomniac)
Публикувано02.07.05 16:39



ооо, ти къде се изгуби....

Според мен няма нищо сложно в това да се регистрираш, нито боли, нито пари струва...който иска да си разглежда и чете, пишещите да са регистрирани!



Тема Re: Само до редовно пишещите и регистриранитенови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор CтpeйнджъpМодератор (адвокат)
Публикувано02.07.05 16:59



Аз също не бях съгласна, но се съобразих с желанието на пишещите. Обаче сега като гледам всеобщото мнение е към затваряне на клуба за нерегистрирани потребители.



Тема Re: Само до редовно пишещите и регистриранитенови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор avramov (insomniac)
Публикувано02.07.05 17:05



ее, изчакай повече време, може да ни оборят...



Тема Re: Само до редовно пишещите и регистриранитенови [re: avramov]  
Автор CтpeйнджъpМодератор (адвокат)
Публикувано02.07.05 17:10



Поне за себе си се убедих, че клуба явно трябва да е затворен за да се запази добрия дух и приятелски тон в него. Някои субекти превръщат клуба в избиване на комплекси, а аз не мога да слагам банове до припадък... (това като допълнение на писанието на анонимния + минават през различни анонимайзъри, последния субект е точно такъв и това коментирахме с единия от администраторите на клубовете.).




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.