Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:58 28.06.24 
Градове
   >> Варна
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Селянка проста!нови  
Автор reador ()
Публикувано11.05.05 10:29



Как си позволяваш такова отношение към другите градове.
Особено към Стара Загора.
Да говориш по този начин за толкова готин град е израз на простотия.
Аз също съм варненец, но не страдам от мания за величие, че съм нещо велико само щото съм от Варна.

Личи си че никога не си ходила в Стара Загора щом като си позволяваш такива изцепки.

Аз съм ходил там доста пъти и мога да ти кажа че ми харесва почти колкото Варна.

А ти се държиш като яко дива и комлексирана селянка!
Не се държиш като модератор а като някаква надута кокона.

За кво ли те избрахме изобщо - показа си рогата много бързо.



Тема Re: Селянка проста!нови [re: reador]  
Автор reador ()
Публикувано11.05.05 10:31



Хората в този клуб нямат ли право на лично мнение?
Престани да се държиш, като някакъв надут балон.

В този клуб пишат 3-4 старозагорци, които никога не са обиждали Варна и на никого от тях не им е приятно да обиждаш града им.

А мене като варненец ме е срам от теб.



Тема Re: Селянка проста!нови [re: reador]  
Автор Virgo (зодия девица)
Публикувано11.05.05 10:47



Ако някой от РЕДОВНИТЕ (за предпочитане от явилите се на първата среща) посетители тук се подпише под твоето мнение и го приеме за свое - предлагам веднага Стрейнджър да сдаде флагчето....

Дотогава простия си ти и е най-добре тази тема да бъде изтрита ....

До момента не е имало подобни спорове, освен като някой си дроникс си позволи да пуска тъпи теми, които не са нито по тематиката на клуба, нито отговарят на реалността (така и не ми отговори защо е пуснато дунавско хоро на рекламата, а доколкото скромните ми познания по география са верни Дунав никога не е минавал през СЗ и въпросното хоро е дело на човек, чийто корени са именно от поречието на Дунава)
Познавам много старозагорци и съм с отлични впечатления от тях. За съжаление всяко стадо си има мърша, но не мога да разбера защо трябва да я търпим тази мърша.

По дороге шла девица, а за ней мотоциклет.


Тема Моля...нови [re: reador]  
Автор Дивaчkaтa (в джунглата)
Публикувано11.05.05 11:21



без обидни квалификации. не си прав изобщо. всяка тема, която не е свързана с Варна модератора има право да заключи, също има право да трие мнения в който има лични обиди и нападки.

особено с определението ти по нейн адрес - прехвърляш границата. аз познавам Стренджър и то доста преди да стане модератор и по други поводи. моите впечатления са съвсем други .

така че по кротко с изказванията да не се ядосам. аз не съм толкова толерантна като нея.


Вчера е история, утре е мистерия, днес е подарък .


Тема Нещо...нови [re: reador]  
Автор abettor (добър)
Публикувано11.05.05 11:46



...не те виждам в списъка на избралите тук модератор, нито в списъка на потребителите, нито в списъка на варненците.
Но май те виждам с списъка на тъпите копелета. Нищо лично, анонимно копеле.
А иначе по темата. Аз, за разлика от теб, съм ходил доста из страната. В това число и в Зарата. Хубаво и приятно градче, не споря.
Както са хубави и доста от другите по-малки градчета.
Но да сравняваш Варна със Стара Загора е все едно да сравняваш сьомга с шаран. Ако ме разбираш!
Защото съм сигурен, че едно тъпо и анонимно копеле представящо се за варненец (без да е!), сменящо си ника (що ли?), ревящо за Стара Загора в клуб, който няма нищо общо със Стара Загора (що ли?) не може и трицона от калкан да различи.
Аре, чао, тъпо анонимно копеле. Каквото си разбрал - толкова!






ab alio exspectes, alteri quod feceris

Тема По кой начин бе приятелю?нови [re: reador]  
Автор 3axиp (Предател)
Публикувано11.05.05 11:47



По кой начин е говорила нашата скъпа модераторка за хубавия град, носещ име Стара Загора? Какво е отношението и? Кое е толкова готиното на града, който казваш, че модераторката ни е обидила? Кой е тоя, дето страда от мания за величие, пък ти не страдаш, въпреки че и ти си от Варна? Как звучат изцепките, които Стрейнджър си е позволила? По какво си личи, че никога не е ходила? Това, че Стара Загора ти харесва "почти колкото Варна" си е твоя работа. Живеем в свободна държава, нали? Как се държи една "яко дива и комлексирана селянка" - в детайли ако може ... Как трябва да се държи един модератор и какво е държанието на една "надута кокона"?

Не си спомням да си подкрепил идеята Стрейнджър да е модератор на Варна ... Може и да си, но не си спомням включване от твоя страна ... Вече ми е ясно защо

А между другото, докато не обясниш обстоятелствено за какво иде реч, т.е. не отговориш на горните въпроси, които съм ти задала (щото те са с цел да бъдеш по-обяснителен, а не само да обиждаш на поразия), едва ли някой тук ще ти обърне сериозно внимание!



Тема Re: Нещо...нови [re: abettor]  
Автор lansky (ИПСБ)
Публикувано11.05.05 17:21



я какъв език е разрешен тука..... "тъпо анонимно копеле...." ..... няма ли модератори тука..... а толкова добре изглежда клубчето на пръв поглед



Тема Re: Селянка проста!нови [re: reador]  
Автор Cлaв! (справедлив)
Публикувано11.05.05 17:23



Клонингите атакуват!



Тема Приятелю....нови [re: lansky]  
Автор abettor (добър)
Публикувано11.05.05 17:41



.... радвам се, че пълзиш след нашето семейство като хлебарка....ама....нали знаеш какво става с хлебарките?


ab alio exspectes, alteri quod feceris

Тема Re: Селянка проста!нови [re: reador]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано11.05.05 18:07



Поредния писател, дето не се е сетил първо да попрочете.
Ако го беше сторил щеше да видиш, че именно заралиите се натресоха и почнаха да обясняват колко града им е по-по-най. Без никой да им иска мнението.
Ако и това не е комплексарщина...
И когато на нелепите им твърдения се отговаряше с ФАКТИ, а не със съновидения, именно ТЕ вулгаризираха тона.
И Стрейнджър ги търпя неприлично дълго.

ПП: Впрочем тези добрички заралийчита атакуват и клуб Пловдив и там също бълнуват колко по-велик е града им от този с тепетата.

ППП: Айде чупката




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.