Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:40 11.06.24 
Градове
   >> Варна
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Да се приведем във външен вид за моренцето!нови  
Автор CтpeйнджъpМодератор (адвокат)
Публикувано24.04.05 12:50



Времето се позатопли, а аз в крак с него се тръшнах болна за около 10 дена! Ей, голям ужас беше... тази кашлица още ме мори! Но реших днес да пиша малко, че се позагубих и сигурно ви е домъчняло!
Докато си лежах в къщи взех няколко важни решения...
... ами трябва да се слабее! Тя темата е по-подходяща за клуб “Диети”, но аз хич не съм му фен, още повече, че правилното хранене не би следвало да се третира като диета, а като начин на живот! И тук възникна въпроса... Какво е правилно хранене? Смятам да огранича картофите, хляба и въобще тестените изделия (включително обичните ми спагети), да изкарам от менюто си свинското и да наблегна на пилешко, риба и телешко! Яйца разбира се ще си хапвам и всякакви зеленчуци. Ябълка например за обяд. Такива неща! Идеята ми е да смъкна около 10 кг. За един месец при здравословно хранене, без глад и с повечко двигателна активност. Хм, само не знам дали е възможно чисто практически да смъкнеш около 10 кг. За месец, при такъв режим? Някой който е по-в час с метаболизма и тези неща, може ли да вземе становище по въпроса.
Много сладко ям, а това не е хубаво, някаква инсулинова резистентност май развивам, а това ме плаши, така че да се взема в ръце докато мога! После и да искам ще е късно! Та има ли желаещи и за дружното ни здравословно слабеене? Така де, да си направим нещо като тема и да си правим дневна отчетност.
Аз например до този момент днес, съм на едно кафе! Сега смятам да си взема душ, да се скипря за разходка и преди да изляза да хапна една ябълка или морков! За довечера съм планирала зелена салата с краставички и яйце.



Тема Re: Да се приведем във външен вид за моренцето!нови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор Koпpинa_И_Xлopoфopм (Indiscipline)
Публикувано24.04.05 17:47



остави ти тез хранения, дай да му ударим едно дъъълго танго.

иначе на мен тая зима ми се отрази като на мечките, изразходвах си хранителните запаси от цялата година, без да искам. та за слабеене няма да се включвам, обаче за активно физическо натоварване съм много "за". поднових си плуването и от това се чувствам страхотно... обожавам водичката, макар че тая в басейните не е като морската, ноо... още малко и пращаме басейните по дяволите. предполагам нямаш много свободно време - аз също, за това ходя да плувам сутрин рано, преди да ми е почнал деня, и е страхотно.
по повод храненето... аз не ям месо и съм почнала да набивам по огромни количества марули, като някакъв жираф поглъщам зелена маса.
обаче като ти прочетох темата, се вдъхнових за кафето, та си направих такова по никое време.

оздравя ли ти?

_______
изборът е ясен.


Тема Re: Да се приведем във външен вид за моренцето!нови [re: Koпpинa_И_Xлopoфopм]  
Автор snobar (Fuckers League)
Публикувано24.04.05 20:02



Аз съм твърдо ЗА тангото....особено с дама като теб...

Por una cabeza...страхотно танго, какво ще кажеш? Леле, разтапям се...

...и твойта майка също!



Тема Re: Да се приведем във външен вид за моренцето!нови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор snobar (Fuckers League)
Публикувано24.04.05 20:04



За храненето не знам, но аз вчера си направих още една татуировка...гледах да не закъснея много за да мога спокойно да я излагам на слънце

...и твойта майка също!



Тема Re: Да се приведем във външен вид за моренцето!нови [re: snobar]  
Автор Koпpинa_И_Xлopoфopм (Indiscipline)
Публикувано24.04.05 20:16



признавам единствено аржентинското танго.

стягай се, и тренирай, че като се изтресем тангаджийките, лошо

_______
изборът е ясен.


Тема Re: Да се приведем във външен вид за моренцето!нови [re: Koпpинa_И_Xлopoфopм]  
Автор snobar (Fuckers League)
Публикувано24.04.05 20:21



То няма друго освен аржентинско....А *Por una cabeza* e тангото от филма *Усещане за жена*...

Какво ще кажеш за танго примесено с фламенко? Божествено е!

...и твойта майка също!



Тема Re: Да се приведем във външен вид за моренцето!нови [re: snobar]  
Автор Koпpинa_И_Xлopoфopм (Indiscipline)
Публикувано24.04.05 20:33



напротив, има друго танго.

сещам се кое е онова.

не обичам да смесвам нещата.

_______
изборът е ясен.


Тема Re: Да се приведем във външен вид за моренцето!нови [re: Koпpинa_И_Xлopoфopм]  
Автор snobar (Fuckers League)
Публикувано24.04.05 20:54



Ограмоти ме...кое е другото танго?

...и твойта майка също!



Тема Re: Да се приведем във външен вид за моренцето!нови [re: snobar]  
Автор Koпpинa_И_Xлopoфopм (Indiscipline)
Публикувано24.04.05 21:19



води се класическо, или нещо такова.

_______
изборът е ясен.


Тема Re: Да се приведем във външен вид за моренцето!нови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор Virgo (зодия дева)
Публикувано25.04.05 08:38



Възможно е, стига организма ти добре да се адаптира.
Имаше една много приятна диета с много ориз (да си виждала дебел китаец ), която включваше много ориз и почти нищо друго и имаше доста добър ефект за 14 дни....

Според мен обаче, пилешкото напоследък е най-гадното, защото хранят пилетата с различни химии, за да наддават бързо и да са евтини на пазара. Откакто спрях да ям пилета се чувствам много добре. Наблягам на рибите (и на риболова )

Диетичния хляб също е нож с две остриета. Имам познат технолог в хлебозавода, който разказваше че оцветявали диетичния хляб, че да изглежда по-черен и всъщност не се различавал много от белия

Но най-сигурно е никакви торти, баклави, банички, закусчици
Много моркови, пиперки, сезонни плодове


ПП Абе ти си си добре за плажа. Не ти трябва толкова зор




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.