Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:38 25.09.24 
Градове
   >> Варна
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Българите поздравяват със Загорка!нови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор avramov (_________)
Публикувано03.05.05 18:27



Е как не, ако бяха казали "Поздравяваме българите с ... Царевец" примерно, веднага щеше да се сетиш за Велико Търново.
Просто си е повод за гордост



Тема Re: Българите поздравяват със Загорка!нови [re: avramov]  
Автор snobar (Fuckers League)
Публикувано03.05.05 20:34



Едно време немаше ли водка Царевец

...и твойта майка също!



Тема Re: Българите поздравяват със Загорка!нови [re: avramov]  
Автор CтpeйнджъpМодератор (адвокат)
Публикувано03.05.05 21:49



Да, защото Царевец е паметник на културата. Загорка е просто марка бира! Разликата е осезаема, а сравнението по мое мнение доста глупаво!



Тема Re: Българите поздравяват със Загорка!нови [re: avramov]  
Автор Koпpинa_И_Xлopoфopм (Indiscipline)
Публикувано03.05.05 22:53



да, ама не казват "поздравяваме българите за загорка, а със. всичко друго е "за" - на мен на пръв прочит ми прозвуча по-скоро като "гледайте какви велики неща си имат по света, вие пийте по една студена вода, кат сте се родили тук и си нямате" (или бира, все тая). никак не ми действа рекламно, имам предвид.

ноо... важното е, че гледам тук местния национализъм пак се е развихрил, и се сещам за "любимец 13".

_______
изборът е ясен.


Тема Re: Българите поздравяват със Загорка!нови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор avramov (_________)
Публикувано03.05.05 22:53



Мерси
Просто това ми дойде на ума за момента.
Верно е че можеха да изберат нещо по с историята, ама пък сме се прочули с тая бира. Не може и да става дума за реклама. Решили са да бъдат оригинални хората.



Тема Re: Аз като едно видно пиянде ...нови [re: maminsladak]  
Автор droпix ()
Публикувано04.05.05 11:22



Варна е 3 по големина.
Стара Загора е 5.
Разликата е много малка.

Стара Загора е втора по Брутен вътрешен продукт след София в България.
Стара Загора е на второ място по заплати след София в България.

Икономически Варна е по-слабо развита от Стара Загора

Кой град е по-незначителен?
Може ли да се определи според теб?



Тема Българите поздравяме със Загорка!нови [re: Koпpинa_И_Xлopoфopм]  
Автор droпix ()
Публикувано04.05.05 11:25



Българите поздравяме със Загорка!
Това е истинското лого.
Аз съм го объркал, като пусках темата.



Тема Re: Българите поздравяме със Загорка!нови [re: droпix]  
Автор CтpeйнджъpМодератор (адвокат)
Публикувано04.05.05 17:02



Ами тя и представата ти за Варна е объркана. Единствения град в България, който кандидатства за класификация АА – т.е. европейски бизнес град благоприятен за чуждестранни инвестиции е ВАРНА. Няма друг такъв в България. Нещо повече Варна има европейски облик, инфраструктурата и е по-добра, нещо повече в центъра на Варна и в района на Чайка жилищата достигат до над 1000 Е на квадрат, а в Стара Загора са от порядъка на 500 E. Та за какво икономическо развитие говорим?


Молбата ми е да спреш да си избиваш комплексите в клуб Варна, ако искаш да пишеш колко велика е Стара Загора има си клуб на града за това. Мисля, че бях ясна!
За мен всеки град на България има свой чар и красота. Обожавам и Трявна и София, защото и там имам много любими и красиви места, но не ходя в клубовете им да обяснявам, колко по-най е Варна, защото такива квалификации може да направи само един комплексиран човек.



Тема Re: Българите поздравяме със Загорка!нови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор Meчът нa Bepeя™ (враг заклет)
Публикувано04.05.05 17:30



Варна е много красив град, който аз ценя високо и да Варна е на2-ро място по цени на жилищата, но Стара Загора може да е на 4-то място по цени / пред Пловдив дори/, но е наистина 2-ра по БВП в страната и заплати само след София. Мога да дам линкове веднага ако искаш. СЗ беше 2-ят град в БГ , който придоби кредитен рейтинг ББ+ само след София. В момент и Варна има такъв.


Поздрави!


Stara Zagora, the 5-th biggest Bulgarian city

Тема Re: Българите поздравяме със Загорка!нови [re: Meчът нa Bepeя™]  
Автор nezy (шашардисаната)
Публикувано04.05.05 18:00



Сега и аз да се включа. Избрах да живея във Варна, но съм живяла в Стара Загора преди 10 години. И двата града имат своите очарования и не мога да кажа, че някой е по-хубав. Колкото до заплатите, хайде сега, и аз имам познати от Ст.З., ама заплатите им наполовина на нашите, и наемите им вземи и цените на жилищата. Онзи ден четох във в. Капитал, че цените на имотите във Варна изпреварват София, макар че и в Ст.З са скочили.
Колкото до Загорката и аз и мъжът им сме й фенове. Иначе и аз не можах да разбера, що дири темата в клуб Варна.

[img]
Цвета - 09.05.2000 г.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.