Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:57 26.06.24 
Градове
   >> Варна
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Черен списък на стоките, фирмите и услугитенови  
Автор CтpeйнджъpМодератор (адвокат)
Публикувано07.04.05 10:00



Тук спокойно може да споделите мнение за лошо обслужване, негодна или вредна стока. Недоволството си от фирмената политика на някои търговци и въобще всичко, което може да предпази другите потребители от лошите стоки, фирми и услуги във Варна.



Тема Не ползвайте такси от "Орак"нови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано07.04.05 10:58



За гостите и жителите на Варна - не ползвайте услугите на тази фирма.
Имат само една нераглементирана табелка 45 ст. на предното стъкло, задължителното картонче с тарифите "случайно" е закрито с нещо и накрая на курса се оказва, че 45 ст. е началната такса, а километъра е 0,90-1,20 лв. и наполвина престоя.
Колите й са без познатите по колите на другите фирми имена и телефони; чисто жълти са, само с една карирана малка надлъжна лепенка под страничните стъкла с името на фирмата. Обикновенно са "Фолксваген пасат" и по-модерни "Рена".




Тема Re: Не ползвайте такси от "Орак" [re: Cтepн™]  
Автор Virgo (зодия дева)
Публикувано07.04.05 11:38



Вече ти отговорих





Тема Нож с две остриетанови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор Дивaчkaтa (в джунглата)
Публикувано07.04.05 14:24



ти е темата....ако започна да се оплаквам първо ще е от институциите..и като начало от голямата сграда зад шадраваните... на центъра - не за некачествено, а за много, много, много, много бавно облужване.


Вчера е история, утре е мистерия, днес е подарък .


Тема Re: Нож с две остриетанови [re: Дивaчkaтa]  
Автор Virgo (зодия дева)
Публикувано07.04.05 15:02



За НОИ Варна аз се поизписах в счетоводство и черен списък на услугите

В кой отдел това?
Да не е Информационното обслужване на входа?



Тема Не посещавайте пицария "Морско конче"!нови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор r-н Двyтakтoв (two way engine)
Публикувано07.04.05 15:59



Имам в предвид тази до Ирландсия бар, но предполагам че и в другите пицарии от веригата положението не е по-различно. Значи трудно ми е да кажа, че пиците им са лоши - толкова са малки, че на човек му е трудно да усети вкуса. Последния път си поръчахме с жената една малка пица и още една малка калцоне. Малката пица беше се диаметър горе-долу една педя. Малкото калцоне беше с размерите на средностатистическа кифла сиренка, а тия кифли не са кой знае колко големи. На дебелина малката пица беше около 1 см, на места и по-малко. Дебелината на калцонето не надвишаваше дебелината на цигарена кутия. Освен това взехме една малка наливна бира и един айрян. Накрая за всичкото това нещо платихме почти 12 лева, и на връщане към вкъщи трябваше да си пазаруваме от денонощния, понеже останахме гладни. За сравнение всеки знае, че например на Годзила за 12 лв двама души могат да се нахранят съвсем прилично.



Тема "Морско конче"нови [re: r-н Двyтakтoв]  
Автор Koпpинa_И_Xлopoфopм (Indiscipline)
Публикувано07.04.05 16:19



не знам кое е това до ирландския бар, но това на фонтаните за първи път го посетих преди месец и много ми хареса готвенето им... знам ли, може би защото не ям месо и обикновено ми е доста ограничен избора, но там беше вкусно.

_______
No matter how closely I


Тема Re: "Морско конче"нови [re: Koпpинa_И_Xлopoфopм]  
Автор Capt.Vimes (ентусиаст)
Публикувано07.04.05 22:25



Абе в тия теми за черните или белите списъци не би ли могла и конкуренцията да драсне няколко реда. С това не искам да засегна някого,просо ми хрумна сега.



Тема ALFA GAZ - газови уредбинови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор maminsladak (малко по-познат)
Публикувано16.04.05 16:45



та отиваш с колата си във фирмата където някога са ти сложили газово и искаш ремонт.

- Мда, ма днес няма да стане.
- Ами ок, но кога ще може да я поправите?
-Ми де да знам, той човека за ремонтите го няма, отиде на ЛЕКЦИИ в университета. Той е студент.
- Ами ок, кога мога да го намеря все пак?
- Ами евентуално утре, ето една визитка обадете се по телефона първо.

.............................. и така разговорът започна да се води по жицата. Един и същ ... на четвъртия ден се отказах въобще да ги търся



Тема Пицария Ал Бъндинови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор Virgo (зодия дева)
Публикувано22.04.05 08:30



Не ходете там. След консумация на пица получих ужасни болки в стомохо, придружени с повръщане и киселини. Май не съм особено пресни продуктите, с които готвят




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.