Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:17 29.06.24 
Градове
   >> Варна
* Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Да се запознаем!нови [re: kent]  
Автор CтpeйнджъpМодератор (добра съпруга)
Публикувано26.09.05 01:47



Добре дошли!



Тема Re: Да се запознаем!нови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор Bvlgari (bulgari.com)
Публикувано06.10.05 06:18



Ами с удоволствие.

Години: е-е те си вървят така или иначе...

Занимание: инвеститор.

Град: в момента Вашингтон...

Интереси: класическа музика, приложни изкуства, голф.

Любимо място във Варна: Морската Градина (по всяко време), Катедралата, Театъра, Музеите.

Любима биричка: всъщност падам си по кафето и бялото вино.

Esse quam videri


Тема Ето и вториянови [re: Virgo]  
Автор Лилянka-Пeпeлянka (без картинки)
Публикувано10.10.05 13:01



ми профил

wwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww


Тема Re: Да се запознаем!нови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор vip4o (Прям и откровен)
Публикувано23.10.05 19:38



Като започна от това че съм кореняк Варненец, но не съм писал в клуба подкрепям тази идея

1. Години - 34 - семеен с една красива дъщеричка и една красива женичка!
2. Професия - Телекомуникации (работя в бреговата международна морска радиостанция Варна Радио - 500 м преди село Кичево


3. Град - Варна разбира се
4. Интереси - Толкова са разностранни, че не знам откъде д започна, но най-вече интернет, комуникации, мобилни услуги, четене, СПОРТ .....
5. Любимо място - Лятото една кръчмичка на северният плаж - НОРД се казва! Зимата - освен в къщи пред РС-то и на дивана има една хубава бирарийка АЛБА!
6. Любима биричка - Staropramen - откакто я има , но иначе всякаква
7. Зодия - Дева

Редактирано от vip4o на 23.10.05 19:40.



Тема Re: Да се запознаем!нови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор joro popov (непознат )
Публикувано26.12.05 21:57



Години: 27
Заниманите: транспорт
Град: Варна
Интереси: обичам да пътувам, да ходя на планина, да се веселя и др.
Любимо място: Морската градина, а заведение Бирария Алба
Любима бира: Загорка, Шуменско а от чуждите Старопрамен. За жалост варненската бира(Варна и ММ) сериозно отстъпват по качество на повечето български марки (освен Алмус)



Тема Re: Да се запознаем!нови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор nosferatuska (нощна)
Публикувано30.12.05 12:15



Години: 133 , но изглеждам много добре за годините си

Занимание: професия - юрист , но заниманията ми въобще не се ограничават до това . В клуб право съм пещера , някак не върви вампирския ми имидж там .... И без това на юристите се гледа като на "кръвопийци"

Град: Варна

Интереси: Олеееееее , толкова са много.... Кино , литература , музика , астрология , психология , медицина , уффффффффффф абе целия живот ми е интересен

Любимо място във Варна: Нямам определено , според настроението и случая

Любима биричка: Рядко пия бира , но обичам кафе лаваца , джин-тоник , бърбън Джим Бийм и бяло вино - много сухо и много студено


Обичам да обичам - а най-обичам сина си , съпруга си , приятелите си ......



Тема Re: Да се запознаем!нови [re: nosferatuska]  
Автор CтpeйнджъpМодератор (адвокат)
Публикувано30.12.05 14:40



Добре дошла, колега! :)))
бтв клуб"Право" е гостоприемен и за кръвопийци бре!



Тема Re: Да се запознаем!нови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор nosferatuska (нощна)
Публикувано30.12.05 15:04



Благодаря , сърдечно



Тема Re: Да се запознаем!нови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор HoBa (непознат )
Публикувано12.02.06 13:49



Години: 20
Занимание: Студентка
Град: За момента Варна
Интереси: Книги,дискотеки,по малко спорт,кино,театри...
Любимо място във Варна: Все о6те го търся.
Любима биричка:



Тема Здравейте,варненки и варненци!нови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор lelq (ентусиаст)
Публикувано18.02.06 12:30



Добре,че наминах насам,че и аз да се включа Години: ех,като чета тук,на някои от вас мога да мина и за "ваща баба" Занимание:някои недвижими имоти Град:от Варна съм родом,а живея извън нея,но много близо. Интереси:ЦВЕТЯТА!Елате през лятото в моята градина! Освен това обичам: да шофирам бързо,да се шматкам из интернет, да се разхождам из близката гора с немската овчарка Хера, да чета книга, да пуша лула(майтапя се,де) Любимо място във Варна:Морската градина,но преди 30 години.През лятото-градския плаж,също преди 30 години.Също в катедралата,точно под големия купол, но не много често.А иначе най-любимо място ми е под навеса в моята градина с приятели през лятото. Любима биричка:Загорка специално, от години,но не бих отказала и по чашка друг алкохол,но качествен!Сутрин и в 17 ч.-кафе а ла турка Е,радвам се ,че се запознахме!Чао!

Пътят е дълъг,пътеката-стръмна!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.