Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:01 25.06.24 
Градове
   >> Варна
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Варна вече май е втори по население град в БГ!нови  
Автор Бapaм тe зa цицитe (новак)
Публикувано30.03.05 11:23



Вече няколко пъти по радио и телевизия чувам следното "...във вторият по големина български град Варна". Абе, не е ли Пловдив втория или Варна вече изпревари Пловдив по население? Щото преди години като сме учили по география населението на градовете в България класацията беше: София, Пловдив, Варна.



Тема Re: Варна вече май е втори по население град в БГ!нови [re: Бapaм тe зa цицитe]  
Автор Virgo (зодия дева)
Публикувано30.03.05 11:37



Втори е вече. Надминахме Пловдив



Тема Re: Варна вече май е втори по население град в БГ!нови [re: Бapaм тe зa цицитe]  
Автор Cтpeйнджъp (адвокат)
Публикувано30.03.05 11:48



Факт е, че в последните години много хора избират Варна за града в който да живеят, стандарта на живот е по-висок в сравнение с по-малките градове + да не забравяме постоянните чуждестранни инвестиции и летния сезон, които правят града привлекателен.
Струва ми се, че тук трябва да кажа, че Варна е най-европейския град на България, няма друг град, който да е така цялостно обновен през последните няколко години, и в който да има толкова много усмихнати и приветливи хора.



Тема Re: Варна вече май е втори по население град в БГ!нови [re: Бapaм тe зa цицитe]  
Автор Fallen_Angel (RebornArchdevil)
Публикувано30.03.05 17:49



Дами и господа, тази тема беше пусната и в клуб Пловдив. Някой има сериозен интерес - било сеирджийски, било личен - да "скара" двата клуба.

Моля ви, не се поддавайте на разни елементарни провокации. Аз лично изтрих тази тема в клуб Пловдив.

do NOT click



Тема Re: Варна вече май е втори по население град в БГ!нови [re: Fallen_Angel]  
Автор Cтpeйнджъp (адвокат)
Публикувано30.03.05 19:04



Аз мисля, че няма смисъл от това да се противопоставяме на някакви измислени лагери. Поне според мен! Всеки град си има своите очарователни места и всеки има някакво предпочитание. Аз съм родена във Варна, живяла съм 23 години там и сърцето ми винаги ще я носи, като най-прекрасния и хубав град в целия свят! Логично е, мисля, че е глупаво да се противопоставят различните клубове един на друг, нещо повече струва ми се, че клубовете трябва да информират посетителите за това, което си струва да видиш в дадения град, да опиташ от нощния му и дневен живот и да запазиш хубави спомени от няколкото дена престой и почивка.



Тема Re: Варна е 2-ри, СЗ е 5-ти! :)нови [re: Бapaм тe зa цицитe]  
Автор Meчът нa Bepeя™ (враг заклет)
Публикувано01.04.05 20:47



Е Варна не е ли 2-ри град отдавна? Още от времето когато Варна изпревари Пловдив, Стара Загора Русе??


1. София
2. Варна
3. Пловдив
4. Бургас
5. Ст. Загора
6. Русе
7. Плевен








Тема Re: Варна е 2-ри, СЗ е 5-ти! :)нови [re: Meчът нa Bepeя™]  
Автор pm228O (Стреля точно !)
Публикувано01.04.05 22:30



Привет ! Аз бях тоя, който преди няколко месеца в клуба пуснах тая тема, провокиран също от различните писания в пресата.....С официални източници ми беше отговорено, че с около 20 хил. жители все още Пловдив "ни води".
И аз ни най-малко не съм целял противопоставяне, просто любопитство....



Тема Re: Варна е 2-ри, СЗ е 5-ти! :)нови [re: pm228O]  
Автор Meчът нa Bepeя™ (враг заклет)
Публикувано02.04.05 12:31



OK. I see...









Тема Re: Варна е 2-ри, СЗ е 5-ти! :)нови [re: pm228O]  
Автор Бapaм тe зa цицитe (новак)
Публикувано02.04.05 12:46



Ами аз пуснах тази тема и тук и в "Пловдив", но някакъв юнак ми изтри постинга в "Пловдив", защото съм целял да противопоставям хората. Абе оставете го! Въобще не ми е била такава целта, а търсенето на истината. Както и да е. Ами противоречива е информацията. Според последното преброяване Пловдив води пред Варна с много малко и ако информацията на меча за Загората е вярна, то топ 8 излиза следният:

1. София
2. Пловдив
3. Варна
4. Бургас
5. Ст. Загора
6. Русе
7. Плевен
8. Сливен



Тема Re: Варна е 2-ри, СЗ е 5-ти! :)нови [re: Бapaм тe зa цицитe]  
Автор Cтpeйнджъp (адвокат)
Публикувано02.04.05 13:26



Да ти кажа за нас няма значение на кое място сме по брой население, защото сме на първо по европейски вид и комфорт на града!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.