Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:46 24.06.24 
Градове
   >> Варна
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема А я кажете вие?нови  
Автор Cтpeйнджъp (адвокат)
Публикувано23.03.05 10:15



Имате ли си любимо кътче във Варна, такова на което отивате просто да помълчите, да се заредите с положителна енергия, и когато си тръгнете от него, да ви е усмихнато и хубаво!
Аз за моите разказах, вие сте на ред!



Тема Re: А я кажете вие?нови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор Lexy (глезанка)
Публикувано23.03.05 18:48



Да , буната на плажа на Почивка!
Морска гара също



Тема Re: А я кажете вие?нови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор Virgo (зодия дева)
Публикувано24.03.05 08:59



Ами то е ясно - морската градина където и да е



Тема Re: А я кажете вие?нови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор Peйчъл (на чашка Каффе!)
Публикувано25.03.05 00:48



Има едно място по пътя към Галата, горе, на големия завой... от там се вижда целия град... можеш да наблюдаваш изгрева от там, можеш да наблюдаваш и залеза... можеш със часове да гледаш кой влиза и кой излиза от града откъм морето, да броиш кораби.... да стоиш, да стоиш и никога да не ти омръзне....

Ето един залез от там!





Тема Re: А я кажете вие?нови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор Peйчъл (на чашка Каффе!)
Публикувано25.03.05 00:57



Имам още едно любимо място, от където залезите са много красиви! Просто когато се прибирам от работа, обикновено по залез, още от моста попадам в техния плен. И толкова години вече, толкова дни един след друг - те са всеки път различни... тогава не се стърпявам, правя малко бягство по пътя към Звездица веднага след моста ... и ги снимам ...









Различни са, нали!



Тема А.... имам още един :-)нови [re: Peйчъл]  
Автор Peйчъл (на чашка Каффе!)
Публикувано25.03.05 01:00







Тема Варнаааааанови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор Любoпитcтвaм (Предател)
Публикувано25.03.05 06:13



Някога ... преди може би две години, ако не и повече, с него сядахме винаги на една пейка в морската градина! Намира се непосредствено след началото на градината, от страната на Фестивалния комплекс - зад пейката има ресторант. Беше хубаво, защото винаги когато седнехме там, се опитвахме да видим луната, между две от близките дървета! Клоните винаги ни пречеха и аз се ядосвах, че романтиката на момента се губи ... А романтиката не била в клоните и в недостъпността на кръглата Луна ... - в нас била! Романтиката била в нас самите ... Много време след края с него сядах на тази пейка, защото знаех, че вече не съм момичето, което някога от нея се опитваше да види небесни проблясъци ... Много време липсвах на себе си! Сигурно ще си липсвам цял живот такава, каквато бях! Под Луната!



Тема Re: А.... имам още един :-)нови [re: Peйчъл]  
Автор Virgo (зодия дева)
Публикувано25.03.05 08:36



Наистина и алеята под моста в Аспарухово е чудесно място.........

Нали точно от там си снимала.......

Ех, колко ми е познато



Тема Има едно бистро....нови [re: Cтpeйнджъp]  
Автор abettor (добър)
Публикувано25.03.05 13:26



...в което ям миди и мълча...щото съм с пълна уста.
Иначе обичам да ме водят на плаж, на блъскащите се колички и да ми купуват бира....
Ама не винаги мечтите ми се изпълняват... `щото жена ми е много строга



Тема Абенови [re: abettor]  
Автор snobar (Fuckers League)
Публикувано25.03.05 19:41



смешко, ти Варна си я виждал само на картичка, а се га си мечтаеш и за някво бистро.

Блъскащи колички, а?! Знаех си, че ментално не си в ред...някакво неизживяно детсво или какво?

...и твойта майка също!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.