Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:02 19.05.24 
Градове
   >> Варна
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Отказвам се от поста модератор на клуба:нови  
Автор __SpOO__Модератор (TravellerInTime)
Публикувано04.10.04 22:52



Тъй като нямам никакво време/нерви/желание да се занимавам с всякакви онеправдани и недоволни потребители на този клуб доброволно се отказвам от "професията" си на модератор на клуб "Варна".

Предлагам някой от Вас да се свърже с администратор от екипа на дир.бг, който да насрочи избор на нов модератор в клуба.


Пожелавам на клуба и потребителите му всичко най-хубаво, сбогом.




Тема Re: Отказвам се от поста модератор на клуба:нови [re: __SpOO__]  
Автор *pearl (sea)
Публикувано04.10.04 23:15



къде си тръгнал.не сме ти подписали отпусното.

недоволни винаги е имало и ще има. а това че ги е страх да пишат проблема е техен.

чудно за секс не ги е страх да пишат , а тук взели че се уплашили. и ни в клин ни в ръкав - модератора виновен.


усмихни се всичко е временно и ние също
Карла


Тема Re: Отказвам се от поста модератор на клуба:нови [re: __SpOO__]  
Автор zla_gadina (и хапя даже!!!)
Публикувано04.10.04 23:20



Мрън, а те имах за адски упорито и намахано човече...недей така де.

Crazy by nature


Тема Re: Отказвам се от поста модератор на клуба:нови [re: __SpOO__]  
Автор the Goddess (luscious)
Публикувано05.10.04 00:23



Сигурно мен визираш в целия този постинг.
Аз просто исках да се повиши интереса към този клуб и да не се обиждат потребителите безпричинно. Нищо лично.
По принцип за избора на нов модератор гласуват потребителите, а не администраторите, много добре го знаеш.




Тема Re: Отказвам се от поста модератор на клуба:нови [re: the Goddess]  
Автор *pearl (sea)
Публикувано05.10.04 00:34



а ти защо си мислиш, че света се върти около теб....каква е тази параноя ...

има една поговорка - когато не знаеш какво да кажеш - по добре е да замълчиш.


усмихни се всичко е временно и ние също
Карла


Тема Re: Отказвам се от поста модератор на клуба:нови [re: __SpOO__]  
Автор christina (feel)
Публикувано05.10.04 01:33



Виж, Goddess искаше да промениш едно от правилата за участие в клуба, нямаше нещо против теб. Аз бях тази която се изказа грубо и неподготвено още в първия постинг. А Goddess с краткото изречение , с което започна всичко , всъщност беше отправено повече към мен- т.е Достатъчно е да се промени само едно правило , другото на christina са дрън-дрън , да се прави на интересна на тема модератор.Само аз ли го разбрах това,че така се засегна ?А след като така се обиди, и тя се обиди и нещата станаха неконтролируеми.
Сега от гордост никой няма да се извини,защото всеки за себе си е прав.
Аз съм в правото си да искам промени, колкото и неоснователни да ти се виждат те на теб , а ти си в правото си да ми обясниш аргументирано защо няма да ги направиш.
Тъй като инициирах нещо, което завърши по неприятен за всички начин , ти се извинявам пред всички.Надявам се да не е късно, все пак по-добре от никога.

[i}Before the dawn....


Тема Re: Отказвам се от поста модератор на клуба:нови [re: christina]  
Автор the Goddess (luscious)
Публикувано05.10.04 18:18



Благодаря, Кристина за мнението ти. Наистина няма нужда да се извиняваш според мен, първо защото в правилата на клуба, които висят най-отгоре още първата точка е, че това е форум за свободни дискусии. Това, че ти, както и аз иксаме някаква промяна с цел: ПОВИШАВАНЕ ИНТЕРЕСА КЪМ КЛУБА, а не с цел, както модератора и пърл изкарват, а именно: че сме имали нещо против модератора. Което не е вярно, защото аз поне в прав текст съм казала какво мисля, нищо не съм казала против модератора, което пък не го спря да започне да ме обижда, както никой друг в този клуб. А все пак е модератора би трябвало да дава пример на останалите клубари, както и да не предизвиква дразги и скандали.
Това е моето мнение. Никъде бе съм казала, че искам да се маха модератора, а просто апелирам към промяна на някои от правилата.
Нали това е свободен форум за дискусии? Или не е?


Редактирано от the Goddess на 05.10.04 18:18.



Тема Re: Отказвам се от поста модератор на клуба:нови [re: __SpOO__]  
Автор Cynthia (vamp)
Публикувано05.10.04 19:52



Ми жалко...
Ама решението си е твое все пак.

I wanna hurt you -
just to hear you screaming my name!


Тема Приема сенови [re: __SpOO__]  
Автор Skywalker (Luke D'Anakin)
Публикувано05.10.04 21:14



предлагам Pearl за мародератор!




Тема .нови [re: *pearl]  
Автор Skywalker (Luke D'Anakin)
Публикувано05.10.04 21:15



параноята беше друго май, а?





Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.