Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:35 15.06.24 
Градове
   >> Варна
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Пак до модераторанови  
Автор christina (всичко)
Публикувано07.09.04 13:36



Ееееее, то и по турско не е било така страшно бре... Я да олабиме малко правилата, че да живнем тук....Пък ти на нас остави да преценим кои теми са интересни и кои не...Те безинтересните сами ще си отпаднат... Пък ако се скараме или до бой се стигне....нека !!!..ние сме си простолюдие и ни дай хляб,зрелища и реклами......Ако толкова държиш на аристократизъм направи алтернативен клуб Варна (аристократи) и там си говорете на чер хайвер и шампанско......
Батето уволни феновете ....дали да не уволним модератора...???
Айде, че е тръгнало съвсем да не се вясва никой тук......да не те оставим без работа , ей...
Поздрави.

If there is a way, there is a will!!


Тема Re: Пак до модераторанови [re: christina]  
Автор __SpOO__Модератор (TravellerInTime)
Публикувано07.09.04 19:35



Не ми стана ясно какво точно искаше да кажеш.

Какво им има на правилата?

Нещо против да дискутираме свободно в клуба?

Нещо против ако не Ви затруднява да използвате кирилица?

Нещо против да не се спами и рекламира каквото Ви попадне?

Нещо против да не се обиждаме един друг и да си показваме общата култура?

Мога да продължавам още дълго в този стил.

А за уволнението, нямаш грижи, още на момента мога да си подам "оставката" и да остана без "работа".

Изобщо не ме притеснява този факт.


me0w?

Тема Re: Пак до модераторанови [re: __SpOO__]  
Автор christina (всичко)
Публикувано07.09.04 22:12



1. Клуб "Варна" е форум за свободни дискусии и място, където всеки има свободата да изразява мнението си стига то да е в рамките на добрият тон.
-
****Трудно е да се определят рамките на добрия тон, за тебе може да са едни , а за мен да са по-широки.
*****. Ако някой ми каже да спазвам добрия тон, то той ме обижда защото допуска че не мога да се сетя сама да го спазвам или допуска че не го спазвам.
****. Понякога , когато казвам това което мисля, може да излезе от рамките на добрия тон , но поне е истина.
**** След такова изрично предупреждение бих мълчала, за да не кажа нещо неуместно поради причини 1,2 и 3 изброени по-горе.

3. Тук не е място, където бихте могли да рекламирате свободно каквото и да било, в смисъл теми със съдържание от сорта на "Посетете страница www.айде.дружно.да.изкараме.парички.от.нета.org" както и подобни ще бъдат изтривани.

***** Това правило ме притеснява да пускам линкове към където и да било, пак поради неяснотата кое се третира като реклама и кое като желание да споделя с другите нещо интесно и полезно което съм видяла.

5. Теми и постинги имащи за цел да обидят друг потребител в клуба, да разпалват дразги между участниците в дискусиите, откровените псувни или примерно неща от сорта на “Варнь йе гуляму селу...” ще бъдат изтривани без предупреждение.
***** Аз откъде да знам кой от какво се обижда...каквото и да кажа , все има вероятност да обидя някого.

П.С. Към гостите/нерегистрираните потребители - за да можете да пишете в клуб "Варна" е нужно първо да си направите регистрация в клубовете на дир.бг
*****Нямам какво до добавя повече от това което е написано в защита на правото на нерегистрираните да пишат.

По другите точки нямам забележки. Четейки тези правила , аз бих предпочела да мълча , защото каквото и да кажа може да наруши някое от тях и да бъда подложена на неприятното действие санкциониране, нещо което смятам за унизително да се прилага на вече пораснал човек,който си позволява конституционната свобода да казва това което мисли.

Това е извадка от тълковен речник- ФОРУМ -1. Организация,събиране,ТВ програма,и т.н.където хората имат възможността да обсъждат публично важна тема. 2.Просторно обществено място ( площад) в древен Рим,използвано за работа и дискусии.
Нека правилата спрат до тези две дефиниции , всичко останало се подразбира от тях..

Не ме притеснява дали ще си подадеш оставката или не, предполагам че има хора с които си съгласувал тези правила .Притеснява ме факта , че клуба може да се изгуби по естествен път.

If there is a way, there is a will!!


Тема не до модераторанови [re: christina]  
Автор Cynthia (vamp)
Публикувано08.09.04 00:30



Виж тези правила съществуват от доста
време и ни мисля, че е особен проблем
да се имат в предвид.

Дали клуба ще се изгуби по естествен път
или не, само времето може да покаже реално.

Според мен тази тема си е доста излишно,
но пък......................може и да греша....

I wanna hurt you -
just to hear you screaming my name!


Тема Re: Пак до модераторанови [re: christina]  
Автор *pearl (sea)
Публикувано09.09.04 01:19



модератора досега не е изтрил нито една тема.... имаше няколко заключени по искане на пишешите в клуба.... не е ограничавал никого като в бастион....
ти какви идеи имаш дето се страхуваш да ги формулираш в тема...




Тема Re: Пак до модераторанови [re: *pearl]  
Автор christina (всичко)
Публикувано09.09.04 10:57



Ще взема да се "престраша"....

If there is a way, there is a will!!


Тема Re: Пак до модераторанови [re: *pearl]  
Автор christina (всичко)
Публикувано09.09.04 11:51



btw няма как да знаеш дали е изтрита тема освен ако не си нон стоп във форума

If there is a way, there is a will!!


Тема Re: Пак до модераторанови [re: christina]  
Автор *pearl (sea)
Публикувано09.09.04 13:22



всеки ден влизам в този форум, независимо че не пиша всеки ден, освен това стана два пъти си сменят именцето , за разнообразие.





Тема Re: Пак до модератора [re: christina]  
Автор the Goddess (luscious)
Публикувано03.10.04 14:25



На мен ми се струва, че стагнацията в този клуб започна от момента, в който не се допускат нерегистрирани да пишат.



Тема Re: Пак до модератора [re: the Goddess]  
Автор *pearl (sea)
Публикувано03.10.04 20:04



според мен изобщо никъде в клубовете не трябва да пишат нерегистрирани. в клубове където пишат нерегистрирани се появява много спам и какви ли не простотии..... знам че сме демокрация, но българите все още отъждествяват демокрация с анархия, затова трябва да има някакъв ред .


усмихни се всичко е временно и ние също
Карла



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.